Fórum členů Tatra klubu Brno :  Diskusní fórum TKB
 
Vrakáč v Brně
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2002 10:51

Chlapi, poraďte mi prosím slušný vrakáč, kde bych bez problému a za agentovskou cenu zakoupil např. blinkr na Warťasa (ideální by byl směr z Brna na Prostějov). :-)

Re: Vrakáč v Brně
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2002 12:08

Jestli Warťasem myslíš Wartburg tak se Ti na blinkr zeptám. Zítra dodám info.

Re: Vrakáč v Brně
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2002 12:48

Ano prosím a sháním toho víc - kryt Z světla (poslední model 2takt), přepínač stěračů, větrací mřížky, puklice, dorazy kapoty...)

Re: Vrakáč v Brně
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2002 13:31

Zeptám se. Jeden člověk, se kterým jezdím do práce teď bude vrakovat Warburga, neměl by jsi zájem o celý za pakatel??? Je asi 30 let starý, ale docela v pohodě kromě karoserie. Navíc jako správný fanoušek zn. Wartburg má doma určitě nějaké ND a navíc kontakt na jiné lidi, kteří maji ND.

Re: Vrakáč v Brně
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2002 14:28

Tomu se bráním, "celé" a do zásoby beru jenom T613 a Simcy Aronde od modelu P60 výš. Žádné další značky/modely už prostorově neunesu.

Re: Vrakáč v Brně
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2002 06:58

Tak jsem se na to ptal. Blinkr asi nemá, ale podívá se. Něco na Warťase má, ale moc toho asi není. Čekal jsem od něho víc. Moc se z něho ale nedalo vypáčit, protože má menší mrzení se škodovkou, kterou koupil místo Warťase. Byl ji přepsat a na evidenční prohlídce byl nějaký šťoura, který zjistil, že číslo karoserie bylo do karoserie dovařeno. Ale tak šikovně, že se to skoro nedalo poznat. Překvapilo mě, že se do aut při přepisu tak šťourá. Jak je to vůbec s těmi evidenčními prohlídkami, nevite někdo? Musí na to jít auto při každém přepisu nebo jak dostane třetí známku tak už ne?

Re: Vrakáč v Brně
Autor: roman (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2002 08:10

D_A:
po vjezdu do Brna od Olomóca znám akorát Autovrakoviště ProfisCar,Drážní 9,Brno-Slatina,je to sjezd z dálnice na Slatinu.Tel : 5/48217103,mob.602/710804.Ale nevím jestli mají něco na wartburgy a netuším zda za agentovské ceny.Zkus ještě vrakál na Opuštěné 7,ale ten už je skoro v centru Brna-u Zvonařky(ÚAN).Tel.mají : 603/585773.

Re: Vrakáč v Brně
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 24.10.2002 08:32

Včera jsem byl v té Slatině, stará auta bez šance. A vedle na svozovém parkovišti (jednoho krasavce tam měli) oplývali neochotou. Nechápu, jak jsi mohl, Romane, uvažovat o té opuštěné černé chromce. Prý to předávají rovnou hydraulické ruce.

Re: Vrakáč v Brně
Autor: roman (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2002 17:27

Ne Mirku,ta chromka tam stála delší dobu,že je už "pod kudlou"jsem zjistil až z ní nezbyl ani plíšek.Jsou to hovada.

Re: Vrakáč v Brně
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2002 08:33

Myslel jsem tím, že bys asi stejně nic nezachránil. Teď jsem tam zahlédl warťáska kombi jako nového... :-(



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.