Fórum členů Tatra klubu Brno :  Diskusní fórum TKB
 
Vykoupaný motor
Autor: sláva (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2007 17:13

Ahoj,sehnal jsem pěknou 613-3 1991 na LPG,ale má vykoupaný motor.Chci se zeptat jestli má cenu ho dávat dohromady(měl najeto 84000km).Přes 5 let na to nikdo nešáh.Dík


Re: Vykoupaný motor
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2007 23:00

A to se jako vykoupal jenom motor a zbytek auta zůstal na souši?

Re: Vykoupaný motor
Autor: sláva (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2007 16:50

Jasný,že i auto,ale to se dalo v pohodě vyčistit a elektrika je ok.Jen ten motor jsem jěště nezkoušel.Luboš napsal:

> A to se jako vykoupal jenom motor a zbytek auta zůstal na
> souši?


Re: Vykoupaný motor
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2007 23:14

Tak kdyby's třeba napsal, jak moc se vykoupal, třeba by ti někdo řekl něco zajímavého. Rozepisovat postup pro všechny eventuelní možnosti se mi teda nechce. Takže, kam sahala hladina a jak dlouho trvalo než opadla? Byla v oleji voda?

A to auto se dalo v pohodě vyčistit i dutinama? Tvé pozornosti doporučuji několik starších příspěvků o koupání.
[www.tatraklubbrno.cz]

Proč zas nefungují odkazy jako odkazy?


Re: Vykoupaný motor
Autor: pepan (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2007 10:35

... a nikdo na to nešáh?? Pokud na to opravdu nikdo 5 let nešáh a voda byla nad motorem..... Voda se do motoru vždycky nějak dostane a po pěti letech to je zarezlý natvrdo. Kdysi jsem se snažil rozhýbat motor na škodynu, asi po roce, když povolilo těsnění pod hlavou a voda natekla do dvou válců. Ty písty nešly ani vymlátit. No ale zkusit to můžeš, jak j enapsáno výše, záleží na tom kolik jí kam nateklo.

Re: Vykoupaný motor
Autor: piller (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2007 12:52


Re: Vykoupaný motor
Autor: piller (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2007 12:53

Odkazy fungují, ale asi to nesnáší dlouhé cesty.

Re: Vykoupaný motor
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2007 12:32

Vím, že některé odkazy fungují, ale málokdy mám potřebu vkládat jednoduchý odkaz jako odkaz. Líbilo by se mi, kdyby fungovaly všechny odkazy.


Re: Vykoupaný motor
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2007 06:47

Co takto koupit si nějaký automotordrom a veřejné komunikace ignorovat?



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.