Fórum členů Tatra klubu Brno :  Diskusní fórum TKB
 
pozdrav
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 14:49

Zdravím všechny členy TKB!

Tak, a první příspěvek do fóra členů napsal nečlen - sympatizant. Smí se to? ;-)

Re: pozdrav
Autor: Tomek (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 21:54

Asi snad jo, nebo to je jen pro V.I.P Brno?

Re: pozdrav
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2002 17:04

Agente, ty mas snad vsude prvenstvi :)
Myslim ze i kdyz se zalozila legislativa a taky zazitky, ne?

Re: pozdrav
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 06:55

Nee, když se založila legislativa tak jsem byl první myslím já, byl jsem On-Line přímo u zrodu. Kdepak Agent.

Re: pozdrav
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 07:52

Jasně, Martin! Tu "legislativu" jsem akorát vymyslel ;-)

Maťo, byl jsi za kopečkama, že se ozýváš až teď? Co Katka? Co Turbo? Co sestřenice a sestry sester???

A proč se to tu jmenuje "fórum členů TKB"? Že by byli všichni hidden???

Re: pozdrav
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 18:37

Agente, vzdyt ja tady jiz nakou dobu jsem, ale v mensi mire, do tech. problemu neprispivam protoze jiz jsem kousek skusenejsi, zazitku mam dost - no proste jsem kousek vyletel od Internetu a nahanim holky (nebo holku) a Tatry :)

Katka jede SUPER! Zitra dostane novy M8AD + filtr, dnes jsem ji konecne seridil ventily dle mych predstav, byla na diagnostice podvozku a ty hoši od AVT Bavaria neverili ze ma 17 let (a ze ja mam 16 let 8-))) ze pri je to total superlativny stav.

TatraKocour Turbo se hodne moc tesi na TatraPsa Rexe na Zempline to roztocime, no ne?

Sesternice taky OK-aaay, velice se jim sraz libil, specialne te jedne s kterou jsem byl check-out zamockou diru.

Mam takovy krasny zazitek, ktery jdu napsat do zazitku

Re: pozdrav
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2003 13:51

Pokus

(T613)



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.