Fórum členů Tatra klubu Brno :  Diskusní fórum TKB
 
nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: webmaster VHS Tatra Klub Brno. (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2003 19:14

Nazdar všichni, chtěl bych vám oznámit že jsou vytvořené nové stránky
VHS Tatra Klub Brno, mrknout se na ně můžete na www.sweb.cz/tatraklub.
Fakt stojí za to .....
OBSAH: O nás, Akce, Galerie, Kronika, Váš názor, Sponzoři, Kontak a Videokazety.
Těšíme se na vaši návštěvu: VHS Tatra Klub Brno

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2003 13:44

Fajn, jenom zkratka VHS je siiiiiiilně matoucí!

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2003 16:52

Pěkné, sice nevím, proč má jedna ze sekcí Tatraklubu Brno svoje stránky někde jinde, ale proč ne. Jen při prohlížení vašich stránek přes modem (zejména galerii!) jsem málem usnul. Načítat všechny obrázky rovnou v nejvyšším rozlišení není zrovna ideální.
-------------------------------------
Omlouvám se za kritiku.


Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: webmaster (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2003 20:27

Díky za připomínku, pokusím se urychlit načítání.

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: webmaster VHS Tatra Klub Brno (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2003 20:30

Odpovídá vám i ostatním : VHS = Vojensko historická sekce, omlouvám se za nedopatření. Vojensko historická sekce má své vlastní stránky, neboť nemám kontak na webmastera www.tatraklubbrno.cz . Stránky vojensko historické sekce jsme záměrně vytvořili v podobném duchu jako Tatra klub s tím, že by bylo možno stisknutím tlačítka Vojensko-historická sekce se na tyto stránky přesměrovat.

Máte někdo kontak na webmastera Tatra klubu ???

webmaster vojensko historické sekce Tatra klub Brno : Jakub Uhlíř



Příspěvek byl zeditován (20. 02. 2003 20:37)

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2003 10:04

Já jsem, řekněme, jeden z lidí, kteří se starají o stránky Tatra klubu Brno. Jsem členem výboru TKB, stejně jako Pavel Husák, místopředseda TKB pro VHS. Behem posledního roku dostal ode mne několik vizitek s kontakty, tuny papírků s e-mailovými adresami a několikrát byl na výboru vyzván, aby dodal materiály pro webovou prezentaci. Nikdy nic nedodal, nikdy se nikdo, ani pan Husák, ani pan Kašpárek, nezmínili o tom, že by něco na webu chtěli, a to i přes naše dotazy. Zde na tomto webu je pro prezentaci VHS rezervováno a placeno z peněz klubu mnoho místa.

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: webmaster VHS Tatra Klub Brno (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2003 12:46

Díky za nabídku. p.Kašpárek se bohužel o těchto kontaktech nezmínil a tak bych se s vámi chtěl domluvit, jestli by nešlo po kliknutí na tlačítko Vojensko-historická sekce přesměrovat na stránky www.sweb.cz/tatraklub/index2.html , děkuji za ochotu.


Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: webmaster VHS Tatra Klub Brno (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2003 13:22

navštivte stránky Vojensko-historické sekce na: www.sweb.cz/tatraklub

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2003 14:43

Vezmi sprej, šablonu a stříkej: "ZAHRÁDKÁŘI KERSKU" !

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: Eda (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2003 18:10

Hosi, zruste, nebo alespon rozdelte tu fotogalerii na TKB. Mam obycejny 4kb/s telefonni pripojovaci system, nemam ty obrazky v cashce, a cekani na to az se natahnou nahledy vsech macoch mi zabere par minut. Urcite to odradilo nejen mne.

Re: nové stránky VHS Tatra klubu Brno
Autor: webmaster VHS Tatra Klub Brno (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2003 22:27

Sorry Edo,
ale jsi ve špatném foru, skus to jinde, já s tím nic nenadělám, já mám pouze vojenskou sekci



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.