Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: Eda.4mi (---.vsb.cz)
Date: May 15, 2002 05:49PM

JEDU Z OSTRAVY UZ V JEDENACT. BUDE NEKDO NEKDY V ZILINE PO OBEDE?

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: PeterZZ (---.mt.psg.sk)
Date: May 15, 2002 09:01PM

Napis cas zhruba kedy budes v Ziline a budem ta cakat pred Zilinou pri motoreste Marakana.Pripadne posli SMS +421905295530

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 15, 2002 09:11PM

Hm, tak to je rana pod pas. A co ty DA, jedes taky rano? A co ti jini typci, co meli jet s nama Edo? Pojedou nebo jedou v 11 hod, jako ty? Takze asi jedu z Ostravy sam, nakonec to dopadne tak, ze pojedu asi v sobotu rano:-(((.

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 15, 2002 09:22PM

Napiste, kdo jedete z Ostravy nebo okoli Ostravy v patek a kdo v sobotu.

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 16, 2002 08:41AM

Do pytlíka, Edo4, kdybys to napsal z kraje týdne, tak jsem si vzal dovolenou. Dneska už se mi nechce! Takže: jedu v pátek, po šichtě, 16:00 u Shellu (u hřbitova) ve ValMezu platí. Je to OK, Zdicho? A bude nás víc??

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 16, 2002 12:11PM

Zatím to platí. I když, kdybysme jeli v sobotu 6:00 rano, tak jede pet Tater. V patek nevim. Ma to vubec smysl jezdit na vecer? Asi bysme jeli jenom dva=zatim se sem nikdo nenapsal.:-/

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 16, 2002 01:13PM

Má to smysl: Na místě už bude spousta kluků odjinud a první večer bývá fakt nejlepší. Že se severní Morava neumí pořádně domluvit, to už je věc druhá. Já spíš lituju, že Edouš nenapsal včas o brzkém pátečním termínu. Přesně ten jsem původně zamýšlel. Teď už škoda mluvit.

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: Eda.4Mi (---.dialup.vol.cz)
Date: May 16, 2002 04:25PM

Omluvam se, je mi lito, není to mou vinou. Jsou v tom rodinne duvody (nemyslim synonymum zaludecnich potizi v omluvenkach na ZS ale vezu Matku+Babicku do Ziliny.), Pterezz az budu v Ziline a budu mit cas, tak ti napisu SMS, pocitej kolem 12h. Ok? D.A.: sorry, doufam ze Vas to nejak neohrozilo, apropos, nemuzeme se treba jeste nekde potkat po ceste?

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: PeterZZ (---.mt.psg.sk)
Date: May 16, 2002 08:08PM

To Eda4.Mi :O.K. o 12 budem cakat pri motoreste Marakana.Je to kusok pred Zilinou.Ak sa minieme,ohlas sa prosim.

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: Eda.4Mi (---.dialup.vol.cz)
Date: May 16, 2002 09:46PM

Ja jsem psal CCA!!!! napisu ti zpravu az budu v Ziline! OK?!

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 17, 2002 06:58AM

Jedeme v 16:00 se Zdichem z Valmezu přímá cesta Vsetín->Vlárský průsmyk->Bojnice. Včera už jsem neměl komu říct o dovolenou.
Nic si z toho, Edo, nedělej, aspoň pár desítek minut budeš mít v Bojnicích nejzajímavější, nejsportovnější a nejpohlednější 613 !!! ;-)))) JTMCH: Večer mi zas odpadl kousek výfuku, ale jenom taková nepodstatná část, na vyladěném zvuku to nic nemění...

Re: Rusim ucast na odjezdu z OV
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 17, 2002 08:43AM

Pro DA: Jedu dneska, doufam, ze to stiham na 16:00. Kdyby ne, urcite se ozvu, ale asi jooo.



This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.