Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Goto Page: 12Next
Current Page: 1 of 2
Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: brtník (---.permon.cz)
Date: May 03, 2002 08:40AM

Možná že je ještě brzo, možná že ne, ale mohli bychom se v tomto tématu už pomalu začít domlouvat, kdy se kdo kde s kým sčuchne při cestě do Bojnic.
Pro směr od Prahy na Brno bych navrhoval parkoviště u Průhonický čerpačky, a od Brna zas nějaký odpočívadlo někde za Brnem (znám to tam mlhavě), to by mohli zorganizovat zase brňáci,brum, co vy na to??

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: sulda (---.dialup.vol.cz)
Date: May 03, 2002 07:48PM

Jasně,jen je třeba se domluvit kdy pojedem,já osobně vyrážím asi už v pátek po obědě.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: brtník (---.praha.worldonline.cz)
Date: May 03, 2002 07:56PM

V kolik obědváš,brum, :-)))

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: Vojta (---.as-l041.contactel.cz)
Date: May 04, 2002 12:22AM

Pokud vím, tak z Brna pojede asi 6-7 aut, z toho 3 už v pátek ráno kolem 10 hod. a 2 až v sobotu ráno - čas zatím neupřesněn. Takže pokud by byl zájem, tak navrhuji pátek 10,00-10,30 hod. čerpačka ARAL na Rohlence za Brnem. Dejte tedy vědět, zda má někdo o tak brzký termín zájem.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: sulda (---.dialup.vol.cz)
Date: May 04, 2002 07:07PM

Kurňa to obvykle ještě spím,hlavně mám teď auta ve fázi příprav,lépe řečeno maskování neduhů,a mam to vypočítané opravdu těsně,takže ještě v pátek ráno budu leštit a tak.Jinak po obědě jsem myslel tak cca kolem druhé.Ale pokud se většina z vás rozhodne pro jiný čas tak se zkusím přizpůsobit,na kolonu se moc těším.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: brtník (---.praha.worldonline.cz)
Date: May 05, 2002 12:07PM

A v kolik se na dálnici za Brnem objeví Ziza a Mary Loo??

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: brtník (---.praha.worldonline.cz)
Date: May 05, 2002 12:09PM

Jo, ještě jsem chtěl jednu věc, brum, šuldo, pošli telefon,můj je na Tomkovo stránkách,jinak 0606333707

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: sulda (---.as-l042.contactel.cz)
Date: May 06, 2002 01:35AM

Telefon-0601/289357 a chce to trochu trpělivost,mám slabou baterku a odešla mi nabíječka,takže moje dostupnost se počítá na několik hodin denně.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: roman (---.elmatherm.cz)
Date: May 06, 2002 06:58AM

Já pojedu až v sobotu,v pátek musím ještě do práce:-(( Napiš Vojto kdo jede v sobotu,v kolik a odkud se vyráží?

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: Lucián (---.dialup.vol.cz)
Date: May 06, 2002 09:34PM

V sobotu jedu já s Rišanem. Ještě se Romane domluvíme.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: roman (---.elmatherm.cz)
Date: May 07, 2002 06:53AM

Ano Luciáne,ještě je čas.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: Martin (---.sigmasoft.cz)
Date: May 07, 2002 08:17AM

Zeptám se čistě teoreticky. Rád bych se do Bojnic podíval, ale zatím nevím jak mi to vyjde, však mě znáte, né?? :-))) Tatru nemám a kdybych tam přijel škodovkou tak by to asi nebylo to pravé ořechové. Sulda mi nabízel odvoz, ale on jede už v pátek a to se mi vůbec nehodí. Pokud bych jel tak jedině asi v sobotu ráno nebo dopoledne. Neměl by náhodou někdo místo? Nepojede náhodou někdo přes Prostějov nebo Olomouc a byl by mě ochotný vzít? Na benzín samozřejmě dám!! Případně bych mohl přijet i do Brna. Ptám se ale jen předběžně, ještě včera jsem myslel, že určitě nepojedu.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 07, 2002 09:47AM

Vzal bych Tě z ValMezu (případně z Hranic), ale jedině v pátek. A za škodivku bych se nestyděl. Tatru budeš mít přece v srdci! Nebo myslíš, že z celého katastru Bojnic budou všechna auta jiných značek odtažena ?!?

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: Martin (---.sigmasoft.cz)
Date: May 07, 2002 12:43PM

Díky za nabídku, ale to se mi nehodí. A k tomu odtahu: Jak znám Maťa tak ten určitě nějaký odtach jiných značek než Tatra zařídí :-))

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: Matej Mojzis (195.168.202.---)
Date: May 08, 2002 04:23PM

To Martin: Dohaje, to jsi nemohl rict takhle skvelou myslenku kousek driv?... ;-)

Bylo by to docela suprovy. To by tam nemohli ani policajti! A to je zasa vyhoda pro mne... :-) Tak ten odtah udelame az na miste.

Ale na parkovisku budeme samotni jako vodni chladic v tovarne Tatra...

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: brtník (---.permon.cz)
Date: May 14, 2002 10:19AM

Suldo, ty mrtvej brouku, dovolat se ti nedá, dostal jsi sms?? V pátek okolo 14.oo čekám u průhonický pumpy na parkovišti,ozvi se, jestli tam budeš nebo jestli jedeš dřív,brumbrum

Re: Kolona od Brna do Bojnic
Posted by: ziza (195.39.30.---)
Date: May 14, 2002 04:35PM

já to tušil, nějak se mi serou Bojnice, asi nebudu mít celý víkend, kdybych jel už v pátek, jsem domluvenej s křivoklátským medvědem a suldou(?) na 16h ve Slavkově u pumpy pod kopcem (jedu po starý, nemám nálepku).

Mám dotaz, v kolik a odkud odjíždí sobotní brněnská gruppa? Třeba by se vás stačila MaryLoo držet nebo se ve Slavkově přidat. Jedete snad přes Buchlovský hory, né?

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: sulda (---.as-l042.contactel.cz)
Date: May 14, 2002 11:27PM

Brtník:jo odešla mi baterka už úplně takže se ozvu,jinak počítám s tím.Jinak až uvidíš můj mobil tak pochopíš proč on SMS zrovna ne a ne přijmout.Jen mě štve že když se o to někdo přeci jen pokusí tak mu to napíše že zpráva byla odeslána ale já ji v životě nedostanu.Takhle jsme měli po letech sraz z gymplu a já se to dověděl až za jeho průběhu protože někoho osvíceného napadlo zavolat a ne posílat SMS,byť měsíc předem.

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 16, 2002 08:59AM

Máš ten sovětský mobil na kličku? Se čtyřkolovým podvozkem? A 5km šňůry??? ;-)

Re: Kolona od Prahy do Bojnic
Posted by: sulda (---.as-l042.contactel.cz)
Date: May 16, 2002 10:52AM

Ne ale něco velmi podobného:-)

Goto Page: 12Next
Current Page: 1 of 2


This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.