Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
akcia TAKS versus MACOCHA
Posted by: ondrej (---.swh.sk)
Date: May 03, 2002 08:49AM

Na víkend 07.-09.06. je naplánovaná na Hornú Bečvu klubová akcia TAKS, spočívajúca v opekaní jahniatka (česky tuším selátko? - ale neviem isto), alebo prasiatka a pri narazenej bečke dobrého piva. Zdá sa mi, že na tento víkend je naplánovaná aj Macocha ktorej som sa ešte nikdy nezúčastnil (ale by som niekedy rád) a podľa mojich hmlistých predstáv Macocha končí na Bečve. Ak je to tak, mohli by sme sa tam niekde stretnúť.
Tak ako to je - brňáci?

Ak by sa našej akcie v piatok večer chcel zúčastniť aj niekto z okolia, napíšte mi e-mail a dohodneme sa. Všetko je zatiaľ v štádiu príprav.

Re: akcia TAKS versus MACOCHA
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 03, 2002 09:08AM

Nésu sice Brňák, ale Macocha končí v Blansku - 150 km od Bečvy a jahniatko bude asi jehňátko, kdežto selátko je malá sviňa ;-)))

Škoda té kolize termínů, já jsem z okolí, a ač moje nejoblíbenější maso je zelenina, hrozně rád bych přijel, nebýt zrovna v Blansku. Ale řeknu to kamarádům - Tatrovákům z Val. Mezu.

Re: akcia TAKS versus MACOCHA
Posted by: Martin (---.sigmasoft.cz)
Date: May 03, 2002 09:21AM

Pro D.A. Znáš nějaké Tatrováky ve Val. Mezu.? Jeden kámoš mi tvrdí, že tam jsou nějací maníci, které si nějak předělali dvě T613 na naftu. Nevíš o tom něco?

Re: akcia TAKS versus MACOCHA
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 03, 2002 09:48AM

Ve Val.Mezu znám snad všechny, ale s tou naftou... Poslední osobák, který jsem viděl, byl T600, a to ještě na fotce ve štramberku ;-)



This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.