Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Goto Page: 12Next
Current Page: 1 of 2
Ženské
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 09, 2002 10:11PM

Chlopi, pochlubte se, kolik z vás bere do Bojnic ženskou? I přes nezájem mojí drahé polovičky o cokoliv, z čeho je cítit Tatra (kromě mě teda.:)), mě nechce nechat jet samotného.

Re: Ženské
Posted by: Vojta (---.as-l041.contactel.cz)
Date: May 09, 2002 11:39PM

Já jedu z manželkou a synem, další dva kolegové kteří jedou s Tatrami to stejné v bleděmodrém. Takže už máš s tou Tvou 4 ženský.

Re: Ženské
Posted by: brtník (---.permon.cz)
Date: May 10, 2002 06:41AM

Brtnice jede taky, tak jsem zvědavej,jak se do nás pustěj,brum, :-))

Re: Ženské
Posted by: roman (---.elmatherm.cz)
Date: May 10, 2002 12:19PM

Já se tomu asi taky nevyhnu,přivezu manželku(i když Tatra je podle ní děsnej,velkej ale pohodlnej!krám) a dvě dvanáctiletý dcery,který by byly nejraděj kdybych čerňocha prodal.Túúúdle :o)))Nic,nic,naopak možná brzo něco ještě přibyde...

Re: Ženské
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 12, 2002 10:44PM

To je situace. Vy ste mi předpověděli budoucnost. Pěkně děkuju:-). Stejně je to divný, že existuje tak málo žen, kterým se Tatra líbí. Teď jsem vezl stopařku a ta se mě ptala, v čem to vlastně jedeme. Nedokázala pochopit, že Tatra vyráběla i osobní automobily a myslela si, že si z ní utahuju.

Re: Ženské
Posted by: brtník (---.permon.cz)
Date: May 13, 2002 06:46AM

A ukázal si jí všechny přednosti tohoto automobilu,brum?? :-))))

Re: Ženské
Posted by: roman (---.elmatherm.cz)
Date: May 13, 2002 07:51AM

Pro : Zdicho
Zas se na to nedívej tak černě(Tatra vs.ženský).Celý tento víkend u nás byla tchýně,viděla moji Tatru poprvé(první otázka při obhlídce:a jak se to vlastně jmenuje???),celkem z ní byla vyjevená a chválila ji-jak je hezky velká,pěkně čalouněná atd.Mojí matce se T613 taky moc líbí,až jsem se sám divil :-))))Holt ta starší generace má asi větší smysl pro věci které přetrvávají a mají hodnotu...

Re: Ženské
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 13, 2002 08:10AM

A já jedu se psem (je to kluk)...

Re: Ženské
Posted by: Eda.4Mi (---.dialup.vol.cz)
Date: May 13, 2002 04:47PM

Zdichóó!! to neva, já jedu bez polovičky, i když se až do včera zdálo že si uděláme krááááásnýýýýýý výlet tím plechovým svinstvem, které určitě ničí ozóóón dvakrát tolik, když má dva výfuky. Ale jinak výhřívané sedačky a hladký průjezd celnicí se jí líbí :-????. Tichá tatra, ženy mele, kliková hřídel se na pětku točí pomalu, ale jistě. Moc Tatry ve vzduchu = rapidní pokles hladiny estrogenu u některých populačních skupin, již tak tolerujících hodně (kromě Brtnice, že ano). Avšak dost těch keců. Ještě se to provalí.

Re: Ženské
Posted by: Matej Mojzis (---.ke.nextra.sk)
Date: May 13, 2002 08:48PM

Johooojj zenske...

Takze - moje mama ma Tatry mooooooccc rada, velice se ji dobre jezdi v T613 (najma vzadu), obdivuje zvuk, zrychleni, perovani........

Jo a kdyz jsme jeli na prvni projizdku zacala: "Ale ved to auto sa mi normalne prihovara! Ved z tej Tatry je az citit ta hrozna sila! Ten zvuk... Tu cestu asi opravili ale co..."
Proste parada. Ma mladsi sestra je myslim po sne no comment, vona je ma taky velice rada a znam min 5 divek ktere ji respektuji a libi se jim.

Myslim, ze pokud se holka alespon KOUSEK nezajima o auta, je to prakticky jedno. Ale kdyz kousek a vic, Tatra ji temer porad oslovi.

No co je lepsi jako dovest holku do skoly prevalujicim se osmivalcem, svitit vsemi svetlami a potom velice efektne odbublat, pricom elektricky stahujete zadni okna...

Parada!

Re: Ženské
Posted by: martin havel (---.dialup.iol.cz)
Date: May 13, 2002 11:28PM

Vzpomínám, loni v Lešanech při tom slavnostním otevření jsem si všiml staršího páru (manželé ?) asi tak 70-75 let, jak si prohlíží zaparkované Tatry. Když byly asi 5 metrů ode mě, ta stará dáma takovým tichým zasněným hlasem pronesla: Jo, to je nádhera, podívej se, kam se hrabou "ameriky"!!!!! V tu chvíli začala vojenská hudba hrát Sentimentální cestu a já se málem rozbrečel.

Re: Ženské
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 14, 2002 12:04AM

Pro Brtník: neukázal, měla spolustopaře.:-)

Pro Roman: moje "budoucí???" tchýně tohle necítí. Úplně mě mrazí, když se bavíme o tchýních a tak. Zavání to manželstvím...:-(.

Pro D.A.: no comment...., rád zvířátka?

Eda je úplný básník, takový druhý, čerstvý Maťo.:-)

Ale mám kámošku která, kdykoliv sedí na zadním sedadle, nezapomene připomenout, že "to auto má strašně krásný zvuk", jako stíhačka! ( při 3000 ot./min.). Prostě superturbomegamuchaosmivalec!

Re: Ženské
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 14, 2002 07:32AM

Jen pro Brtníka ;-) :

Ta otázka se dá brát 3 způsoby!
1) Myslíš-li v posteli, pak nikoliv!!! (Ovšem i žena je živočišný druh...)
2) Podle M. Kubišové rozhodně ano - i medvěda mohu podrbat za ušima.
3) Na talíři - nemám nic proti (alespoň z filozofického pohledu), ale neljepší kus masa je pro mne stejně smažák.

Spokojen? Víc informací na místě u piva. ;-)))

Re: Ženské
Posted by: roman (---.elmatherm.cz)
Date: May 14, 2002 01:36PM

Pro : Zdicha
Ha,zdá se,že slovo tchýně Ti nahání panickou hrůzu!!! :o)) Pozor na to,jak Ti jednou ten chomout některá nasadí,težko se z něj leze!A už máš tchýni,už jí neunikneš.No,ale kdo chce kam...Já mám teda kliku,že moje tchyně je rozumnější než matka :o))

Re: Ženské
Posted by: brtník (---.permon.cz)
Date: May 14, 2002 02:16PM

Pro D_A:


Ať to tady beru zhora dolů a obráceně a zase zpátky, tak nevím,jsem medvěd pomalej a občas něco nepochopím,ale která otázka se dá brát třema způsobama, xakru Agente,brum??

Re: Ženské
Posted by: ziza (195.39.30.---)
Date: May 14, 2002 04:25PM

Takovej kráááásnej výlet to mohl být.....
pokud vůbec pojedu, taky nejedu sám.
Jak to říkal náš dědek Josef? "S babú to stojí za prd a bez ní za dva". Nemám už manželku, nemám už tchýni. A aby to nestálo za dva prdy, mám tedy též jednu babú. Ač je na mne jinak docela hodná a povahy mírné, tatrovky (a auta vůbec) jí voní asi jako hadovka smrdutá komtesse Hortensii. Líbí se jí Ford-Ka!!! Do Bojnic sice chce rozhodně jet (Zdicho, drahoušku, vím o čom táráš), samo, že chce jet tatrou a né ladou, ale neví, jestli se jí chce na tatrovácký sraz. Kdyby tam tak nebyly ty tatrovky....

Stryci, jestli vy na ni neuděláte se svými naleštěnými, brumlavými krasavicemi patřičný dojem, tak mi ta olomučanda jen tak neprojde.

Re: Ženské
Posted by: Zdicho (---.vsb.cz)
Date: May 14, 2002 08:03PM

Pro Brtníka: která otázka? No přece, jestli má rád zvířátka (pejsky):-)))).

Dáme baby dohromady a izolujeme je v nějaké přilehlé restauraci.;-)

Pro Ziza: já nésu drahoušek8~).

Re: Ženské
Posted by: ziza (195.39.30.---)
Date: May 14, 2002 08:09PM

:-) pro Zdicha! Já vím :-))))) Já taky ne, ale jsem z těch mých drahoušků - MaryLoo, olomučandy a sl. J. už úplně zblblej.

Re: Ženské
Posted by: brtník (---.praha.worldonline.cz)
Date: May 14, 2002 09:31PM

Nebojte,chlapi, moje úča má značný organizační schopnosti,už teď básní o tom,jak dá ženský dohromady(proč a proti čemu nevím, :-))),brum.
Tím chci říct, že ženský si můžou udělat svůj program, a my se budem věnovat tomu,proč a za čím tam jedem,brum,néééé????

Zizo,mám už z Tebe noční můru a přestávám spát,jestli nepojedeš,zmocním všechny kouzla vůdů a uhranu tě,brumbrum,:-))))

Re: Ženské
Posted by: brtník (---.praha.worldonline.cz)
Date: May 14, 2002 09:36PM

Jste houby diplomati,brum,na ženskou platěj slova jako zmrzlina,ZOO,zámek,lázně,koupání,noc plná vášní......:-))))))))
BRUM

Goto Page: 12Next
Current Page: 1 of 2


This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.