Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Goto Page: Previous1234Next
Current Page: 3 of 4
Re: Akce vychod
Posted by: ladis (---.eurotel.cz)
Date: May 18, 2004 01:12PM

D.A.: Hlásím se jako tvůj spolujezdec. Zn. Umím rusky, číst mapu a opravovat tatru ;-)


Re: Akce vychod
Posted by: Jirka Jirout (---.worldonline.cz)
Date: May 18, 2004 09:10PM

D.A. - ladise ber, nekecá. Tedy stran té mapy a Tatry, jeho rušitnu jsem netestoval, ale anglicky umí slušně :-D

Re: Akce vychod
Posted by: D.A (80.188.27.---)
Date: May 19, 2004 06:15AM

A samozřejmě má praxi v opravování Tatry v zámoří :-P.

Re: Akce vychod
Posted by: Honza Světlík (---.232.212.194.contactel.net)
Date: May 20, 2004 10:12AM

Tomáši, jel jsem přes Polsko na Ukrajinu a není to tak strašný. Akorát průjezdy městy na trase mě deprimovali. Když jsem se v noci vracel, bylo toi OK a jel jsem pořád kolem 100 km/hod (jeden den před Vánocemi). Pokud si dobře pamatuju, byla to trasa Těšín - Krakow - Tarnow - Přemyšl a přes hranice na Ukrajinu.
Honza

Re: Akce vychod
Posted by: D.A (80.188.27.---)
Date: May 20, 2004 10:47AM

Já tedy znám z Polska zatím jenom západní polovici a je možné, že se od méně průmyslového východu liší, ale žádné zvláštní drama jsem nepozoroval. Provoz byl hustý, domorodci jezdili jak Tataři, ale na druhou stranu všichni pomalejší řidiči automaticky usnadňovali předjíždění (jak náklaďáky, tak třeba Maluchy). A na to, že na každých 100 km připadly tak 2-3 mrtvoly pod plachtou na asfaltu, se dá taky zvyknout. Klidně bych tudy vedl trasu na dovolenou. Myslím, že proti Rusku a spol. je to procházka růžovou zahrádkou a výkvět evropské civilizace.

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (---.leknet.cz)
Date: May 24, 2004 11:26AM

D.A. : to bych ani nějak jako netvrdil. Já právě dneska v noci dodělal plány cesty a to Polsko mě štve ze všeho nejvíce. Než se tím člověk prokodrce... Pak už Litva a pohoda :-)

Re: Akce vychod
Posted by: D.A (80.188.27.---)
Date: May 24, 2004 11:34AM

>TP: Tím "a spol." jsem rozhodně nemyslel 3 pobaltské republiky, které považuji za opravdovou Evropu, ale spíš Bělorusko, Ukrajinu a pak ty šikmooké východněji, abychom si rozuměli.

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (---.leknet.cz)
Date: May 24, 2004 12:38PM

> D.A. : A fták! :-) Každopádně pokud má být termín léto, tak je třeba žádat o vízum co nejdříve (resp. je už dost pozdě). Já se dneska rozhod, že do středy to konečně vyřídím...

Re: Akce vychod
Posted by: Havrla (---.marley.cz)
Date: May 24, 2004 04:09PM

ano leto pristi rok, mzslim ye se to stihne...



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (---.leknet.cz)
Date: May 24, 2004 05:26PM

Já jedu letos. Musím :-) Tentokrát nová trasa, nový spolujezdec (zatím nevím, kdo) a snad staré štěstí, které jsme měli loni. A podle všeho znovu stará osvědčená trojka.

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (---.nextnet.cz)
Date: July 19, 2004 07:16AM

Takže v pátek 23. odjezd :-) Stanislava už je na cestě, chvilku si tedy odpočinu od MiLonga a pojedu pořádným autem :-)) V Pietru jezdí černá trojka na ruských značkách a je dost možné, že se stihne zařídit setkání. Jinak krajané mne oslovili, zda by se jedna dvě trojky či čtverky nedaly přivézt... LPG stojí nyní v době tamní ropné krize cca 6 Kč, benzín stoupl už na 13 korun. Takže v podstatě je jedno, jestli budou na plyn, nebo ne. Hlavně aby byly v dobrém stavu...

Re: Akce vychod
Posted by: ondrej (217.118.107.---)
Date: July 19, 2004 02:36PM

Tomáš - napísal si to veľmi stručne, uvítal by som podrobnosti. Inak minulý týždeň opravoval Jano A. jednu T613-3 v Moskve cez telefón. Mali vraj pridretý jeden piest. Auto by už ale malo byť späť na Slovensku..

Re: Akce vychod
Posted by: Tomas (---.chello.sk)
Date: July 22, 2004 01:55PM

Chlapi, neviete aky stat ma cervene SPZ s bielymi pismenami? Dnes som vydel na Mytnej v Blave jednu T613-3 s takymito SPZ.

Re: Akce vychod
Posted by: ondrej (217.118.107.---)
Date: July 22, 2004 03:21PM

rusáci, jedna taká trojka po Ba občas jazdí,
no a potom na T603 má takú tabuľku fantomas ešte od Bojníc :-)

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (---.nextnet.cz)
Date: August 08, 2004 10:54AM

Ondrej, podrobnosti budou a budou i fotky na webu. Už se na tom pracuje, včas dám vědět. Jinak opět stručně: Pobalstké státy, hlavně tedy Litva, ve srovnání s ČR? Můžeme se jít bodnout... Jinak nechápu, jak mohlo Polsko projít do EU. Asi jen díky své poloze...

Re: Akce vychod
Posted by: Havrla (---.lhotkanet.cz)
Date: August 08, 2004 12:30PM

Vratil se vratil... nasezrali ho lidojedi :-))))



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (---.leknet.cz)
Date: August 17, 2004 04:52PM

To si pif, že vrátil! A lidojedi? No, nám bylo vlastně taky divné, proč nám pořád říkali "kušájtě, kušájtě" (jezte, jezte) :-) Přijeli jsme pěkně nadlábnutí dobrotami...

Re: Akce vychod
Posted by: Bíbo (80.188.127.---)
Date: December 14, 2004 10:37AM

Nazdar, nebudu se zdržovat zbytečným psaním, máš zajímavý nápad, ale potřebuji více konkrétních informací. Aby jsem řekl pravdu, nedočetl jsem ani všechny příspěvky, spíš počkám na konkrítní nabídku od tebe. Z cesty strach nemám, do Ruska se chystám už několik let. Pravdu máš v tom, že už není středověk, já jsem byl zrazován od své cesty např. do Albánie či Maroka a dodnes je považuji na nejlepší dovolené. Jinak Rusky celkem ještě umím.

Re: Akce vychod
Posted by: Michal Heky (---.bewotec.cz)
Date: December 14, 2004 02:01PM

Bíbo, jak vedle sebe můžeš postavit Albánii a Maroko??? Podle mě jsi tam nebyl => Odhalil jsem dalšího ,,vtipálka"!

Re: Akce vychod
Posted by: Martin (80.188.225.---)
Date: December 15, 2004 08:28AM

Proč by vedle sebe nemohl postavit Albáni a Maroko? Dejme tomu, že jsou ty země odlišné, ale to ještě neznamená, že se mu nemohlo v obou zemích líbit.

Goto Page: Previous1234Next
Current Page: 3 of 4


This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.