Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Havrla (---.dkm.cz)
Date: October 19, 2006 09:12AM

Zdravec...

Jsem predbezne dohodnut s Jirim Kralem, ze nam ve stredu 25.10.2006 kolem 18:00 hodiny detajlne ukaze Tatru MTX V8, ktera je momentalne vystavovana v Danube House (Karlin, vedle Hiltnu, novej trouhelnik) viz:
[auto.idnes.cz]

Tradicni ctvrtecni schuze je tedy presunuta na stredu do tamnejsi kavarny FooDoo, kde je rezervace od 17:30 na jmeno Tatra.

Takze tradicne se bude jednat jak o korozi a blizici se zimni zkaze, tak i o bajofaru a navstivi nas jak Jiri Kral, tak Vera Kralova zena Vaclava Krale.

Kdo muzete prijdte. Data sem budu prubezne doplnovat.

Tesim se
Havrla



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Havrla (---.eurotel.cz)
Date: October 20, 2006 04:02PM

Takze prvni mala zmena, volali mi z kavarny, sraz (rezervacka) neni v kavarne, ale v restauraci FooDoo, ktera ze schovana za ¨jidelnou¨. V teze budove.



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Havrla (---.lhotkanet.cz)
Date: October 24, 2006 06:54PM

Druha zmena:
Bajofaro bude vedle v dome (Milkhause ci tak nejak), takze bude sraz v restauraci v 17:00, a kolem 17:30-18:00 presun k bajofaru.
Pote presun do jine blizke restaurace, kde bude pokracovat tradicni tatraschuze.
kdyby neco: 602228696

havrla



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: ladis (---.47.113.223.adsl.nextra.cz)
Date: October 25, 2006 09:21PM

Tak... Jsem rád, že jsem to viděl a děkuji všem, kdo se na organizaci podíleli, jakož i Jiřímu Královi za poměrně podrobnou prohlídku (docela bych sem i něco napsal, ale informace a dojmy ještě nejsou patřičně uleželé, takže: přestože mě tahle třída automobilů moc neoslovuje, MTX vypadá i po těch letech od svého vzniku moc krásně, škoda jen těch nepříliš šťastně zvolených podskupin - brzdy, nápravy, motor...)


Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Marek (---.tucnak.org)
Date: October 25, 2006 09:54PM

:-)
prístrojové vybavenie si zabudol...

Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Luboš (---.40.212.194.contactel.net)
Date: October 26, 2006 12:43AM

To se Havrlovi opravdu moc povedlo, konečně začínají být ty schůze něčím zajímavé! :-)


Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Havrla (---.dkm.cz)
Date: October 26, 2006 09:25AM

Kuk
Mne nedekujte podekujte Kralovy...

Prosim fota dejte do [lhotkanet.cz]
udelejte tam svuj adresar podle prijmeni a do toho to nalejte, ja to pak dam do galerkz, udelam tu odkaz a na rychle ftp. pro ty vo tam nebyli.

zdenek



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Havrla (---.dkm.cz)
Date: October 26, 2006 10:35AM

Zatim ze Svetlikova fotaku:
[www.lhotkanet.cz]

dalsi pridam az budou...



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: risan (---.fit.vutbr.cz)
Date: October 26, 2006 02:39PM

Z těch fotek je asi nejzajímavější fotka výrobního štítku. Copak asi bylo pod tím nápisem "MTX Metalex"? Že by "Podnik ÚV Svazarmu" a do moderní doby se to nehodilo, tak to vyfrézovali? Alespoň někteří si třeba uvědomí, že to auto se jmenuje oficiálně MTX 2-05. Ale pro většinu to bude stejně Tatra, jako jsou pro ně autobusy z Vysokého Mýta LIAZ a žádná Karosa, protože to má přece motor a podvozkové komponenty z LIAZu.

Re: Stredecni schuze - Prohlidka Tatra MTX V8
Posted by: Havrla (---.dkm.cz)
Date: November 02, 2006 12:20PM

mame dalsi fota v galerce...
[www.lhotkanet.cz]
jeste cais a bude to komplet, a dam to na ftp



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.



This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.