Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Přenechám leasing na Felicii
Autor: Jarda Huslík (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 16:34

Přenechám leasing ZDARMA na škodu felicii 1,3 GLXi r.v.1996
Splátky 4357 kč/měs. Zbývá 19 splátek.
Tel: 777270044

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 17:29

Ani na druhej pokus ti to nevyjde!

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Tomek (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 19:10

neni ten clovek nemocny? tolik penez? a proc na tatrawebu? asi se nema smysl nad nekterymi lidmi zamyslet...

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 19:41

Asi nemá, nechápu vztah ZDARMA = xxxxxx Kč

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Tomek (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 21:50

to je tak ze nechce odstupne. mozna nova finta prodejcu? kdo vi? ale 19x4357 je 82783 a to je trochu dost za 1996 rok. ne?

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 21:54

Odstupné za starou ojetinu??? Ta ztrácí hodnotu rychleji, než on stačí splácet...

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Tomek (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 21:58

no jo ale takhle to v leasingovych prevodech byva. koukam na www.tipcars.cz a tam je felicii kolem 50.000 mraky

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2004 22:31

Ale jak vypadají, že...

Já bych z toho teda moc nadšený nebyl, že musím po někom přebírat pro mě třeba nevyhovující splátkové podmínky a ještě abych za to připlácel...

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2004 18:27

Ale no tak... Takový užitečný příspěvek a vy hned tak zhurta. Náš "snílek" (podívejte se na email) pravděpodobně zjistil, že mu na naplnějí jeho snu zkrátka nezbývají peníze. A protože všichni víme, že tatry strašně žerou a koroze žere je, musíme si dávat dvojnásobný pozor ;-) A pro Martina z toho plyne poučení, že člověka může zruinovat i škodovka :-D


Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2004 12:45

Rád bych upozornil na poslední SM, kde se o cenách ojetých Fa a Fe dost píše. Je to přesně tak, jak jsem mnohokrát řekl (a spousta ubožáků to potom nemohla přenést přes srdce): Fa od 10 000 běžně, Fe od 50 000. Žádné nepojízdné vraky, ale normální opotřebované kusy s platnými doklady. Něco bláznivých reakcí si pamatuju z tatraportálu a dokonce i pár nesvéprávných_škodovkářů v zaměstnání se se mnou snažilo hádat o "stodvacítce za 20 000 a Favoritu od 35 000 výš" :-).

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2004 15:01

To beru, ale to jsou pojízdné Vraky, já chci Auto!

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Kamil (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2004 08:49

Felda za 50.000??? Sháněl jsem před nedávnem pro tchána Felicii, viděl jsem jich asi tak 20kousků. Okolo 50.000 kč se sežene akorát vrak... Přesně tak - "opotřebované kusy":) :)

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2004 09:49

Jojo, felicii pro tchána a kostkový cukr pro tchýni. Jak trefné!

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 10:09

ladis: Ano, i Škodovka může zruinovat. Ale jak koho, taky znám podobné borečky, soustužníky nebo skladníky ve šroubárně, kteří začnou vydělávat závratných deset hrubého, pak machrují s vrakem na leasing a potom nemají ani na pivo.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 11:24

Cože? Tolik tvých známých mohl zachránit poctivý Wartburg????? :-o

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 13:00

No to nejsou většinou známí. Ale jen se podívej sám kolem sebe, kolik borečků jezdí v Meganech a Feliciích. Myslíš, že si na to našetřili? Těžko. Přišli do bazaru, vybrali auto, nechali si spočítat leasing a bylo to. Sám osobně znám dva takové. Jeden takto koupil Felicii, druhý ho chtěl trumfnout a tak si koupil Oktávku. Oba kvůli tomu nemají skoro co do huby. Samozřejmě je mohl zachránit Warťas, ale asi jim prostě nestačil. Musím ale uznat, že Warťas tak špatné auto není. Má ho jeden známý, kombíka, tak můžu porovnávat se Škodovkou, v mnoha parametech je lepší, ale já bych ho prostě nechtěl, přece jen je mi ta Škodovka sympatičtější, to je ale věc názoru. Minulý týden jsem ale třeba poznal, že minimálně průchodnost v terénu má Warťas mnohem lepší než stodvacka. Ta moje se na lesní cestě moc nechytala :-( Jinak by mě zajímalo, co si myslíš o Dacii Logan? Já projekt Logan sleduju od samého začátku. Docela Loganu fandím a jsem zvědavý, co udělá s naším trhem. Škodovka dostane podle mě na prdel.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2004 16:19

Rumuna dopředu raději nesoudím. Třeba se vyšvihne, ale u podobných značek to chce tak 2 roky počkat - potom se uvidí. Možná budou mírné ojetiny k mání za pakatel (jako Tavrie, Matizy apod.) a možná taky ne. Každopádně je to nějaká porce "muziky" zá málo peněz, ale já osobně, kdybych měl v ruce 199 000 korun pouze na útratu za auto, tak by mě toto vozidlo nechávalo ledově klidným.

Pokud jde o ty leasingy, podobné jednání v okolí pozoruji spíš u důchodců :-o, což vůbec nechápu. Je to tatáž sorta lidí, která počátkem 90. let nakupovala za přemrštěné ceny hodně staré ojetiny s vylágrovanou mechanikou od dovozců ze zahraničí...

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Vašek.. (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2004 11:16

No, Martine, pokud si kupuješ auto proto, aby jezdilo jak teréňák po rozbahněných polních cestách.... Já tedy ne :-D

Jinak ale i skaldník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále!! :-)

Pokud jde o "rumuna", je to spíš Renault než Dacia, jako je Škodovka Volkswagen a ne Škodovka..... Takže věřil bych tomu, že kvalita bude ok. Otázkou je servisní zázemí v ČR (rozhodně samozřejmě prodej ani servis nebude mít s Renaultem nic společného) a to, za kolik bude po pár letech takový ojetý vůz prodejný. To by mě - být potenciální zájemce - zajímalo nejvíc a to by mi nikdo asi neřekl. Kromě toho mě osobně přijde vzhled nové Dacie, byť je to nádhera na tu bídu, přeci jen trochu přežitý. Jak je to technicky si netroufám soudit, ale věřil bych že za použití nových platforem Renaultu + motorů atd. to nebude asi vůbec špatné.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2004 12:21

Mám trochu obavy aby tohle auto nestihl podobný osud jako Oltcita. Tenhle rumunský citroen jsem měl tu čest používat. Musím říct že kdyby tam většina mechanických věcí nebyla vyrobena z rumunských materiálů tak by to bylo na svou dobu super auto.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2004 13:21

Ne, já auto nepoužívám jako teréňák. Ale občas se po lesní cestě prostě jede.

Myslím, že se nedá srovnávat Olcit konce 80. let s Loganem začátku 21. století.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Vašek.. (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2004 13:26

No... :-D

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2004 07:16

O Rumunsku si myslím svoje a bohužel i Renault jako značka je v porovnání s ostatními Francouzy, tedy členy PSA "nižší třída" co do kvality, kreditu.

Když vedle sebe postavíte nějaké designérsky aspoň trochu povedené auto této velikosti, např. Kalose a novou Dacii, tak se obávám, že Logan působí jako práce talentovaného žáka 7. třídy zvláštní školy. Jenom se podívejte na skupinovou fotku ve SM s Fabií, Thalií a ještě něčím. Je to do očí bijící.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2004 07:46

martin: auto se asi srovnávat nedá, ale kvalita zpracování a použité materiály už by se asi srovnat daly.
No a vzhledem k tomu že v "civilu" používám renaulta, tak spojení dačie a renaulta se taky trochu bojím



Příspěvek byl zeditován (05. 11. 2004 07:50)

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Vašek.. (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2004 09:43

Kontráš: já se nechci Renaultu zastávat, jak psal Agent pokud jde o image, je fakt, že vedle Peugeotu nebo Citroenu mají auta zn. Renault pověst asi malinko horší, což je dané možná určitou menší okázalostí a honosností, na druhou stranu právě Renault byl a je průkopníkem nových řešení minimálně v oblasti designu - Renaulty byly vždy a stále jsou auta s individuálním "nadčasovým" designem, možná až futuristickým, někdy je ale snaha odlišit se za každou cenu samozřejmě na škodu. Tohle hodnotit je ale záležitost čistě individuální.

Nevím jak máš starého toho svého Renaulta, ale myslím si, že u dnešních Renaultů je zpracování na podstatně vyšší úrovni než třeba před deseti lety, takže kdybys srovnal zpracování x let starého Renaulta a nové Dacie (nebo Renaulta nového) zjistil bys, že srovnáváš nesrovnatelné.
Mimochodem, mě se nové Renaulty moc líbí - zase nastal čas kdy má Renault "něco jiného" než konkurence (reso. v jiném "balení" :-D). Tak tomu bylo i v letech šedesátých. Naopak před těmi deseti, patnácti lety nabídka Renaultu pokud jde o design zapadala spíše do určitého předem daného průměru. Mě by jako zákazníka jen naštvalo, kdybych si koupil nové auto a potom za rok zjistil, že se značka vydala novou cestou, představuje nové modely a ty staré alespoň designově "překopává" a uzpůsobuje novému trendu značky, no, a já mám doma náhle "staré" auto.....

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Sedo (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2004 14:59

Ja v civile taktiez pouzivam Renaulta a mam s nim bohuzial same negativne skusenosti. A to vsetko v ramci zaruky nastastie bolo odstranene. Takze ak zoberieme "kvalitu" Renaultu + rumunov s Daciou so zastitou Renaultu, neviem, neviem...

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Marek (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2004 21:08

Dám líznút prasknutú MP7. Zbývá zapálení.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2004 09:29

Vašek: ano ten můj renault je už staršího data, ale ve svém okolíí mám pár lidí co se nechali zlákat tím designem nových modelů, a jejich auta tráví v servisech dost času (jeden kamarád to nazává "že tam svoje auto v podstatě garážuje"). Takže v tom že moje příští auto nebude renault mám jasno.

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2004 10:00

Ale no tak. Nebyla náhodou jejich auta vyrobena v pátek odpoledne? Půl roku jezdím s Thalií 1.4, rv. 2001 a kromě výměny prasklého těsnění pod hlavou po 50kkm (servis chtěl 10kkč), jsem na to nemusel sáhnout. Ještě mě čeká stažení bubnu na levém zadním kole - nevrací se ruční brzda. Nemá náhodou někdo stahovák? ;-)


Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2004 11:12

Pokud stačí běžný konfekční stahovák z Číny za 200 korun, tak mám (je to ten, který funguje na zadní buben W353, volant T613 a většinu velkých kuláků :-)).

Re: Přenechám leasing na Felicii
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2004 11:47

No konfekce to je, takže tento odpovídající stahovák by měl stačit :-) Přeměřím závit...



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.