Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Proč nefunguje www.tatraklubbrno.cz?
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2004 10:34

Stránky byly vypnuty!
Stránky byly vypnuty z důvodu nezaplacení firmě www.pes.cz za provoz webhostingu. Po zaplacení dlužné částky plátcem domény budou opět uvedeny do provozu. Do té doby bude jméno dlužníka uvedeno na www.dlužníci.cz.

The sites were disconnected!
The site were disconnected because of you have not paid in a prompt and effective manner for the services to the company www.pes.cz. After you pay the outstanding amount, the site will be put into operation. The names of the debtors are indicated on www.dlužníci.cz till then.

Po chvíli mě to psisko přesměruje na [www.psisco.com]

www.tatrabrno.cz funguje. Zajímavé...

Re: Proč nefunguje www.tatraklubbrno.cz?
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2004 13:40

Ano Luboši, díky za upozornění.

Všem, kteří chtěli dnes dopoledne na naše stránky a nedostali se tam, se omlouvám. Již jsem sjednal nápravu a situace se snad nebude opakovat. Bohužel to nešlo dřív, musel jsem dopoledne sedět ve státní zkušební komisi.

Je to nejspíš moje chyba. Text, který sem dal Luboš je zřejmě pravdivý. Bohužel, všechny faktury a upomínky, které mi pes.cz posílal na můj e-mail zřejmě byly vyfiltrovány, neboť jsem nedostal ani jednu. Až do dnešního dne jsem tedy žil bez starosti o nějaké platby za webhosting. Zřejmě bdělé filtry naší fakultní sítě považovaly e-maily od psa za spam nebo něco podobného a usoudily, že mě nenechají psem obtěžovat.

Ještě jednou se tedy omlouvám.

Re: Proč nefunguje www.tatraklubbrno.cz?
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2004 14:26

nevím jestli je to chyba nebo ne, ale dokud jsem zkoušel spustit svůj odkaz na adresu [tatraklubbrno.cz] (v "oblíbených"), stránky se mi zobrazovaly i po znovuspuštění jako zablokované. Až po té co jsem natvrdo přepsal na [www.tatraklubbrno.cz] se mi začaly objevovat. Kdyby Luboš a Maťo na tatraportalu neupozornili že to funguje, myslel bych, že to stále nejede. ....takže dvě nezávislá diskuzní fóra si můžou i pomáhat (nejen konkurovat).....



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.