Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2005 23:47

U jednoho naprosto cizího inzerátu tady v inzerci, se kterým nemám vůbec nic společného se objevily z mě neznámých důvodů také mé osobní údaje! Žádám vysvětlení, jak je to jen možné a také samozřejmě okamžitou nápravu! (než po mně bude chtít půlka republiky nějakou cizí zkorodovanou tatru na plyn...)


T 613


Obrázek není k dispozici


Vložen: 26/03/05
Platnost: 10/04/05
Přečten: 5
Popis
Prodam t 613 r.v.88, černá, částečně korodovaná - jednoduchá oprava.LPG. Závěs. Servisovaná. Dostal 6Tel. 603 295 458

Kontaktní informace

xxx

Další >>
Nejaktuálnější

Kategorie : Prodám
Tatra 613-4
Kategorie : Prodám
Dílenská příručka
Kategorie : Prodám
Prodám na T613
Kategorie : Prodám
Tatra 613-3



Příspěvek byl zeditován (30. 03. 2005 20:20)

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2005 00:02

No dobře, nějakému chytrákovi se opravdu podařilo přihlásit se pod mým jménem, tak jsem mu to mohl aspoň smazat... :) To je úroveň... :-p


Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: lubomír (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2005 17:57

A já za to můžu? Nejsem Balcar a nevím proč by to měl někdo mazat. Dostačující je telefon.

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2005 20:18

Tak to prrr! Nevím jak se ti povedlo se přihlásit pod mým uživatelským jménem, ale ve slušné společnosti se o to ani nikdo nepokouší, natož aby pak pod mým jménem a s mými kontaktními údaji uveřejňoval nějaké svoje inzeráty! Co tě k tomu vůbec vedlo?

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 31.03.2005 07:44

Ach ty softwéry. Mám tedy něco dělat? Já ale stejně nevím, jak inzerce funguje... :-(.

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: lucian (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2005 18:37

A náhodou jsi Luboši neměl heslo typu: tatra, T613, tatra613 a pod.?
A nebo třeba luboš nebo heslo a tak? Nic jiného mi nenapadá, jak by se tam jiný luboš mohl dostat. Extra super zabezpečení to nemá, ale heslo se na klienta neposílá a je to taková ta klasika zašifrované heslo pomocí MD5.

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2005 19:36

Asi to chce složitější strukturu hesla, ale nepočítal jsem s tím, že se vůbec někdo pokusí zneužít můj účet na obyčejném diskuzním fóru...

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: lucian (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2005 09:25

Třeba ani nechtěl, jen zadal svoje jméno (stejné jako tvoje) a heslo, které by si zadal, jako nové a dostal se tam napoprvé.

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2005 09:50

Zpočátku jsem si to nepřipustil, ale i to je možné... To by ale znamenalo, že nemáte zrovna moc předhledně a jasně vytvořenou registraci a přihlašování...

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: lucian (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2005 10:07

Už několikrát jsem psal, že to je cizí software.

Re: RÍŠANE, LUCIÁNE, POMOC!!!
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2005 08:35

Ta už to neřeš, prostě máme stejná jméno. Heslo mám T805. Pokud máš stejné, je to náhoda. A já se budu přihlašovat jinak. A pokud Ti to nestačí tak se třeba zblázni. Luboš



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.