Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
jak jsem kupoval 603-ku
Autor: mlhoš (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2005 20:27

Jednou jsem náhodou narazil na inzerát, že někdo prodává 603-ku i s demontovatelnou garáží. Bohužel, neměl k ní doklady, ale auto mělo SPZ.
Jak jsem zjistil, ta garáž byla jen dřevěná a na periferii města, a výrostci snědé pleti si z ní udělali doupě a 603 již počali mirně demolovalt.
Pro jistotu jsem si oklikami zjistil podle SPZ původního majitele. Ten již nežil, ale jeho syn si vzpomněl, že kdosi auto renovoval a měl se s jeho otcem po prodeji auta finančně vyrovnat. Renovace proběhla, ale zahraniční kupec si koupi rozmyslel, tak auto zůstalo stát v garáži. Časem se na vše zapomnělo a protože mladý pán o auto zájem neměl předtím ani teď (už znovu vhodné k renovaci), tak mi platné doklady prodal. Mezitím jsem zase složitě hledal kontakt na toho prodejce, který měl auto ve své garáži. Protože k němu neměl doklady, tak se mu ho zatím prodat nepodařilo. Tak jsem měl papíry, dohodnutou cenu a termín prodeje auta a šel jsem se na vozidlo ještě jednou podívat. Bohužel, majiteli pozemku, na kterém garáž stála, již došla trpělivost a zavolal hasiče. Ti si udělai hasičské cvičení, garáž i s autem zapálili a pak zbytky odvezli do šrotu. Tam jsem pak vypátral SPZ a v hasičárně dvě nepoškozená přední opěradla.
Nemá někdo zájem ?

Re: jak jsem kupoval 603-ku
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2005 15:36

hm.. ľudská blbosť a bezohľadnosť je niekedy bezhraničná, škoda tej T603... :-(

Re: jak jsem kupoval 603-ku
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2005 16:53

Čas hraje proti nám.... :-(

Re: jak jsem kupoval 603-ku
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2005 08:59

Ale kdepak, Kontráši, čas hraje pro nás, co už máme. S každou ubyvší tatrou stoupne cena těch, co přežijou. Myslel jsem, že tato banální úvaha je už známá. :-D

Re: jak jsem kupoval 603-ku
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2005 10:26

Ano ríšane, tuhle banální zákonistost jsem nedávno ověřil "fyzikalně-ekonomickým" pokusem. Shodou okolností jsem před pár týdny zažil podobně hořkou anabázi jako mlhoš popisuje v úvodu. Výsledek všeho je konstatování, že cenu oné T603 majitel vytrvale stupňuje, zatímco Tatra mu mezitím na zahradě "ubývá". Obávám se ale, že majitel netuší že oba aspekty zmíněného pokusu mají své limity (zejména ten fyzikální......) ;-)

Re: jak jsem kupoval 603-ku
Autor: JERZY (IP zapsáno)
Datum: 02.07.2005 13:13

Zájem by byl. Napiš tel.č. a já Ti zavolám. Jinak můj tel. 604964637.
Jerzy.



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.