Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
boční lišty
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2006 11:34

Zdravím vás, tatrováci.
Renovuji šestsettrojku z roku 1965. Jak to už bývá, předchozí majitelé na ní udělali několik zásahů, takže teď má dlouhé lapače vzduchu a boční lišty v úrovni směrovek, jako to měly modely od roku 1966. Sháním už delší dobu boční lišty na tento model. Nedokážete mi někdo pomoci? Koupit, vyrobit, okopírovat, cokoli. Mám spoustu jiných dílů, můžu i měnit.
Tak se mějte a doufám, že se mi někdo ozve.


Re: boční lišty
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2006 17:16

Pokud bys nesehnal nic jiného, tak mám l+p zadní lištu a lištu na zadní dveře. Problém, je že jsou zdeformované v místech, kde předchozí majitel naletoval šroubky. Jejich oprava do původního tvaru nebude asi jednoduchá - zatím je nikdo nechtěl. Je to spíše krajní řešení.

Re: boční lišty
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 09:20

Odkud jsi, Kontráši? Kde bych je mohl viděl?

Re: boční lišty
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 11:12

Jsem z Ostravy, lišty jsou k vidění kousek od Nového Jičína nebo v Ostravě (podle toho kdy). Než se sem vydáš, můžu ti poslat fotky mailem (pokud budeš chtít).

Re: boční lišty
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2006 09:54

Já jsem z Příbrami, takže jezdit 450 km je přeci jenom trochu náročné. Pošli mi ty fotky.
j.prucha@schauenberg.cz.
Díky moc.

Re: boční lišty
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2006 13:55

To sem moc rád, že nezastupuju Příbramskej okres sám, bydlím v Rožmitále a mam 613. (15)



Renovuji, renovuji a pomalu koukám, že stavím repliku... :-P

Re: boční lišty
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2006 11:04

Ahoj Kontráši.
včera jsem posílal odpověď, že bych uvítal ty fotky, ale teď jí tady nevidím. Tak znovu. Jestli tedy můžeš, tak mi je pošli na j.prucha@schauenberg.cz.
Díky. A taky za kolik by byly.
Josef

Re: boční lišty
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 23.03.2006 11:02

Zdravím Tě Jerry,
chystáš se na nějaký sraz?
Taky jsem pochytil informaci, že někdo poblíž Příbrami dává dohromady dvojkovou šestsetrojku. Nevíš o koho jde?

Re: boční lišty
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 23.03.2006 11:02

Zdravím Tě Jerry,
chystáš se na nějaký sraz?
Taky jsem pochytil informaci, že někdo poblíž Příbrami dává dohromady dvojkovou šestsetrojku. Nevíš o koho jde?

Re: boční lišty
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 23.03.2006 11:33

To netušim o koho jde. :-(
Znam Koušáka z Blatný, ten 603 pořídil.
Pojedu na 100% do Lednice :-D

Re: boční lišty
Autor: Josef (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 13:42

Ahoj Jerry,
do Lednice se také chystám podívat.
Zastav se někdy na kus řeči. Předpokládám, že do Příbrami jezdíš, takže jezdíš kolem mojí práce. Dělám u firmy Halex - Schauenberg. Když se zeptáš na vrátnici, pošlou Tě za mnou.

Re: boční lišty
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 15:49

Jo zastavim se co nevidět. Mam tam sestru, ta bydlí pod Hypernovou. Měj se. ;-)



Renovuji, renovuji a pomalu koukám, že stavím repliku... :-P

Re: boční lišty
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2006 20:27

Já pořád, že je mi ta firma nějaká povědomá, mno bodeť by ne, když sem tam kupoval šrouby skoro do půl auta!!



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.