Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Ekora
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2005 08:41

Tak jo, omlouvám se. Ta odpověď stačila. Zbytek diskuze se dá smazat. Můj vyhledávač v práci je k ničemu. Teť jsem to našel. Lubomír

Re: Ekora
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2005 10:07

No jasně, Lubomíre, hnidopich jsem a vyplácí se to. V technice i v životě totiž každý detail má na něco vliv a jeho přehlídnutí se téměř vždy projeví. Projevilo se i Jankovi, není hnidopich, nějaká céčka a erka v názvu nějaké firmy považuje za detail a pak se diví, že najde kulový. Takže jsem hnidopich a jsem rád, že se nemýlíš, Lubomíre. Jedno je jen kolečko u trakaře a to je taky nejsofistikovanější nástroj, který "nehnidopichům" jejich velkorysost odpouští. Pokud to takto nestačí, možná bychom mohli srovnat, co jsem dokázal já se svým hnidopišstvím a co Ty se svým bohémstvím?

Re: Ekora
Autor: Jenda (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2005 21:23

Ahoj,
pořídil jsem si Tatru v původním stavu a pustil se do rekonstrukce. V současné době mám vyvařenou očištěnou karosérii v základovce, repasovaný podvozek a čekám na jaro až to pošlu do lakovny. V mém okolí není nikdo, kdo by se podobnou čiností zabýval a tak jsem si musel vystačit s dílenskou příručkou. Myslím že podle dosavadního výsledku se nemám až tak za co stydět.
Má první zkušenost s lidmi, kteří mají stejného koníčka a od kterých jsem čekal že jsou pro tuto věc nadšeni a rádi se podělí o poznatky, byla až na vašich stránkách. Po vašem "přivítání" jsem už neměl chuť se mezi vás vracet, ale dnes mi to nedalo a podíval jsem se jestli někdo náhodou nezareagoval. A zírám....
Asi bych se měl omluvit. Chápu, že jste nemohli tušit, že hledám všem známou firmu, která vyrábí díly na Tatru. Nesouhlasím s Wallym. Určitě jste nečekali na nějakého hlupáka, kterého chytnete za slovo a pořádně mu to dáte sežrat. Takový vy přece nejste. Jste príma hoši, kteří rádi poradí! Těším se až se s Vámi setkám.
Rád bych tuto diskusi ukončil a přenesl pozornost k nějakému zajímavějšímu tématu.

Re: Ekora
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2005 08:13

Jenda: "Určitě jste nečekali na nějakého hlupáka, kterého chytnete za slovo a pořádně mu to dáte sežrat. Takový vy přece nejste."

Tak já takový jsem. Můžu Ti sehnat i kontak na člověka, který Ti to rád potvrdí.

Jenda: "Jste príma hoši, kteří rádi poradí!"

Ostatní asi ano.

Re: Ekora
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2005 23:27

Ríšo buť klidně hnidopich, keždej jsme holt jinej. Tvoji kamarádi Tě mají určitě rádi takového jaký jsi. Já Tě neznám klidně se kasej jakej seš machr a cos dokázal, monitor snese vše. Možná máš všeho 50 x víc než já, žen,dětí, lásky a požehnání. Ale já jako bohem, který odpouštím a neřeším maličkosti jsem určitě """"" a tomu věř""""""" ŠŤASTNĚJŠÍ.
Lubomír Dostál

Re: Ekora
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2005 09:16

Ano? A jak se to měří? Že bychom to změřili, možná bys se taky divil.

Re: Ekora
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2005 08:25

Ja se neměřím, Tvé Ego nemá hranice, i v těchto větách to potvrzuješ.
Obecně platí: Pokud někoho zesměšňuji, jsem arogantní co to znamená?
Pokud já jsem OK - ty nejsi OK, mám mindrák já. Všichni lidé rovni jsou.

Uznávám, že tato diskuze nemá význam a je mi protivná. Dále to neřeším. Buť nej na celém světě - přeji Ti to. Já jsem spokojen jak to je u mne.
Nakonec někdy je určité popíchnutí vhodné. Já si dám růžové brýle a budu přesvědčen, že vše je myšleno v dobrém.

Pravda je, že nemá cenu toto FORUM zavrhnout. Přes 90% sraček se dá přenést. Zbytek jsou cenné informace. K těm 90% patří právě to co teť tvořím takže: dotvořeno.

Lubomír
Užijme si světa a trošku těch autíček

Re: Ekora
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2005 10:18

Asi se neshodneme, holt mne nenapadlo, jak jinak něco porovnávat (a porovnávat jsi chtěl Ty, protože jsi použil komparativ - "šťastnější"), aniž bych to změřil nebo jinak kvantitativně vyjádřil.

"Obecně platí: Pokud někoho zesměšňuji, jsem arogantní co to znamená?
Pokud já jsem OK - ty nejsi OK, mám mindrák já. Všichni lidé rovni jsou."

To odvození nemůžu pochopit, ať se na to dívám, jak chci. Co je antecendent, co je konsekvent a co je implikace?

Tu poslední větu, té sám ne můžeš ani věřit. Jestli chceš být roven se všemi lidmi, budeš muset klesnout na úroveň toho nejhoršího, protože dostat ho na Tvou úroveň půjde asi těžko.

Re: Ekora
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 17:21

Někdy zajdem na pivo.

Re: Ekora
Autor: Michal Heky (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 18:07

A pak klesnete oba pod stůl, čímž se ocitnete na stejné rovině?

Re: Ekora
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 22:35

Já bych se Sirem Richardem také někdy rád na jedno bahno, ale ještě jsem neměl to štěstí:(

Re: Ekora
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2005 11:05

Chlapi já nevím, ale neslabikuje se to náhodou e-cor-ra? :)

Re: Ekora
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2005 20:30

Holka chodí do první, já se jí zeptám. Lubomír

Re: Ekora
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2005 10:23

Tak už jsi to zjistil? :)

Re: Ekora
Autor: Eda (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2005 21:42

Zdicho, tady [zskoprivnice-lubina.skolniweb.cz] je link na ZŠ Lubina, třeba by tam mohli dát do slabikářů větu "Táta má ecorru" a poslat Ti na e-mail výsledky jak to dětičky pořešily.

Re: Ekora
Autor: Eda (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2005 21:49

dokonce jak z webu wyplýwá tak

metodik prevence sociál. patologických jevů

je Martina Galiová.


To by se dětičky mohly trochu zamyslet i nad návykovostí autíček co vymýšlel paňučitelky táta nebo děd a poslat to tady k nám na fórum! To by byla panečku ideální, přímo niterní, podpora Glasnosťi ze Štadtľju!

Re: Ekora
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2005 09:08

Díky za link Edo, hned jim tam zavolám. Doufám, že si s tím soudružky učitelky poradí!

Re: Ekora
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2005 20:07

Musím uznat, že tato humorná rovina je pro mne osvěžující. Sluší to tomuto fóru lépe. U nás v rodině je slovo Tatra s nádechem /no jo zase ten krám, běž si zatím do garáže/. Ty ženské tomu prostě nerozumí. Luboš

Re: Ekora
Autor: Ctibor Veleba (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2005 23:10

Koukám, že si zdejší stránky dlouhodobě drží skvělou úroveň - gratuluji! :-)

Re: Ekora
Autor: Vraťas (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2007 23:59

Zdraví vás tady všechny...jsem tu poprvé a taky naposled, je mi jasné, že vás to mrzí, protože jste tady banda kreténů..četl jsem tu debatu o "ekoře" a je pravda, že hned druhý příspěvek by měl Jendovi pomoct ve hledání, ale proč to tady dál rozmazáváte a napadáte Wallyho kvůli tomu, že se vám snažil slušně říct, aby jste se na to vykašlali..to fakt nechápu, ale to bude možná tím, že nemám tatru. A jestli jsou všichni tatrováci tak vstřícní a otevření jako většina z vás tady, tak ji ani mít nechci..další škoda..díky za přečtení mého výlevu a "mej" te se..

Re: Ekora
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2007 12:10

Moc nás to nemrzí, lidi, co si dělají představu o nějakých autech podle internetové diskuse bychom asi stejně neuměli ocenit.

Re: Ekora
Autor: Olda (IP zapsáno)
Datum: 28.08.2007 13:37



Dobrý den.
Se zájmem jsem si přečetl celou diskusi a nikdy bych nevěřil co dokáže rozpoutat jeden dotaz. Nechci to pitvat, ale rozhodně to nevrhá dobré světlo na všechny co mají s Tatrou něco společného. Z vlastní zkušenosti vím, že spousta lidí má tatrováky za podívíny a když si náhodou toto někdo přečte, tak asi nestačí kroutit hlavou.

Re: Ekora
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 28.08.2007 13:44

Dobrý den, Oldo. Se zájmem jsem si přečetl tvůj hodnotný názor na věc. Jsme si v mnoha ohledech podobní. Také mám spoustu lidí za podivíny, a to si, považ, nemusím ani číst jejich výplody.

Co konkrétně potřebuješ?

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.