Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Kradez Tatry 138NT
Autor: Petr138NT (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2005 08:30

V noci ze soboty 5.11. na nedeli 6.11. mi v obci Kochanov u Velkeho Mezirici ukradli mazlika TATRU 138 NT (lehky dvounapravovy tahac navesu). Tatra byla v predrenovacnim stavu, barva vojenska zelen + rez. Vozidlo bylo nepojizdne, bylo mozne ho vlect na tyci nebo nalozit na podvalnik. Nevim, jestli to byl sberatel, spis predpokladam kradez a presun do kovosrotu (pripadne vytazeni motoru a nasledny presun do kovosrotu). Tatra do ledna letosniho roku stala v obci Merin ve stavebninach u dalnicniho sjezdu.
Pokud by nekdo tento lehky tahac videl prosim informujte Policii a zaroven me na tel. cisle: 608 151 849.

Predem diky vsem za pomoc

Petr

Re: Kradez Tatry 138NT
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2005 11:25

I to se krade? :-o Asi bych se taky kouknul do všech kovošrotů v okolí. Ale pokud zmizla v lednu, tak si moc šancí nedávej... :-(

Re: Kradez Tatry 138NT
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2005 11:58

Luboš - čítaj poriadne - Tatra zmizla včera!
Petr - asi by som obvolal všetky kovošroty v okolí; predpokladám, že políciu si už informoval...

Re: Kradez Tatry 138NT
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2005 18:30

Uhh! Takhle to dopadá, když mám na přečtení všech příspěvků asi tři minuty a ještě navíc na mě mluví několik lidí současně...

Re: Kradez Tatry 138NT
Autor: Petr138NT (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2005 17:26

Zatim se mi podarilo zjistit, ze nekdo videl v sobotu v noci jak ji tahnou pres obec Merin. Tahla ji nejaka jina tatra.

Foto ukradeneho tahace je na:

[www.sajtna.cz]



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.