Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Seznámení
Autor: Michala Jiříková (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2006 21:20

Nazdárek, hledám kluka, pokud možno studenta vyšší a silnější postavy k seznámení, který má zájmy o nákladní automobily a zvířata. Mým velkým snem je najít partnera, který by rád jezdil na srazy kolem náklaďáků(Truck fest, Liaz Fest...) a na Truck trial. Časem bych si přála udělat na Truck trial či na Bahna náš automobil a právě vyrazit na nějaký ten sraz s ním. Můj otec vlastní několik exponátů Tater a jednu LIAZku 110, se kterou bych chtěla někdy vyrazit právě na Liaz Fest. Jsem studentka VŠ je mi 20 let, měřím 178 cm a vážím 60 Kg. Těším se, že se někdo ozvete. Ahoj Michala z Prahy

Re: Seznámení
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 08:30

Neblázni, mezi tatrováky je mnohem vyšší procento pošuků než je průměr v celé populaci. V podstatě se dá říct, že Tatru si nemůže koupit nikdo normální. Kdybys byla inteligentní holka, tak utíkáš od tatrováků jak nejrychleji můžeš. Ale ta VŠ, co studuješ, to bude asi ekonomka, co?

Re: Seznámení
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 10:19

Co chceš udělávat? Osumsettřináctku máte, tak snad jen nalít naftu a hurá do toho ;-)

http://firma.adresarfirem.cz/107550-autoservis-michal-jirik

Jinak by mě zajímalo jestli dcerka dělá tatíkovi agendu nebo je to jenom takový vtip :-)

risan: Myslíš přímo nejtěžší střední školu v Praze? :-D


Re: Seznámení
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 11:45

Já si myslím, že z toho Michala časem vyroste. Dřív nebo později jistě pozná, že ideální partner pro životi asi nebude kluk, který jen jezdí po srazech a truck trialech.

Re: Seznámení
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 12:29

hm, Michala nikde nepíše, že hľadá "ideálního partnera". Ani som nezaznamenal, že by mala záujem o tatrovákov a práve o Tatrovky("...hledám kluka, pokud možno studenta vyšší a silnější postavy k seznámení, který má zájmy o nákladní automobily a zvířata...).
Z ich niekoľkých nákladiakov, ktoré ich rodina vlastní, ju najviac zaujíma práve LIAZ-ka. A viac ako tatrovky má asi rada zvieratá, nie?

Re: Seznámení
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 12:45

Pravda, Ondreji, no vycházel jsem z toho, že když píše na web Tatra klubu, má zájem o tatrováka.

Re: Seznámení
Autor: Vláček (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 12:47

slečno skuste : liaztruck.com seznamku tam sice nemaj.......



Honza

Re: Seznámení
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 13:18

Ano, nepíše, že hledá ideálního partnera. Ale v jejím věku by se dalo předpokládat, že když někoho hledá, asi to nebude jen tak přechodná známost a že bude od vztahu již očekávat něco trvalejšího. Ale to je celkem jedno, nemá cenu to rozebírat.

Re: Seznámení
Autor: Michal B. (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 14:23

Martine,
dnes ti mladí mají už jinou dobu a málokdo z nich to v tomto věku myslí vážně. Dnes jim jde o to, aby si užili a trochu zajistili postavení, ve 20 -ti mají ještě dost času na hledání žívotního partnera. Doba, kdy se kolem tohoto věku uzavírala manželství, je dávno pryč.


Re: Seznámení
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 15:05

Slečno, nevím zda je to ideální partie, ale na Tportáli je jeden Mgr. Naszrával, který by potřeboval buď:

a) slečnu, 20 let
b) přejet lebku Liazkou ;-)

Re: Seznámení
Autor: Palo (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 16:06

no on už ale vystudoval vyššiu a silnejšiu postavu.

Re: Seznámení
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 23:20

Hmm na Bahna to mam: co by kamenem dohodil... :-D :-D
ale už to přestává být, to co to bejvalo. Je tam moc armády a vlády. Zlatý kdysi.

Re: Seznámení
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2006 11:08

Že by už ani ta nostalgie nebyla co bývala?


Re: Seznámení
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 22.02.2006 19:46

Dřív to byl sraz milovníků techniky, všichni se tam vyblbli a pak zase jeli dom. Chodili tam i lidi, který se chtěli pobavit pěknou podívanou, na pár "bláznů" co si tam hrajou jako malí Jardové. Pak se do toho natlačila i armáda s moderní technikou, pořád nic proti, ale pak přijela i půlka vlády a televize a je z toho přehlídka nejmodernější techniky a veteráni si tam pomalu ani neškrtnou, to mě štve...

Ty nadšence se starou technikou chtějí vytlačit!! Dokonce prošlo vládou schválení, že tyhle starý mašiny mají mít motor zalitej cementem, aby se nedaly použít v případě teroristickýho útoku?! Chtěj akorát zničit veterány jako takový. Sou to bl..i!!



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.