Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Laznickj (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2007 21:51

Prodám krásná originální světla na T613. Chromy jsou v super stavu.

Odkazy na obrázky zde:
[www.ukazto.com]

[www.ukazto.com]

[www.ukazto.com]

Cenu nabídněte. Nejvyšší nabídka světla získá. Další foto možno dodat.

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2007 12:04

Ta asi nebudou úplně nová, odrazky už něco pamatují, ale ještě vypadají hezky. Pokud na těch chromech opravdu nikde není koroze, tak 700 Kč/kus.

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Laznickj (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2007 13:50

Koroze nikde není. Mohu poslat detailní fotky.

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2007 09:36

Já bych skončil s přihazováním v daném případě (nenová) na 150 Kč/kus. Posledně jsem kompletní pár v takovém stavu kupoval před asi 14 měsíci za 150 Kč (obě), akorát k tomu bylo ještě přišroubované kompletní čelo.

Luboš je zřejmě vážně potřebuje. "Go my son, go" řekl by Mojžo.

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 16:28

Čekal jsem kdy se ozveš... A už je to tadýýý :-)

Nabízím 100Kč za to čelo (výpočtem je možno zjistit, že by Luboš koupil ta světla osumadvacetkrát dráž. "Go my son, go".)


Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Marek (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 17:58

ja neviem kam na tie ceny chodíte..... tu na hanej už žiadny vrak 613ky nieje.... jooooo naposledy som videl puklice na 603 v 70% stave kus po 1000kč....... jo bufíka na 603 som dostal za flašku slivovice, karosériu dajú radšej do šrotáku než by ju predali- nedajbože darovali za odvoz, altíky po 1500, staré guláky po 500!!!, staré tlmiče po 1000!!!!---- jojo skuxvená haná (hanou myslím len tie obce okolo olomouca, ktoré aspon z časti niesú v kopcoch, toš moje skúsenosti...)

Za 100kč kúpim vnútorné zadné čelo na chromku... .... aj za 150....nech mi ruka upadne!

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Laznickj (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 21:37

Já nevím proč sem píše někdo kdo ty světla nechce. Váš názor mě nezajímá. Světla jsou nepoužitá!! A za 150,- je rači rozmlátím kladivem. Vzpamatujte se. Kdyby byla rezavá tak neřeknu půl slova takové řeči nemám rád.

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 21:47

Tak je rozmlať kladivem a bude o jednoho příživníka míň. Co si jako ve vlákně čekal, aukci???? Ne bude se tu o tom pouze diskutovat. Kdybys je chtěl opravdu prodat, tak je strčíš do Inzerce a dáš k nim cenu. Tak co už sou rozšmelcovaný?? Tak teď po vyčištění trhu můžu vyndat ze sklepa tu zaprášenou krabici a těch 10 párů ještě nerozbalenejch světel nabídnout za 150,- Kč pár a pro bratry slováky za 150,- Sk.



Renovuji, renovuji a pomalu koukám, že stavím repliku... :-P

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2007 09:57

Marku, hanáci só ludry lakotné, to je známá věc... Kolik chceš těch altíků?
A ty Laznickj buď klidný, víc jak Luboš nikdo nenabídne. Buď mu je prodej nebo je rozmlať kladivem. Taky můžeš zkusit aukro, tam je na šroubování tatracen hned několik odborníků.


Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Marek (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2007 19:54

Ladis: altík už mám...ale není uplne 4kový- je to myslím favo? felda? pasuje len som musel upravit držák...mám ho ako náhradný, na dlhé cesty...vymením za 4kový....ak to budú zase tie tvoje ceny tak by som možno zobral...ved sa dohodneme...

Laznickj: jseš hának?

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Laznickj (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2007 20:06

Ano jsem od Olomouce takže jsem automaticky vychcanec že. Jinak tady se prodávají světla a ne altíky. Řeště si to po mailu anebo si udělejte vlastní téma. Odjakživa se na inzeráty má odpovídat k tomu co se prodává a nejlépe jen zájemci.

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 01:17

Milý Laznickji, už podruhé Ti říkám, že si to vložil mimo mísu!! Tedy jinam než by Tvůj mozečeck chtěl, tohle je fórum (otevřená debata). Ty si měl dát inzerát =>sem<= Tam se Ti ozve člověk, kterej to koupí!!!

Se divim, že při Tvej zabedněnosti sou ty světla ještě celý.



Renovuji, renovuji a pomalu koukám, že stavím repliku... :-P

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 12:20

Inzeráty se mají odjakživa dávat do inzerce. Jenomže ty jsi z toho chtěl udělat aukci a my na to tady nejsme zařízení. Těžko říct, jestli jsi vychcanec. Pouze splňuješ Markem popsané symptomy. A prozradím ti sladké tajemství. Jsem taky od Olomouce. Co teď? Schizzza...

Marku, altík pohledám. Tento víkend bude velké stěhování, tak se jistě objeví :-)


Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 12:59

D.A: kam na ty díly chodíš? Já sháním nezhnilé zadní čelo na chromku už rok a půl - a kde nic tu nic :-(

Re: Prodám originální světla na T613 starý model
Autor: Marek (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 17:12

Laznickj: Ja som z olomouce!!!! tak si to predsav ako s tebou cítim ..., a zadné sveltá kúpim po 200kč/kus... A odkial od olomouca? máte v dedine/meste kopec a les?....


....a možem povedat, že ladis do kategorie "olomoucký hanák" nepatrí!


PS: dneska mi niekto okukoval moje pehaté auto v Olšanoch...muselo ho to zaujímat docela dost, lebo cúval asi 25 metrou autom aby sa pozrel nakopu flakov a hrdze....



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.