Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
nádrž 613
Autor: Mirek Hobza (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2007 21:32

Nazdárek, nemáte někdo novou levou nádrž na T613?

Re: nádrž 613
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2007 23:16

Sorry ale jenom ty pravý a ještě k tomu vysoký..... ty do míčka :-P :-P

Tak popravdě... nemam žádnou navíc, jen 2 pod autem.
Pokud ji máš děravou (prorezlý drobný dirky=> prosakuje), tak ji nech otevřenou pár dní odvětrat, očisti ji, potom zaletuj a nakonec povrchově uprav...
Jestli se Ti vevnitř uvolňuje barva tak do ni vysyp hrst matek a protřepej, ale nemíchat!!! :-P a v obchodu s barvama Ti poradí, co dovnitř za povlak. (Y)
Hlavně při práci s nádržema 8-)



Renovuji, renovuji a pomalu koukám, že stavím repliku... :-P

Re: nádrž 613
Autor: Mirek Hobza (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 11:16

Díky,ona ani neteče ani není uvnitř vyrezlá ale povrchu je to dost zlý takže uvidím.Ještě bych potřeboval na chromku zadní kapotu i když ona je asi stejná jak na trojce kromě lišty.Zdarec

Re: nádrž 613
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2007 16:24

Jestli je orezlá jen z venku, tak snad není co řešit, ne? A třeba napiš odkud jsi, ať ti ty kapoty nenabízí lidi z druhého konce republiky... Nebo je to Zn. přijedu kamkoliv? ;-)


Re: nádrž 613
Autor: Mirek Hobza (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2007 15:44

Jako že bych ji zrenovoval stříbřenkou jo?Na to je vždycky času dost!Asi před dvěma roky jsem se byl podívat v Příboře na motor po GO a děda ho natřel štětkou i přes to bahno co na něm bylo a to byla veškerá GO.Jinak za kopotu bych byl rád,jsem z Třebíče ale dojedu.

Re: nádrž 613
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2007 16:17

Jako že bys ji očistil od rzi (znáte v Třebíči ocelový kartáč, ne?), natřel antikorozní základní barvou a nastříkal na černo. Nevím kolik je dost času, ale podle mě ho máš nejvýše tolik, než prorezne. A pokud jezdíš v soli, může to být zatraceně brzo. Píšeš, "není uvnitř vyrezlá ale povrchu je to dost zlý", takže bych předpokládal důlkovou korozi. Pokud to není příliš do hloubky, trvám na tom, že není co řešit. Radši ani nechtěj vědět za kolik se prodávají nové nádrže.


Re: nádrž 613
Autor: Mirek Hobza (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 16:15

No kdybych tak dělal celý auto,tím myslím ten kartáč,tak by asi dlouho nevydrželo ne?Ale jo asi máš pravdu nádrž se dá kdykoliv vyměnit a cenu za nové samozřejmě velice dobře znám.

Re: nádrž 613
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 21:34

Tomu nerozumím. Po strategické investici do jednoho kusu ocelového kartáče by ti už nezbývaly finanční prostředky na nákup nátěrových hmot nebo co by nemělo vydržet?

A kolik tedy stojí nové nádrže? Mně je kdosi asi před dvěma lety nabízel za 1500/kus, ale ač byly nové, tak už se z nich sypala barva, tak jsem raději zrenovoval ty původní.

Re: nádrž 613
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2007 10:15

Když to očistíš na zdravej plech, natřeš základem a přestříkáš Body (tim gumovym) tak si těch nádrží nemusíš 20 let všimnout. A za to dávam ruku do ohně.



Renovuji, renovuji a pomalu koukám, že stavím repliku... :-P

Re: nádrž 613
Autor: Mirek Hobza (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2007 15:27

No já vám každopádně děkuji za rady a tu diskuzi o nádržích bych snad ukončil,než mi někdo z vás řekne že místo toho plácání jsem je mohl mít natřené.Cenu za nové jistě víte tak před 2 roky stály 2500,- ale od té doby jistě podražily.No a co zadní kapota dá se sehnat?

Re: nádrž 613
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2007 06:45

Dá se sehnat.
A podražování jistě (=samozdřejmnje) bude pokračovat geometrickou řadou až do roku 2075, kdy dojde poslední várka Shellu V-Power Ultra u stanice v Postoloprtech. Potom to bude s cenami ND lepčí.

Logika rulezz.

Re: nádrž 613
Autor: Mirek Hobza (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2007 09:43

dík



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.