Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2002 12:16

Tohle fórum mi připadá promakanější než na T-Webu, ale s některými detaily se nemůžu porovnat. Přestože mám stejné nastavení prohlížeče jako v minulosti (a u Michala vše fungovalo), značky "nový" se objevují docela zmateně. Například v tomhle fóru mi vyskáčou vždy a u všeho, v jiných ne.

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2002 12:23

Víš, to fórum úplně to samý, D_A... ;-) jen maličko jinak nastavený... ;-)))

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: Risan (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2002 13:23

Pro informaci D_A a všech ostatních: toto fórum je OpenSource, je k dispozici na [phorum.org] a bylo pouze vzhledově upraveno tak, aby zapadalo do jednotného vzhledu webových stránek Tatra klubu Brno. V této chvíli nemám ponětí, proč se některým lidem nesprávně zobrazuje označení nepřečtených příspěvků a jiným zase správně. Pokud to někdo víte, budu rád, když mne poučíte.

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2002 13:51

Tak v tom pádě je teda podstatně líp "NASTAVENÝ"... Takhle jsi to měl udělat dávno, Michale ;-))

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: easterncurio (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2005 06:19

[www.easterncurio.com] Eastern Curio Shanghai Ltd offer Chinese Antique,Ancient,Oriental Curio,Chinese Antique Furniture,Chinese Cultural Revolution,Ceramic,Porcelain,Pottery,Buddha Art,Bronze&Copper,Bamboo,Stone,Wood Carving,Chinese Tea,Pearl&Necklace,Painting,Lighting,Mongolia& Tibet,Textiles,Mounting&Frames,Garden Furniture&Garden Pottery,Rustic Home Refinishing,Interior Decorators,Landscape Architects,Garden Designers,Pavilion,Baskets Purses,Jewelry,Miscellaneous for your home furnishing or your selling business. We aim at offering to you the best selection of Chinese real antiques and other decorative items through this on-line gallery and e-store. Each item, which will be certified by the Chinese government as an antiquity, is hand picked, restored, repairing, fixing by Hsu' Workshop (if necessary) and sent to our warehouse here or other subsidiary warehouse. Please e-mail:order@easterncurio.com for prices and details. To feel free to drop email to us at info@easterncurio.com for general information or can call 0086-13621990301(direct line&24 hours available.). Great product, at a great price and with great customer service! We sincerely hope to receive your e-mail or be possible to meet with you in Shanghai. Hope to be your best friend in China!
Contact Us
Eastern Curio Shanghai Limited
Web:[www.EasternCurio.com]
E-mail to info@easterncurio.com
Shanghai Headquarter TEL: 0086-13621990301
Beijing Branch TEL: 0086-13901685220

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: Eda (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2005 20:56

tak a cinani nas odhalili. Jinak vite co znamena v cinstine Mi Long?








Tajny /ukryty Drak :-D

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2005 12:36

Já jsem přesvědčen, že "Rychle a zběsile"!

...ale, vzato kolem a kolem, v daném kontextu by to mohlo mít stejný význam.

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2005 23:45

Eda si dává hodiny čínštiny v asijském bufetu? ;-)

Re: Funkčnost označení nových příspěvků
Autor: Sedo (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2005 22:42

Eda poznáš nejakú číňanku ?



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.