Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
SMS -> SK
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2002 08:37

Pánové, potřeboval bych poradit, jak co nejúčinněji odeslat SMS z Internetu směrem na východ. Pár dnů před Bojnicemi jsem psal na 3 slovenská čísla, nejprve jsem pátral na stránkách Globtelu, tam mne zklamali, jako další jsem objevil (a začal používat) SMS.vojak.sk ANI JEDINOU odeslanou zprávu příjemce nedostal!! Jak SMSkujete vy, bratia?

Re: SMS -> SK
Autor: GIN (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2002 09:24

...skus na www.markiza.sk

SMS.MARKIZA.SK

Je to sice obmedzene poctom sprav na den, ale je to dost spolahlivy server.

GIN

Re: SMS -> SK
Autor: brtnik (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2002 11:41

Posílal jsem z www.atlas.sk,brum

Re: SMS -> SK
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2002 22:46

SMS vyhradne cez telefon, pretoze internetovym portalom neverim.

Re: SMS -> SK
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2002 06:57

U nás je to přes NETový portál vždy v pohodě tak nevím, proč by to nemělo jít i na slovenském internetu. Proč tomu neveříš Matěji?

Re: SMS -> SK
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2002 07:26

No, já od známých, co toho masivně využívají, slyšel, že když jdeš přes stránku provozovatele (např. Oskar, Eurotel), tak je pravděpodobnost doručení cca 95%, když použiješ nějaký univerzál (sms.cz, seznam.cz), tak ji to sníží na 40 - 50%... A vcelku bych s tím souhlasil (já píšu nejčastěji na oskara, občas na T-pegasa). Takže mě celkem zarazila ta 0% úspěšnost přes vojak.sk :-o ... a raději jsem se zeptal. Hodil jsem si záložku na Markizu a příležitostně ji vyzkouším.

Re: SMS -> SK
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2002 08:05

Já píšu témeř vždy výhradně přes SMS brány operátorů a nikdy se nestalo, že by SMS nebyla doručena.

Re: SMS -> SK
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2002 20:24

Parkrat se mi stalo ze SMS nedosla a parkrat se mi stalo ze dosla, ale tak brzo ze to bylo total na nic.
A SMS sprav odeslu MAX 20 mesicne, co se jeste da uzivit. Minuly mesic kuprikladu 11. Cert to vem. Radeji volam



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.