Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: NOVÝ WEB = staré fórum v novém kabátu + výzva Brňákům
Autor: roman (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2002 09:01

Lucián:
omlouvám se naposledy,že jsem si dovolil projevit svůj názor takhle veřejně,příště si osobní náhledy a pocity nechám pro sebe.
Tvoje podezdření,že s kluby nechci mít nic společného z důvodu osobní pohodlnosti mě popravdě docela naštvalo.Mýlíš se a nebudu vysvětlovat proč,tady to prostě nemá smysl.Neznáš mě a kromně toho,že jsem chvíli vlastníkem Tatry a občas sem napíšu nějaký hloupý příspěvek o mě nic nevíš.
Asi tuším,kam míříš svým popisem přidělování veteránských značek.To by mohl být do budoucna(pro mě) vážný problém,vzhledem k tomu,že současný majitel vlastní spolu s inkriminovaným vozem pouze protektorátní velký TP.Žádné značky to nemá.Takže okolnosti mě vlastně donutí vstoupit?:-))To je tedy pěkný paradox!
D.A.
Promiň Mirku,že jsem nedodržel Tvůj "hezký ZÁVĚR",moc jsem se snažil nereagovat,ale podmíněný obranný reflex byl tentokrát silnější:-).

Re: NOVÝ WEB = staré fórum v novém kabátu + výzva Brňákům
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2002 09:09

>Roman: Pojď s tím do nového fóra "Veteráni - testace".

Témata
Autor: Eda.4Mi (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 12:31

Chtěl jsem se zeptat Michala Caise: máš už jasno, co se týče obsahu, tématek, systému atd. nebo chceš udělat nějaký průzkum zájmu?

Re: NOVÝ WEB = staré fórum v novém kabátu + výzva Brňákům
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 12:38

Já jsem vyrozuměl, že ten web je na spadnutí (nejpozději v pondělí ráno)? Takový průzkum by ho pěkně oddálil... Změny snad raději za chodu.

Re: NOVÝ WEB = staré fórum v novém kabátu + výzva Brňákům
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 13:46

Eda + DA:
Obsahově to bude podobný tomu starýmu.
Jen navíc přibudou náklaďáky (postupně).
Bude to vznikat postupně, takže nečekejte všechno hned ;-) díky tomu se taky dá postupně upřesňovat obsah...
V současné době se řeší nějaké drobnosti kolem nastavení servru, pak proběhne audit těch už hotových částí a *doufám* že příští týden to postupně začne vylézat na světlo...

Re: NOVÝ WEB = staré fórum v novém kabátu + výzva Brňákům
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 14:17

A adresa ???

Re: NOVÝ WEB = staré fórum v novém kabátu + výzva Brňákům
Autor: Eda.4Mi (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2002 02:44

O.k., už se těším

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.