Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Telefon s nazvom T600
Autor: PeterZZ (IP zapsáno)
Datum: 24.06.2002 13:11

SonyEricsson uvadza na trh telefon s nazvom T600 :-)))
Pekne,pockam si na T603,alebo T613 :-)))

Re: Telefon s nazvom T600
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2002 20:17

Schmooze, Peto, schmooze :-)

Ja mam GD70, ale tiez by som prijal taky T613 s vymenitelnym krytom T613 a zvonenie by bolo "Kelo žere?" ... "Kelo žere?" ... "Kelo žere?" ;-)
A aby bol cierny s chromovanymi doplnkami. Parada...

Re: Telefon s nazvom T600
Autor: PeterZZ (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2002 08:12

Ale,Mato je opat v eteri ! Chlape co je stebou,bol si na mesiaci,alebo si nemal pristup na net ?

Re: Telefon s nazvom T600
Autor: Matej Mojžiš (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2002 09:31

Inak Peto, inak...

koncila skola a ja som chcel mat ako-take vysvedcenie a mal som vela roboty na Tatrovke (spravil som si brzdy a podobne)
No a tiez som bol prec a stahoval som sestre a svagrovi byt (Linda a Martin, vsak sa s nimi celkom dobre poznas no nie? :-)

Inak to u nas vyzera teraz celkom zvlastne - otec mi konstantne osedlava T613 lebo Omega lieta od servisu k servisu uz asi 3 tyzdne. A ked sme s nou isli asi pred tyzdnom, sadol si, chvilu hladal klimu, nenasiel, hladal tlacidlo na el. okno - nenasiel. Sadol si ked videl kolko je tam miesta prehlasil "Ále, ja sa na to mozem..." 8-) A potom zo zvyku asi 3 minuty jazdil na 4 prevodove stupne az si vzpomenul ze je tam 5-ka po hroznom zisteni ze Omega na 800 ot/min uz dochne...
A este vzhladom na to ze nefungoval starter ani smerovky a central je davno pokazeny iba hodil zamilovany pohlad na Katarinku ktoru som cerstvo vylestil.

A tak som teraz v rodine hlavny mechanik. Nazyva sa to aj "ovládanie hlasom"

Mato

Re: Telefon s nazvom T600
Autor: PeterZZ (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2002 08:09

Heh,vidim,ze si maximalne vytazeny... :-)

Re: Telefon s nazvom T600
Autor: GIN (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2002 08:42

HI MATO ...:-))

Tak pracuj, pracuj...robota slachti...:-))))))

Je pravda, ze s TATROU sa da aj stahovat...:-))...vojde sa tam toho neuuurekom...:-))....uz som si to odskusal aj ja..:-)..:-))

GIN

Re: Telefon s nazvom T600
Autor: Matej Mojžiš (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2002 21:10

No tak musim povedat ze dnes som opat zrobeny ako bomba...

benzin. filter zvaranie (prerazilo ho), vycistenie karburatorov (nasledok prerazenia), celeho sania, vymenenie prednych kolies, vysavanie...

A zajtra sa konecne pustam do designu - cely bude cierno-sedy , novy nastrek ciernych casti motora, ARVA + voda, predna maska do leskleho laku - ako konecne dorobim PC tak updatujem stranku a posudite ze ako...

Neviem co ma v poslednej dobe chytila takato pracovna moralka 8-)) Zeby prazdniny a leto?...

Gin: Ja som nestahoval na Tatre ale na Fiate Ducato prezyvanom Ducati :-) alebo Duko, do Tatrovky radsej nie...

Mato



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.