Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2003 13:55

D_A: Škoda :-(

Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: piller (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2003 15:01

Ondrej napsal:
"Ja si myslím, že vo fóre "Veteráni" by sa malo písať len o veteránoch. Aspoň ja by som to tak mal najradšej. Preto by som uvítal presunutie fóra "?????blbosti????" niekam inam, napr. do Tatra klub web..."

Stalo se.


Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2003 17:30

9000 za T613 v prijatelnem stavu... Porazi mne. D_A, neco na tom bude, kdyz jsi nekdy napsal, ze v okruhu par km kolem Koprivnice se daji Tatry a dily na Tatru sehnat lepe nez na Skodnu.
Ja si sehnal bouranou trojku za 4000 a to jsem si myslel ze je to suprova cena :-)

Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2003 08:43

Já se na to vykašlu. Někdo by měl zakázat D_A uvádět ceny. Člověk se pak akorát nas... . Já šmejdil v okolí Kopřivnice celý tejden, mám tam nasazený svoje agenty a nic. Nakonec člověk sežene docela shnilou Tatru ve ValMezu a druhou na ND ve Frýdlantu. Holt v tom asi neumím ještě chodit a než se to naučím, tak D_A zkoupí všechny Tatry na inzeráty z rubrik "ZDARMA NEBO DO 20 Kč" a to si možná nechá založit vlastní rubriky "DO DOBRÝCH RUKOU" nebo "ZA DVA PYTLÍKY KAFE". :-)

Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2003 12:49

>Jirka:
1. :) :) :)
2. Prosím, přibliž mi tu "shnilou z ValMezu". Určitě jsem ji znal, jenom mne nenapadá, která to mohla být? Červená chromka? Černá dvojko-trojka? Zelená jednička ve fakt zoufalém stavu a se zoufalým majitelem? Jsem strašně zvědavý, tak hoď jakoukoliv indícii.

Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2003 08:13

D_A: Tak jak jsi vyjmenoval všechny Val. Mezacké Tatry co znáš, tak to byla zřejmě ta černá dvojko-trojka. Modrý interiér, bouraná na pravý přední blatník a zadní dveře. Docela zachovaný modrý interiér. Motorový prostor natřen stříbřenkou, motor bez funkčního předehřevu, instalováno LPG a tažné zařízení, nové akumulátory. Jo a ještě poznávací znamení přední maska s hliníkovým plátem uprostřed.
K prodeji byla v místech pod nemocnicí.

Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2003 10:05

Už vím. Díky.
A nevyjmenoval jsem všechny místní, co znám! Soustředil jsem se na ty, na které seděl popis "nic-moc" a o kterých navíc vím, že měly tendenci měnit majitele. Kdyby tady totiž jezdily poslední tři "trosky", musel bych mít jinak plnou spižírnu ND. ;-)

Re: Nový web - ano či ne ?!
Autor: Tomáš Petlach (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2003 14:41

Ahoj Michale! Tatraweb určitě joooo!!!! Phorum bych nechal tady, ale na Tvým webu by určitě měl být nějaký ten bazar a seznam servisů, tak jako tomu bylo dříve. Myslím, že všem se hodí znát plus/mínus ceny, info o autech či ND na prodej a taky o nejbližším servisu.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.