Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Pozvánka
Autor: Ctibor Veleba (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2003 21:26

Tímto zvu všechny tatrováky na premiéru otevření nové provozovny Old timer cars v centru města ve Velké Bíteši v ulici Kostelní č.75. Termín je 1. dubna 2003 ve 13,00 hod. - n e n í to april! Bude i občerstvení a jelikož jde o všední den, je možné v případě potřeby zajistit i ubytování. Budou k vidění zajímavé auta, firma Ecorra předvede dva renovované vozy zn. Tatra ze své produkce, účast mi slíbili i členové pražského a Slovenského tatraklubu, dále firma Transdeposit Tatra pan Jiřího Hlacha z Českých Budějovic a firma Autoservis Dymáček z Brna. Tímto vás všechny ještě jednou zvu a věřím, že se nudit nebudem.

Re: Pozvánka
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2003 16:21

xakra, proč úterý??? Přijedu rád, ale nevím, nevím, jestli to v Út klapne:-(.

Re: Pozvánka
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2003 16:28

Zdicho, ak prídeš, vyrovnám sa s tebou za tie nálepky. Mohol by si priniesť aj tie TATRA na hladnej fólii, ak sa ti ich podarí zabezpečiť

Re: Pozvánka
Autor: františek (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2003 21:29

Kluci Tatrovácký, to už by mohlo být pěkně, nemuselo by být nasoleno. Co kdyby jsme to, my v zimě s tařičkama nejezdící pojali jako první jarní výlet ? Bíteš je tak skoro uprostřed, a je pár metrů od dálnice, myslím, že to stojí za úvahu. Tak čau v Bíteši.

Re: Pozvánka
Autor: svíčkař (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2003 08:13

Borku přijedu rovnou s dvěmy vozy. Jeden budu řídit já a druhý budu řídit silou vůle! Zajisti prosím parkování. Už se těším!

Re: Pozvánka
Autor: Tomek (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2003 10:39

Jedu, kdo jede se mnou z Ostravy?

Re: Pozvánka
Autor: Ctibor Veleba (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2003 12:47

Tak můžu všem tatrovákům sdělit radostnou zprávu, účast ve Velké Bíteši dne 1.dubna příslíbil i pan Karel Rosenkranz! Máme se na co těšit. poveze ho Tomek, za což mu tímto děkuji.

Re: Pozvánka
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2003 18:05

Tomku, já bych jel,ale nevím to jistě...:-(

Re: Pozvánka
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2003 12:05

Taky bych rád přistoupil... V kolik v Hranicích ? (kouká z toho den dovolené, že?)

Re: Pozvánka
Autor: Tomáš Petlach (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2003 14:34

Tomík, jestli se do té doby něco nestane, tak jedu. Akorát rozmýšlím mezi stanislavou a finančákem. Nebo, že bych vyhrál tu "bitku" o Mi-cko? :-)

Re: Pozvánka
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 31.03.2003 16:04

Tak sa zajtra uvidíme!?
Prásknuť do koní a taf-taf-taf-dum-dum-du-du-vrum-vruuum-fuuiiiíííít....

Re: Pozvánka
Autor: františek (IP zapsáno)
Datum: 01.04.2003 00:58

a kdo nepřijede, je slabší! první letošní akce je neomluvitelná !!!
František

Re: Pozvánka
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 01.04.2003 13:57

Tak se hlásím k těm slabým. Sedím si v práci, čtu si příspěvky a vidím venku nádherné počasí. Aspoň to drží dneska s tatrovákama. Jsem nas...ý neboť práce neubývá a pár kilometrů od Brna se koná supr akce. No teď už s tím opravdu nic nenadělám. Snad někdy jindy.

PS. Fando neorganizoval jsi v neděli nějakou soukromou akci? Když jsem jel přes Bystřici, tak vyjížděli z města dvě 613-ky.

Re: Pozvánka
Autor: Vojta (IP zapsáno)
Datum: 01.04.2003 22:09

Tož Borku, hodně úspěchů v novém a všechno co k tomu náleží. Dnešní mezinárodní sešlost byla super. Díky za pozvání.

Re: Pozvánka
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 02.04.2003 08:19

Připojuji se k Vojtovi: díky za zorganizování příjemné akce na počátku sezóny. Potkal jsem plno známých, se kterými jsem si měl hodně co říct. Tatrovácké prostředí, které jsi vytvořil, bylo vskutku ideální. Ať se daří!

Re: Pozvánka
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 02.04.2003 16:04

Borku, akcia to bola pekná a vydarená. Zvláš oceňujem milú atmosféru, ktorá tam vládla. Bol to radostný relax - ešte raz vďaka!
Pre tých, čo sa nedostali, pár obrázkov na:
[www.tatraklub.sk]
Ospravedlňujem sa tým, ktorí sa tu nenájdu, ale fotil som ozaj iba sporadicky a nie veľmi plánovane.

Re: Pozvánka
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 02.04.2003 16:35

Tak do toho Old Timer Cars vo Velkej Bitesi sa raz musim ist pozriet. Je to tam krasne a skladam velky respekt vsetkym, vdaka ktorym to tam vsetko existuje. Sudiac podla fotografii, je to parada.

Re: Pozvánka
Autor: Ctibor Veleba (IP zapsáno)
Datum: 02.04.2003 21:17

Chtěl bych vám všem, kteří jste přijeli moc poděkovat a věřte mi, že si toho velmi vážím! Nic by mi nebyla platná sebe lépe připravená akce, pokud byste nedojeli! Jen mi bylo líto, že jsem se nemohl každému věnovat, jak bych chtěl. Ještě jednou kluci dík za tak skvělou účat a dobrou pohodu!!!

Re: Pozvánka
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 02.04.2003 21:55

Já neměl čas dříve, ale akce byla gůt. Pohoštění královské a Karel Rosenkranz úplně nejlepší.



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.