Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
stará struktura
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2003 14:19

Vzhledem k tomu, že Tatraweb MC je asi definitivně mrtev (ať žije!), znovu nastoluji téma, proč se nevrátit k původní - logičtější struktuře fór????? Mám na mysli zrušení "kapitoly" Běžný provoz s Tatrou (přesun jí podřízených fór do "kořene") a spojení Fóra členů s tímto - Tatra klub web. Nic zlého by se nestalo, jen bychom už nemusili tolik zbytečně klikat. Všichni si na to nějak zvykli, ale že by nepřehledností celé diskuze byl někdo potěšen, to si opravdu nemyslím.

Co na to - vy všichni ostatní? Jednou za čas se přeci má pořádně uklidit! Věřím, že Michalovi by to snad už bylo úplně šuma fuk, tak dlouhé zhrzení nepředpokládám.

Re: stará struktura
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2003 14:27

No, popravde by to nebylo zle...

Re: stará struktura
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2003 14:41

Já mám své nadřízené... ;-). Já jen plním rozkazy. Jako obhajoba se to používá i před válečnými tribunály. Tak proč ne tady. :-)

Re: stará struktura
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2003 16:38

Ok, nadřízené máš, ale mělo by se snad vycházet z požadavků uživatelů, tudíž Tvůj argument neberu. Prostě je musíš přesvědčit o správnosti našeho názoru na věc a ne se schovávat za nadřízené ;-).

Re: stará struktura
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2003 20:44

Prohlasime tady jako referendum lidu Risana jako SuperNadrizeneho a zmeni to. Co vy na to? ;-)

Re: stará struktura
Autor: lucian (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2003 10:34

Já mám právo veta!

Re: stará struktura
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2003 12:14

Taky jsem nemluvil přímo / pouze na Ríšana.



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.