Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Čtverka za deset?
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2003 11:52

Na www.TipCars.cz je čtverka z Prahy za necelých 10 000,- Nechtěl by se na ni nějaký pražák jen tak pro zajímavost podívat?

Re: Čtverka za deset?
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2003 11:53

Už tam není......... :-( :-( :-(

Re: Čtverka za deset?
Autor: Johnsta (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2003 19:39

V Autovoko bázu jsou pěkný ksindlové.Pepa tam volal hned ráno a rezervoval si tu čtverku po telefonu že až skončí v práci že se pro ní staví.Oni řikali i když překvapeně že to neni problém že jí podržej.Ale co se nestalo-Pepa tam volá že si teda pro ní jede a ono ouha "my už jí nemáme" "on jí kolega prodal než jsem dojel do práce"-tvrdí onen bazarista u kterého si tu Tatřičku Pepa rezervoval.pozn:volal tam dost dlouho před začátkem prac. doby ale i tak mu to bylo houbeles platný..........................
Asi dal někdo víc a nejspíš bazaristovi do kapsy ale i tak je to pěkná LEVÁRNA co hne hodně žlučí...........
A ještě to ani od tohoto bázu není první Levárna co provedli a zrovna Pepovi však on se tady o tom zajisté rozepíše sám jen co se dostane k netu......

Re: Čtverka za deset?
Autor: PEPAN (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2003 20:22

Přesně v tom samém bazaru byla před nedávnem k mání 5-ka- někde to tu taky je. Při dotazu " za kolik?" byla zamluvená. Ta cena tam ani nikdy nebyla.

Re: Čtverka za deset?
Autor: Johnsta (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2003 23:18

Tak tak tu podržet cca tři měsíce dokázali,asi to nedělali taky za dáčo že? Je zajímavé že v tomto bázu se objevují Tatry celkem často,přitom je v Praze bázů hromada!?!?!?!?!?!?

Re: Čtverka za deset?
Autor: Pepa (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 09:19

Tak situace byla presne takova jak popsal Honza. Hejbli mi zluci teda pekne a nejvic me nas... diky tomu ze uz mi tohle udelali jednou. A to ja blbec jsem jim poslal i adresu vcetne rodnyho cisla, aby si mohli byt jisty ze jim to neodreknu. Cimz se ohaneli nejvic :-( Volal jsem jim tam opravdu hodne brzo rano pred otvirackou a cim to, najendou se prodala takovym fofrem i kdyz ji mam zamluvenou. Ale v momentu kdy ja si pro ni jedu. O korektnosti tohoto bazaru si muzete udelat predstavu sami . . .

Re: Čtverka za deset?
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 09:49

A co si myslíte o té ceně? Na čtverku přece extrémně nízká, ne????

Re: Čtverka za deset?
Autor: Pepa (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 10:34

Extreme nizka ? No podle fotky tak se musela menit minimalne predni kapota, oba blatniky, a kdo vi co by se jeste naslo.

Re: Čtverka za deset?
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 10:51

Cena zřejmě odpovídala tabulkové ceně Eurotax, kterou se všechny bazary ohánějí. Také jsem měl zájem, ale do Prahy bych se dostal až dnes.

Nevím jak ostatní, ale já mám s pražskými bazary jen ty nejhorší zkušenosti. V AAA mi zamluvili tatru, kterou den předtím prodali a vůbec jim to nevadilo.

Re: Čtverka za deset?
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 13:15

O AAA nemá vůbec smysl mluvit. Dělají horší věci...

Už několikrát se mi stalo, že jsem o auto přišel, protože jsem ho nevzal hned. Dvakrát se bráchovi stalo, že mu prodali auto, za které zaplatil zálohu!!! Pokaždé ten samý člověk. Jó povídali, že mu hráli... V téhleté zemi se na čest nehraje, ale to platí i o jiných zemích.

Re: Čtverka za deset?
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 14:32

Taky mi tenhle týden prodali zamluvený motor na Warťase!!! Nevíte o nějakém slušném jdoucím do 1000,- Kč? HELP!

Re: Čtverka za deset?
Autor: martin havel (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 17:46

Cha chá AAA..... U nás vzniká síť autobazarů BBB a jak jsem slyšel v ničem si s AAA nezadají.

Re: Čtverka za deset?
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2003 20:26

Autobazar KKK... 8-) Fúúúkačka



Příspěvek byl zeditován (21. 05. 2003 20:26)

Re: Čtverka za deset?
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 22.05.2003 09:43

Ruším výzvu, už mám. 8-)



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.