Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Krnepo Bazar
Autor: Johnsta (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2003 19:05

Tak nám u bejvalejch Pletynků otevřeli bázoš.Je libo-Electronika,Mi longa,Speciála či T700 vše maji"na krámě" jen mít u toho ceny..
[www.tatra-krnepo.cz]

Re: Krnepo Bazar
Autor: Ed.4Mi (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2003 20:42

Radeji ne

Re: Krnepo Bazar
Autor: bad dog (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2003 22:07

O co go, když mají ať mají, snad nějaká bledá závist, raději ne. Podívej se milý Johnsto, tak už to je, že si třeba někdo otevře to a druhý ono, nebo by si to snad nechtěl, mám pro tebe nápad, nabídni jim ten tvůj pekáč a já se zasměju jestli si tam dovolíš dát cenovku (foto), nic proti Tobě, opravdu Tě neznám. Ale já po d4 hraju d5, co ty na to.


Re: Krnepo Bazar
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2003 09:02

Bad dog je zřejmě od nich... jenže my tady někteří máme zkušenosti se servisem i s tím, za kolik se dá auto koupit a prodat a co se s ním mezi tím kromě desetinásobného zvýšení ceny asi stane. Dokonce máme i zkušenosti s tím, jak ta auta nakupují.

Re: Krnepo Bazar
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2003 12:24

Who is bad dog?

Re: Krnepo Bazar
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2003 16:01

Zlý pes ;-)

Re: Krnepo Bazar
Autor: martin havel (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2003 19:43

Proč vám tolik vadí ty ceny? Když se najde zákazník který zaplatí tak proč ne? Je to to samé jako v jiných oborech. Když je například konkurence x krát dražší a přesto se zákazník najde tak ať si vydělají.

Re: Krnepo Bazar
Autor: JJ (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2003 22:30

I pres nektere (nekdy dosti vyrazne) vyhrady, ktere nastinil Risan, nechapu to nadavani na ceny jako takove. Sice je pravda, ze prodej Tater ze statnich organizaci vypada casto vselijak (coz se mi velmi nelibi), ale nedelejme si iluze, ze kdyby se auta prodavala v transparentnich vyberovych rizenich nebo drazbach, byl by Mi-Long k mani za 100 tisic a T700 za 200. Ceny by mozna byly o neco nizsi nez ty, na ktere se tu nadava, ale pytlik kafe to proste nebude, smirme se s tim.

Mimochodem, Zdicho kupoval svoji M95 prave od Krnepa, co kdyby o tom poreferoval at mame informace z prvni ruky?

Re: Krnepo Bazar
Autor: Jirka Jirout (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2003 23:19

ehm, předchozí příspěvek je ode mně. Psal jsem to přes TS session a browser mi tam vrazil iniciály místo jména.

Re: Krnepo Bazar
Autor: Johnsta (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2003 23:47

Che che Bad Dog je spíš Mad Dog asi mu to špatně došlo.To NEBYLA žádná narážka na Pletynkáře to bylo JEN a Jen oznámení že si odevřeli bázoš stejně auta prodávali vždycky akorát teď se můžem mrknout kdykoli co maj nového na krámě a tak mi neni jasno o co Bad Mad Dogovi go!?!?!?

Re: Krnepo Bazar
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2003 09:19

Martine, snad ani nejde o ceny oprav. Šlo snad o ceny "aktualizovaných" (tj. po koupi umytých) vozů na prodej. Když někdo koupí od organizace Mi longa a obratem ho prodává za trojnásobek ceny, můžeme to nazvat přiměřeným ziskem (viz napřklad modrý Mi long v inzerci na tomto webu). Ale Mi long za desetinásobek kupní ceny, to už je snad trochu moc. Mluvil jsi tady o konkurenci a o tom, že zákazník si může vybrat. Máš snad pocit, že si můžeš vybírat?

Re: Krnepo Bazar
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2003 15:07

K tomu modelu 95, co jsem koupil. Cena byla nějaká a já ji akceptoval a určitě to nebylo půl mega, jak jste tam psali. Mohl si ho tady koupit kdokoliv z tohoto webu, protože ho zde Krnepo nabídlo. Každopádně můžu říct, že kdybych ho prodával na jejich místě já, tak by to bylo za velmi podobnou částku. Prostě jsou lidé, kteří ty peníze zaplatí, tak se nemůžete divit, že ceny jsou takové. Samozřejmě každá mince má dvě strany.

Re: Krnepo Bazar
Autor: s. Milouš Jakeš (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2003 08:09

A všude je chléb o dvou kůrkách.



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.