Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Nová trička
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 11.07.2004 14:00

Objednal jsem novou sadu triček dle mého vlastního návrhu. Pokud někdo chcete, můžu poslat.

[tatrula.aircooled.cz]

Re: Nová trička
Autor: LucasT (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2004 00:13

Zdicho ja by som mal záujem o tie tričká ( minimálne o jedno- ešte aj zopár pre kamarátov). Tá stránka nejako blbne ( aspoň mne teraz). Ale ak sa pamätám, bolo tam na výber aj tričko vzadu s veľkým logom Tatra a nápis " Every day I´m driving TATRA 603" a vpredu s malým logom Tatra. Ak si teda objednal aj tieto tričká, predbežne mám záujem. A cena? Myslím, že to bolo okolo 200 Kč za kus??

Re: Nová trička
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2004 20:49

Ta trička ( Every day I´m driving TATRA 603 ) jsem dělal před více než dvěma léty a stejně dlouho jsem je prodával. Vzhledem k tomu, že jich nebylo mnoho (40?) a prodával jsem je celé dva roky a stejně mi jich ještě pět (těch černých T603) zbylo, asi je již nebudu dělat. Pouze v případě, že by si jich někdo závazně více objednal, což nehrozí. Proto jsem vymyslel něco nového, co zase budu prodávat další dva roky :-D a pak zase něco vymyslím;).

Jak to myslíš s tím, že stránka blbne?

Re: Nová trička
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2004 21:04

Kde je tady něco o tričkách? Já tedy taky nic nevidím:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250"></HEAD>
<BODY></BODY></HTML>


Re: Nová trička
Autor: LucasT (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2004 22:00

Škoda, že tie tričká už nie sú- vlastne ak sa pamätám, tak si ich už nemal asi pred rokom a pol, keď som mal tiež záujem. Nedávno som prišiel na metódu, ako si vytvoriť vlastné tričko a celkom to funguje- stačí len atramentová tlačiareň, nažehlovací list, tričko a žehlička :-) A čo je to nové, čo si vymyslel??

Tá stránka blbne asi tak, že je tam len biele pozadie- žeby nový návrh na tričko? :-D


Re: Nová trička
Autor: Sedo (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2004 10:31

Ta stranka sa odmieta zobrazit :/

Re: Nová trička
Autor: DRracer (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2004 11:48

Tak ted uz mi ta stranka taky nefunguje, ale tesne po prvnim uverejneni mi jeste fungovala OK (testovano Mozilla 1.7, FireFox 0.9.2 a dokonce Infernet Exploder 6).



Příspěvek byl zeditován (14. 07. 2004 12:32)

Re: Nová trička
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2004 00:13

Hmm, nějakým způsobem se mi zkopíroval update s nulovou velikostí souborů. Asi jsem pracoval rychleji než modem. Poněkud to nechápu. Problém je, že mám zdrojáky na jiném počítači, tudíž volím alternativní řešení. Pro náhled prosím zkuste přímý přístup k obrázkům:

[tatrula.aircooled.cz]
[tatrula.aircooled.cz]
[tatrula.aircooled.cz]

Vše je na kvalitních tričkách, materiál 180 g/m2. Potisk na předešlých byl a na současným doufám také bude minimálně stejné kvality. Ta červená trička jsou pouze velikosti "L". Zbytek je možno volit velikost "L" a "XL". Potisk je na přední straně trička, tedy na hrudi.

Re: Nová trička
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2004 12:50

To červené tričko má v reálu stejný odstín jako na obrázku? Co to stojí?

Re: Nová trička
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2004 23:41

Ještě je nemám doma, takže uvidíme, ale podle vzorníku materiálu triček je to taková ta klasická Ferrari červená.

Jedno tričko stojí 300 kč.

Re: Nová trička
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 21.07.2004 07:43

....takže odstín je jiný :-(

Re: Nová trička
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 21.07.2004 15:21

Kontráš: s velikou pravděpodobností bude odstín trička na tom obrázku jiný na Tvém a na Zdichově monitoru. A teké bude jiný na mém monitoru.

Re: Nová trička
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2004 08:05

samozřejmě máš pravdu, ale myslím, že pokud máme všichni nastavené monitory tak, abychom na nich něco viděli, tak by neměl být problém odlišit základní odstíny. Podrobnější nuance a světlost odstínu se bude lišit vždy. Můžeme to prověřit pokusem: vidí někdo to červené tričko jako "ferrari červenou"? ;-)

Re: Nová trička
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2004 13:04

Já ho vidím červeně... Je to takové hodně zašlé ferrari, něco jako tatrovácká červeň po 20ti letech... K odstínu jednoho auta by mně to nyní pasovalo. ;-)

Re: Nová trička
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2004 22:34

Na "novém" trinitronu ho vidím, jak píšu. Na mém druhém, starším AOC, je to taková "základovka" na konstrukce:-D.

Re: Nová trička
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2004 19:08

Už to jede [tatrula.aircooled.cz].

Re: Nová trička
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2004 20:26

Kua! To tričko "Real Czech Heroes" je proste dokonalé!
Asi sa dohodneme že ak bude Pyro u Teba tak mi jedno pre mňa kúpi :-)

Paráda Zdicho



Příspěvek byl zeditován (05. 08. 2004 20:27)

Re: Nová trička
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2004 09:38

Real Czech Heroes, to budou asi Blaničtí rytíři. Ale co tam dělají ta auta??? A Matěji, nejsi Ty Slovák?

Re: Nová trička
Autor: DRracer (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2004 12:50

risan: Blanicti rytiri jsou v tech "ocelovych kobylach" :-D

Re: Nová trička
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2004 13:34

Jo tomu říkám ovšem symbolika. Díky za vysvětlení. Na rozkrytí takovéto prsonifikace mi můj technický mozek, který nikdy nepoznal, co to je THC, prostě nestačil. :-D

Re: Nová trička
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2004 14:40

Volal niekto Mojža? Mojžo je Slovák, ale Tatry on rád :)

Má to štýýýýýýl

Re: Nová trička
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2004 15:01

No mohlo tam přece být "Real Czechoslovakian Heroes", proto jsem Tě volal.

Re: Nová trička
Autor: Michal Heky (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2004 15:13

Od té doby, co mám 613ku, jsem přestal nosit tatrakšiltovku, kterou jsem si koupil v muzeu.

Jednak jsem ji ztratil :-) a druhak bych si v ní teď připadal blbě. To je celkem zajímavý námět na psychlogický rozbor, co? Prostě představa, že vylezu z tatrovky a nasadím si kšiltovku s nápisem tatra mě děsí :-o


Re: Nová trička
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2004 01:40

Ano, vzpomínám si na polemiku Tatra 603 a cigarety Sparta vs. Československo, ale takhle je to tak, jak jsem to chtěl.

Ríšane, teď jsi mě zklamal, já poslední měsíce měl pocit, že ses konečně dal na hulení:-D...

Re: Nová trička
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 09.08.2004 13:16

Čo kua? :-)

Ja stále nosím peňaženku Tatra, v kuse som v triku Tatra (väčšinou 613) a tak. Jo a ráno si utieram tvár do ručníku Tatra, v izbe mám obrazy Tatra, na okne mám logo Tatra a Tatra prosteže je úplne kewl.

Oné - a keď mám tričko Tatra 613, tak z Tatry vystupujem ešte o trošku viac hrdo :-)
Tie pohľady ľudí, no ja z toho jednoducho nemôžem :-D

Re: Nová trička
Autor: Audin (IP zapsáno)
Datum: 09.08.2004 19:02

Joo, tak to je teda Supr Tatra úchylka. Na druhou stranu je spousta lidí co nosí všechno možný od jinejch firem, takže taková supr tatra collection je fakt originální. Já mám nějáký trička s tatrama ale logo tatra na spoďárech fakt eště nemám :-)

Re: Nová trička
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2004 07:46

Na spoďároch ani ja, ale na ponožkách mám :-)



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.