Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
...mimochodem...
Autor: Brtník (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2004 23:17

Coby ještě čerstvý majitel Lady 21053 jsem hledal, já chlapec zvídavá, jestli tihle lidičkové co vlastní taky tenhle volotrk, mají svůj Web.
Mají,brum, a jakej!!
Ptám se já, prostej a jednoduchej medvěd z křivoklátskejch hvozdů, PROČ něco podobnýho nejni taky tuná???
Tatra v obrazech s popisem dílů, katalog ND, servisní přírůčka (nebejt Tomkovo webu dodneška bych jí neměl),elektrika, ůpravy,opravy, atd.,atd., zkuste nahlídnout, brum : www.tuning.cz/ladaauto

Re: ...mimochodem...
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2004 00:34

To víš medvěde, majitelů žigulíků jsou miliony, tak je větší pravděpodobnost, že se nějaký blbec najde, co něco takového spáchá...

Ale tatru v obrazech s popisem dílů, nebo články z časopisu "Udělej si sám" ;-) o tatrách, to je moc silný kafe... :-D

Re: ...mimochodem...
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2004 08:22

Brtníku, na to je přece portááál. Proč se ptáš Tatra klubu? Nebo tomu snad chceš z čirého nadšení a lásky k bratrům tatrovákům (kteří Tě pak za to stejně pomluví, to si buď na 613% jist) věnovat pár stovek hodin svýho života na skenování, kreslení a psaní textu? Já si tedy umím představit mnoho lepších způsobů trávení času.

Re: ...mimochodem...
Autor: etienne (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2004 20:11

Ehm... mozno casom...


Re: ...mimochodem...
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2004 08:25

Lada 21053 v písních a obrazech :-D...

Re: ...mimochodem...
Autor: EVIL (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2004 00:14

Hm... budiž vyslyšeno tvé přání na Tatrawebu... ;))))

Re: ...mimochodem...
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2004 07:25

Cože, tam budou písničky o žigulech!?!?!??!



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.