Fórum členů Tatra klubu Brno :  Diskusní fórum TKB
 
Tatra MOBICOM
Autor: Greenmonster (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2004 13:23

Tohle jsem dnes našel na internetu, nemáte někdo představu, kolik má takový vůz cenu?
[mobicom.wz.cz]

Re: Tatra MOBICOM
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 17.08.2004 10:09

Že by se k tomu vyjádřil majitel? Edo, tak co? Nebo si nedovedeš představit v těch černých kožených sedačkách zelenou příšeru, ani kdyby pořádně zaplatila?

Re: Tatra MOBICOM
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 17.08.2004 11:22

Do háje, teď jsme Edovi příšerně nabourali integritu (pokud pro jedinečný Mobicom platí stejná pravidla jako pro troj/čtyřjedinný T613K)!

Re: Tatra MOBICOM
Autor: EDA_ (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2004 11:13

Mobicom, jakož jediný prototyp, pojízdný, zcela kompletní, včetně historie kterou jsem k tomu v archivu dohledal a ještě ke všemu homologovaný typ odvozený z T613-4 bude mít v budoucnu vyšší cenu, než jiné T613.4 Mi-Long. Teď je cena na úrovni Mi-Longů v dobrém stavu a s dobrou výbavou.

Jinak, již je prodán. A docela jsem nechápal, když jsem dělal havarijní pojistku na elektronika u Allianz, že tam mají v počítači jako model T613 třeba i mobicom, elektronik, long, Mi-long.....

Re: Tatra MOBICOM
Autor: Brtník (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2004 22:54

Nic ve zlým, ale snad se dostal do dobrých, a to bych chtěl zdůraznit, velmi šikovných rukou,brum :-)

Re: Tatra MOBICOM
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2004 11:27

... T 815 AD28, T813 8x8, ...
Ta Allianzka se nezdá!



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.