Fórum členů Tatra klubu Brno :  Diskusní fórum TKB
 
Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4
Re: Co je to Tatra klub?
Autor: 600 (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2005 18:14

Martin: o Tobe nemam vubec valne mínění a nehodlám s Tebou komunikovat,nevím ktery seš z te party ale urážej si někoho jiného....
Risan:tak když vše funguje jak má tak proč TKB vyzívá sve členy a samo přiznává vlastní členové přebíhají k jiným klubům nebo hrají hru tzv dvojitého členství..Tak mně řekni proč se to děje když je v klubu všechno tak v báječném pořádku.Že není zájem o tzv.neformální diskuzi po oficiálním programu.....a řeknime že lžu............
a tu omluvu čekam protože jsi se dopustil uražky na cti....

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 00:06

Urazit anonyma na cti...? To jde? :-o


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 08:21

600: "tak když vše funguje jak má tak proč TKB vyzívá sve členy"

Vyzývá k čemu?

600: "a samo přiznává"

Přiznává co?

600: "vlastní členové přebíhají k jiným klubům"

Kdo a kam a proč? Nevím o takových případech. Co jim v těch ostatních klubech nabízí, co my ne?

600: "nebo hrají hru tzv dvojitého členství"

To jako že někdo je členem více klubů? Proč by někdo nemohl být členem více klubů? Na tom je něco špatného? Tvrdíme snad my v Tatra klubu, že ostatní kluby jsou špatné nebo zakázané?

600: "Že není zájem o tzv.neformální diskuzi po oficiálním programu"

Když si někdo chce s někým povídat, tak si s ním povídá. A kdo si s nikým povídat nechce, toho klub nutit v žádném případě nebude. Shodou okolností byla tuto sobotu členská schůze, po které jsme si mimo jiné i o Tobě hezky popovídali. Když jsem odcházel, lidi si tam ještě povídali.

600: "a řeknime že lžu"

To ať každý čtenář posoudí sám.

600: "a tu omluvu čekam protože jsi se dopustil uražky na cti"

Znovu opakuji: Mohl bys mi říct, za jakou urážku čekáš ode mne omluvu? Já si nejsem žádné urážky Tvé osoby vědom. Naopak, já čekám omluvu od Tebe, a to mnohonásobnou, protože Ty jsi mne nařknul na tomto fóru z kde čeho a dosud jsi nic z toho nevysvětlil.

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: 600 (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 08:39

Risan:hlavně že se nad tím co jsem zde napsal pozastvujete v dopisu ktery jsi sám zapisoval..... tak jak to je?;-)mám to ocitovat..........
Ty moc dobře víš zac se me máš omluvit......

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 08:56

600: "hlavně že se nad tím co jsem zde napsal pozastvujete v dopisu ktery jsi sám zapisoval"

No to je něco jiného, šlo o organizování debat v jiných termínech než jsou členské schůze. V zápise ze schůze jsem se nad tím jistě nepozastavoval. Zápisu nepřísluší emoční zabarvení. Pouze jsem konstatoval průběh jednání. Pokud nemají členové zájem spolu debatovat v jiných termínech než na členské schůzi, podle mne to nelze považovat za selhání výboru klubu. Nikde nepadla zmínka o tom, že bych na tu debatu přišel třeba já. Tedy kdybych jim všem vadil já, jak se tu snažíš (lživě) tvrdit, můžou se scházet beze mne. Ale neschází se. V čem je tedy problém?

600: "Ty moc dobře víš zac se me máš omluvit"

Znovu opakuji: Mohl bys mi říct, za jakou urážku čekáš ode mne omluvu? Já si nejsem žádné urážky Tvé osoby vědom. Naopak, já čekám omluvu od Tebe, a to mnohonásobnou, protože Ty jsi mne nařknul na tomto fóru z kde čeho a dosud jsi nic z toho nevysvětlil.

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: EVIL (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 12:10

Jéje, chvíli tu nejsem a ono to tu pokračuje...
A dokonce i trumpetka 600 zase žije ;)
Bohužel se "to" chová pořád stejně (možná i hůř?) a zcela "to" ignoruje otázky a příspěvky, které jsou psány adresně přímo na "toho" adresu ;)
*)

Zkusím tedy jednu ze základních asertivních technik, inspirován Rišanem: gramodeska.

Milé 600, vážně nedokážeš odpovědět na otázky, které jsi dostalo? Zkus to prosím.

Pro jistotu ty otázky zopakuji, abys je nemuselo hledat:

1. Co lidé očekávají od Tatra klubu?
2. Jaké by měl mít funkce?
3. Co by dělat měl a co by dělat neměl?
4. Má vůbec smysl?

*) Vysvětlení pojmu "to":
...Vzhledem k tomu, že nick "600" se do této chvíli nijak nepředstavil a ani se o to nepokusil, nelze implicitně předpokládat, že se jedná o entitu mužského pohlaví. Stejná úvaha platí i pro ženský rod; "600" tedy do bližšího upřesnění považuji za "něco", čemuž odpovídá střední rod, tedy "to".
...Vzhledem k úrovni výstupu při jinak docela standardních vstupech a neschopnosti reagovat konkrétně na konkrétní otázky mimo naprogramovaný rozsah mi chování "toho" připomíná "bota". Bot jakožto neživá entita je také vlastně jen "to".

**) Mo(u)dří již vědí, proč jsem se tak rozepsal v předchozím vysvětlení ;)))


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 12:49

To: Rišan, 600,
nikto ma neustanovil ako sudcu nad vami, neviem teda, prečo by mal môj názor byť rozhodujúci - každý si môže spraviť svoj názor sám. To, že sa do takýchto debát nezapájam, myslím jasne prezentuje môj názor na ich účelnosť. Tento web navštevujem kvôli inému... Howgh!

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 13:24

Ondrej: "nikto ma neustanovil ako sudcu nad vami"

Ano, to je pravda, pouze jsem Tě 13.2.2005 v 16:44 slušně poprosil o Tvůj názor.

Ondrej: "neviem teda, prečo by mal môj názor byť rozhodujúci"

Forma gramodeska: Proč chci, aby se k tomu vyjádřil Ondrej? Protože vidím, že na Ondreje dáš a protože Ondrej jistě dokáže posoudit, nakolik jsi ... v právu a nakolik jsi zvolil vhodnou formu. (14.2.2005 8:38).

Ondrej: "každý si môže spraviť svoj názor sám"

Ano, to taky jistě každý (no asi ne úplně každý, mám vážné pochybnosti o některých) udělá. I názor na Tvou neutralitu Švýcarského typu.

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: 600 (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 14:27

Ano jak zde napsal Ondra debaty toho typu ktere se zde vede jsou opravdu a odpustě me ten vyraz na "HOVNO" a opravdu se do nich zapojovat nemá valny vyznam,ale i přesto jsem tak učinil,protože jsem zde byl hrubě Richardem napadnut a vulgárně osočen a přirovnán vulgárně k jednomu ženskemu orgánu,což v přejatem slova smyslu zanamená hrubou urážku, zač od něj požaduji omluvu....
Ano a sám vidíš že se jedná pouze v mnohých(většině) případů o členství jen kvuli testacím atd.... a ne kvuli tomu že by našli ti členové "nějake to povyražení" v klubu tam spatřuji ten kamen úrazu a nedelej že si toho nejsi vědom.tak to kruci přiznej.....

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2005 15:44

Povyražení se ale hledá v NOČNÍCH klubech...?

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2005 09:26

600, nejsi schopen říct, CO MÁ PODLE TEBE TATRA KLUB DĚLAT a JAK TO MÁ DĚLAT. Já vážně nevím. Dělám to jak nejlíp umím, zajímalo by mne, jak mi chceš dokázat, že bych to uměl dělat líp, když ani já, ani Ty nevíme, co to je "líp".

Snad už stokrát jsi byl vyzván, abys řekl nebo předvedl, jak se to dělá líp. Ani jednou jsi to neudělal.

600: "protože jsem zde byl hrubě Richardem napadnut a vulgárně osočen a přirovnán vulgárně k jednomu ženskemu orgánu,což v přejatem slova smyslu zanamená hrubou urážku"

Myslíš tohle?

Autor: risan (---.fit.vutbr.cz)
Datum: 09. 02. 2005 08:44

Jeden můj kolega, co v 60. letech pracoval v Kopřivnici na zkušebně a jezdil třeba měřit na šestsettrojkách s Pavelkou, mi minulý týden řekl docela hezký bonmot, který se tam tradoval: "Nejlepší věc na světě je piča, ale nesmí to být chlap." Pokud by se v tomto bonmotu náhodou poznal pan 600, pak pravím, že toto je podobnost čistě náhodná - já pana 600 za chlapa nepovažuju.

No vždyť si to přečti pořádně. Hned v další větě je napsáno, že Tebe se to netýká.

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: 600 (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2005 14:55

Risan: ze slovíčkařením na mně nechoď na to nehraju.
třeba se začít chovat krapet jinak...... a pak to půjde samo;-)

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2005 15:58

600: "ze slovíčkařením na mně nechoď na to nehraju"

No to budeš, hochu, asi muset. Jinak se s nikým nedomluvíš. Slovům jiných nemůžeš přikládat význam, jaký se Ti zlíbí. Jediná šance je brát to přesně tak, jak je to napsáno. Každé slovo má svůj význam. Změní-li se pouhé "slovíčko" (abych použil Tvůj obrat), nesmíš se divit, že dostaneš něco zcela jiného.

600: "třeba se začít chovat krapet jinak"
To má být asi odpověď na to, co mám dělat, abys přestal tvrdit, že Tatra klub Brno funguje špatně?

Tedy:
1. "jinak" znamená, že si můžu vybrat z nekonečného počtu různých druhů chování nebo mám z křišťálové koule vyčíst, jak by se to zrovna Tobě líbilo?

2. Chování, které by se líbilo Tobě zase nemusí líbit těm mnoha desítkám členů klubu, kteří si teď nestěžují. Zatím si na Tatra klub stěžujete jen dva: pan 600 a pan 700. Ani jeden z nich není členem Tatra klubu, oba dva ctihodní a příkladní občané. Podívejme.

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2005 18:10

to musí být strašné... být za piču a ještě nebýt chlap.


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: René (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 09:30

Na úvod chcem povedať len toľko, že keď som začal čítať túto debatu tak ma ani nenapadlo, že mi poskytne taký ucelený obraz o prispievateľoch na tomto fóre a že mi to zaberie až 1 h a 10 min. :-).
Ďalej som zistil že som o fungovaní rôznych Tatra klubov vôbec nič nevedel a preto by som sa chcel touto cestou naozaj ospravedlniť Ondrejovi za moje reakcie na TP(o bližšie vysvetlenie k tomuto ma môžeš požiadať na enriquexxx@orangemail.sk) a odkázať mu že by som sa s ním rád na túto tému porozprával, ak to bude niekedy možné, lebo odvaha ktorú prejavil pri jeho budovaní je mi moc sympatická a aj známa.

Keď som sa postupne predieral príspevkami tak som si všimol určitý vývoj kultivovanosťi vyjadrovania. Zo začiatku to vyzeralo na celkom serióznu debatu a dosť dlho to aj s menšími chybami fungovalo ale potom sa mi to zdalo dosť povrchné a vôbec nie k veci. Hlavne sa mi zdalo dosť prízemné urazenie na adresu 600 od "Ladis-a" 12.2.2005! Ja si myslím že takýmto jednaním...ale ja si to vlastne nemyslím ale viem to, že takýmto jednaním sa ešte naozaj nič nevyriešilo a pochybujem že mi môže v tomto niekto oponovať.
Ku koncu sa to trochu vrátilo do podľa mňa tej normálnejšej roviny a hneď boli vydieť aj výsledky, aj keď možno bezvýznamne malé. Keď už nič iné tak aspon 600 niečo povedal a nezdalo sa mi to až také scestné.

V tej úvodnej časti asi dominoval rozhovor medzi Rišanom, Evilom a 603. Ja neviem prečo ale mám pocit že mali pravdu všetci len sa akosi nechceli dohodnúť a nájsť spoločnú reč!

Súhlasím s tým že tých peňazí je málo a sú s tym len problémy (závisť a boj o moc) preto by som súhlasil s tým že cez peniaze sa v dobrovoľných združeniach tohoto typu veľa vody nenamúti.
Na druhej strane riešenie 603 sa mi zdá dosť novátorské a určite by stálo za to nad tým bez emócií podebatovať (mňa osobne prekvapila hlavne tá kalkulácia za garáže-je to dobré ale naozaj si to neviem predstaviť pre 100 členov- prepáč 603 možno som to správne nepochopil).

K debate o tom na akých princípoch by mal stáť TK (Tatra klub) by som povedal asi toľko, že určite ale naozaj určite len na princípe lásky k značke Tatra lebo nič iné podľa mňa potom nemá ten pravý význam a začne to schádzať do sfér pre zakladateľov neukontrovateľných (penize alebo inédary-požiadavky členov-hádky-rozpad)!

Čo sa týka tých funkcíí je to asi najkontroverznejšia téma, ako som si všimol. No keďže chcem naozaj prispieť k nejakému vecnému riešeniu avizovanému na začiatku tak ma napadla jedna vec: Nikto sa vlasne nevie dohodnúťž na správnych funkciách to už vieme, každý má ale dosť nápadov ako by si to predstavoval, tak prečo tieto nápady nespísať a ponúknuť ich ako hlasovacie otázky do nejakého TK referenda a tam tou najdemokratickejšou cestou určiť ako to má fungovať, ale pozor! každý nápad by mal byť dotiahnutý do konca s jednoznačnými riešeniami a požiadavkami, lebo keci sú na nič! Toto je len nápad tak dúfam že ma niekto neukrižuje.ä

Čo sa týka toho čo by mal robiť TK tak to by som nechal na predstavenstvo veď oni poznajú...(neukončené)
Vydíte a teraz ma to napadlo, ONI BY MALI HLAVNE SPOZNÁVAŤ POTREBY NIELEN ČLENOV ALE AJ NADŠENCOV ZNAČKY TATRA a potom by nebol problém s tým čo robiť. Ja viem zase len holé konštatovanie, ale pokúsim sa poskytnúť aj riešenie. A to riešenie je zase staré známe: diskusie čo sa aj deje lebo tam sa tie potreby najčastejšie prejavia, potom kontaktovanie ľudí na lepšie pochopenie toho čo chcel a ako si to predstavoval a následná prezentácia ale zatiaľ len vo forme podrobného popisu činnosti a hlasovania na túto tému.

Možno niekomu to hlasovanie nevyhovuje ale v ľudskej spoločnosti sa ešte nič lepšie nevymyslelo a cez Internet je to pohodlné a rýchle. No a potom už nemôže nikto nič povedať len jednoducho ísť s "davom" a je len jeho smola že neprispieva svojimy návrhmi.

Teraz by som ešte chcel reagovať na niektoré výroky:

D A 14.2.2005
Určite tým nikto nemyslel povyrazenie , že s babami a tak, ale aspon ja som to pochopil ako príjemné posedenie možno aj popitie niečoho a zábava medzi členmi TK.

Rišan voči 600 (platí aj pre iných)
...získať si "nepriateľa" na svoju stranu je vždy ten najväčší úspech.
Ja viem... bude na toto veľa iných názorov, ale skúste naozaj v kľude nad tým porozmýšľať, normálne jednoducho tak ľudsky a bez pýchy a hrdosti.

Ak si čítal môj včerajší príspevok tak som tam písal niečo o tom že chovania sú len dve: dobré a zlé.
Ty vravíš: z ktorého z tých nekonečno možností si má človek vybrať? Nie s nekonečno len z dvoch. A ako viem že sú len dve? Jednoducho, každý človek to vie sám. Aký mám na to dôkaz? Prozaický, ako príklad môžem poskytnúť toto: Tak ty tvrdíš že dobré jednanie nexistuje jednoznačne a presne. Ale keď chalan (a nikedy aj v očiach iných grázel) chce zbaliť babu tak odkiaľ zrazu pozná to milé a kultivováné správanie? No od nikiaľ, je jednoducho v ňom. Takže treba len na tomto príklade vidieť že treba len chcieť a nič viac!
Ja nehovorím o tom že majú byť všetci ako z kláštora a máme sa tu dobreže nie klaňať a už tobôž som nechcel teba kritizovať (ja ani nemám za čo veď robíš robotu pre Tatry a to si vážim), len som chcel povedať že keď sa chce tak sa dá všetko a urážky ako tu niektorí prezentujú niesú prinajmenšom hodné inteligentných ľudí.

PS: už som zvedavý čo zlé som povedal :-)

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: EVIL (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 11:10

René: máš v podstatě pravdu ve většině bodů... ;)

"...lebo keci sú na nič! " >>> a v tom máš hodně velkou pravdu. To je onen kámen úrazu v komunikaci s 600. Nic moc jiného než kecy totiž nenabízí a bohatě to podporuje tím, že si udržuje anonymitu. Proto už mnoha jinak neobyčejně slušným lidem vytekly nervy; na dobré chování totiž nějak moc neraguje.

Good vs. EVIL? MAKE YOUR CHOICE! ;)


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: Michal B. (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 11:17

Nic špatného jsi neřekl, je to OK.
Je vidět, že máš dobré znalosti z psychologie a navíc umíš problém i velmi dobře formulovat - vyjádřit. Do zdejší atmosféry vrháš správné světlo.


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: René (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 11:41

Som rád že to niekto vidí rovnako ako ja. Chcem ešte povedať že kôli týmto názorom som bol vylúčený TP.sk a bol mi pre istotu zamietnutý prístup, ale neľutujem. Sem som nechodil len preto lebo som chcel podporiť aj niečo slovenské čo sa nepodarilo.

HELP: neviem prečo sa mi tu zobrazuje nejaký strom namiesto všetkých príspevkov! Ako to odstránim?
Ďakujem.


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: René (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 11:55

Aha už som to našiel :-)


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: EVIL (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 11:58

René: jakmile začneš s tím vybrušováním, doporučuju ty vzniklé díry hned zase vyvařit... ;)

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: René (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 12:17

:-)

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 12:46

Jo, měl jsem silné podezření, že jsi to Ty, z koho Etiennovi ruply nervy. No ale nic,

Já zase nesouhlasím s tím, co jsi napsal. Opět jsi celý problém "osekal" tak, aby se Ti vešel do Tvé šablony. To se pak krásně dokazuje platnost, když si problém přizpůsobíš hypotéze. To není žádná psychologie, ale demagogie, Michal B. se nechal hezky zmást.

Pokud jde o to, proč je někdo neslušný k panu 600, to pochopíš, René, až s ním povedeš spor. Pokud jde o Tvůj novátorský přístup, že bych si měl získat pana 600 na svoji stranu, měl jsi číst web tak před měsícem-dvěma, kdy jsem panu 600 (po několika měsících sporů) nabídl pomocnou ruku v jeho bádání, chtěl jsem s ním jet do Kopřivnice pomoct mu bádat. Nereagoval a dále mne obviňoval z kde-čeho, svá obvinění však nedokáže podložit. Ty, René, vypadáš jako chytrý člověk, tedy bys snad mohl pochopit, co nám na 600 vadí. Beru Tvé zastávání pana 600 prozatím tak, že prostě nevíš, co je to zač.

René: "Keď už nič iné tak aspon 600 niečo povedal a nezdalo sa mi to až také scestné."

Kde????? To mi ukaž, to jsem tedy nezaznamenal :-O

René: "Čo sa týka toho čo by mal robiť TK tak to by som nechal na predstavenstvo veď oni poznajú...(neukončené)
Vydíte a teraz ma to napadlo, ONI BY MALI HLAVNE SPOZNÁVAŤ POTREBY NIELEN ČLENOV ALE AJ NADŠENCOV ZNAČKY TATRA a potom by nebol problém s tým čo robiť."

Je to starý známý princip zastupitelské demokracie. Členové zvolí do vedení toho, o kom se domnívají, že bude působit ve vedení tak, jak by si přáli. Pokud funguje jinak, než by si přáli, nemůžou toho člověka ve vedení nutit, aby to dělal podle nich. Proč? Protože ten člověk je osobně zodpovědný za své kroky ve své funkci. Nikdo druhý ho nemůže nutit, aby dělal věci, které by sám od sebe nedělal, ale nesl za realizaci nápadů druhých svou osobní zodpovědnost. Jedinou možností, jak ovlivnit činnost vedení je zvolit do vedení někoho jiného. Uvědomte si to všichni, prosím.

S tím je spojený problém, koho volit do vedení. Oni totiž všichni moc dobře ví, jak se to má dělat, ale když se řekne: "tak předveď", najednou jsou všichni moudří kandidáti s jasnými přímočarými řešeními fuč. Nějak se nikomu nechce dělat ve svém volném čase a zadarmo pro blaho druhých, kteří to stejně chtějí úplně jinak.

René: "chovania sú len dve: dobré a zlé."

Člověče, tomu nevěřila ani Božena Němcová. Meleš pořád dokola, že každý člověk umí poznat dobro a zlo, že jsou to dvě kategorie hezky daleko od sebe a mezi nimi nic, takže trefit se do jedné z nich je tak snadné... Tomu říkáš psychologie? Tomu Michal B. říká psychologie? Ach jo.

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: EVIL (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 12:59

A co na to teprve takový Jan Tleskač? ;))


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: René (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 13:37

Pozri sa Rišan ja stebou spor nemám a tie tvoje reči sú tiež pravdivé, ja s tým v zásade súhlasím.

Len taký výlet do demokracie- existuje ešte priama demokracia a tej zastupiteľskej sa môže tiež hovoriť parlamentná a mne išlo len o hľadanie riešení a videl som ich po prečítaní tejto stránky len v tom hlasovaní ako sa tiež v parlamente deje. Ja viem je to rozdielna situácia ale za úvahu by to možno stálo.
Inak prepáč že ti do toho hovorím ja niesom ani členom ale pýtal si sa ty na začiatku ...

Ak ide o 600 tak potom sorry, nevedel som, potom len toľko že komu niet rady tak tomu niet pomoci.

K tomu dobru a zlu. No neviem čo povedať, asi len to že máš čiastočne pravdu aj keď ...
Prečo s tým nemáš problém napr. ty alebo ja neviem niekto iný kto normálne reaguje?

PS: kto je ten Jan Tleskač?


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 13:38

DP, enrique, powere, anonymný, koušáku,... nebo rené, jak si znova říkáš, z TP jsi byl vyhozen za úplně jiné vyjadřování jak si jistě vzpomínáš...

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: René (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 13:53

Luboš

Mne tam niekto nadával do k.... tak neviem prečo by som si to mal nechať, nestalo sa to prvý raz a ani druhý, čo som bol ešte ochotný tolerovať.
Chcel by som vedieť či aj on je zablokovaný.
Vlastne je mi to jedno. Chcel by som vedieť či sa ti jeho reakcia na mňa páčila?

Tu to tiež nieje ideálne ale určite je tu väčšia tolerancia voči názorom!

Ešte raz ti opakujem že Power a Koušák sú úplne iný ľudia!

Jednu otázku ešte na teba- prečo vždy vŕtaš a prečo nikoho nikdy nepodporíš.
Nie je na tom nič zložité.


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 13:59

Mně se nepáčili tvoje reakcie a v tvých falešných jménech už mám asi taky bordel, ale to se nemůžeš divit, když jich máš tolik... ;-)

Tvá poslední otázka je špatně položená...

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: René (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 14:10

Luboš

Ideme sa tu hádať alebo hovoriť k téme, lebo na to prvé dnes nervy namám a nechcem tým tiež zdehonestovať debatu ktorá tu ešte pred chvíľou bola.

Ak sa chceš hádať tak som písal aj niečo ohľadom LPG a turba z vrtulníka takže asi tak. Ale ani tam sa mi to dnes už nechce.


Re: Co je to Tatra klub?
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 16:02

A nejhorší jsou trpaslíci!

Re: Co je to Tatra klub?
Autor: EVIL (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2005 20:57

Takovej trpaslík........ ;)

Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4


Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.