Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
...A je to tady!!!!!
Posted by: brtník (---.praha.worldonline.cz)
Date: May 16, 2002 09:14PM

Tak chlopi, nechlastat, jít brzo spát, nabrat síly, a zejtra JEDÉÉÉM!!!!!

BRUMBRUMBRUM

Re: ...A je to tady!!!!!
Posted by: Matej Mojzis (---.ke.nextra.sk)
Date: May 16, 2002 09:18PM

Jo tak tak - nechlastat, vecirka o 22:00, nalestit, umyt, vycistit a dobublat do Bojnic.

Tesim se na vas!

Re: ...A je to tady!!!!!
Posted by: Eda.4Mi (---.dialup.vol.cz)
Date: May 16, 2002 09:45PM

Vzhledem k hmyzu lestim az na nejakem Slovnaftu u Bojnic:-)))

Re: ...A je to tady!!!!!
Posted by: D.A. (---.inext.cz)
Date: May 17, 2002 06:59AM

Hmyz musí uhnout, jinak zzzzzzzzzzzzzzzzzzzajedem!!!!!

Re: ...A je to tady!!!!!
Posted by: brtník (212.11.114.---)
Date: May 17, 2002 11:22AM

řízky napečený,auto v rámci možností vyleštěný,brtníci vodpočatý, tož tedy, hlásím,že za 30min.vyjíždím,brum:-)))

Re: ...A je to tady!!!!!
Posted by: ziza (195.39.30.---)
Date: May 17, 2002 12:22PM

A je to tady!!! Vždycky, když se na něco moc těším a bylo tedy hrubou chybou, že jsem se do Bojnic MOC těšil, se mi něco zesere.

Stryci,
na 99,9% nepřijedu ani na sobotu. :-(((( Důvod je prostý: něco jsem měl ( a popravdě už i mohl) mít již dávno hotové a nestihl jsem. V pondělí ráno to MUSÍ být hotové a chybí právě ty dva dny a tři noci. Protože budu muset být o víkendu trvale střízliv a v noci převážně vzhůru, mohu alespoň na vás a na ten nádherný sbor nastrojených šlechtičen hravě zpívajících party od basbarytonů až k sopránům nepřetržitě myslet.

Omlouvám se organizátorům a vám všem, se kterými jsem se chtěl tak rád setkat. Je mi to líto. ZIZA

Re: ...A je to tady!!!!!
Posted by: ziza (195.39.30.---)
Date: May 17, 2002 12:32PM

A je to tady!!! Vždycky, když se na něco moc těším a bylo tedy hrubou chybou, že jsem se do Bojnic MOC těšil, se mi něco zesere.

Stryci,
na 99,9% nepřijedu ani na sobotu. :-(((( Důvod je prostý: něco jsem měl ( a popravdě už i mohl) mít již dávno hotové a nestihl jsem. V pondělí ráno to MUSÍ být hotové a chybí právě ty dva dny a tři noci. Protože budu muset být o víkendu trvale střízliv a v noci převážně vzhůru, mohu alespoň na vás a na ten nádherný sbor nastrojených šlechtičen hravě zpívajících party od basbarytonů až k sopránům nepřetržitě myslet.

Omlouvám se organizátorům a vám všem, se kterými jsem se chtěl tak rád setkat. Je mi to líto. ZIZA



This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.