Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
HLEDÁM KASTLI
Autor: Vita (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2005 08:59

Čauky lidi, docela nutně sháním kasli T613/3 moje je total rez :-)) NEmůžu nabídnout víc než 10000KČ a říkám to narovinu. Pokud někdo máte dobrou kastli třeba bez předních blatníků a cena je OK, napište mi prosím na můj e-mail. Dík a Téčkům zdar!

Re: HLEDÁM KASTLI
Autor: pepan (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2005 17:52

Bohužel jsem tohle našel až teď. A necce se mi registrovat kvůli vložení inzerátu.
Měl by někdo zájem o skoro kompletní karoserii ( a mimo př. čela) po opravě to je jeté asi půl roku a teď to 3 roky stojí? Nové tam jsou podlahy, Z vnitřní podběhy, Z blatníky, prahy, vnitřní prahy, P podélníky (na podběhu) popř. i 4x dvojkové dveře. Chybí P blatníky, Pčelo je zatím našroubované chromkové, P kapota prohnilá. Je to původně chromka r.v.85 předělaná na plast. Řeším dilema jestli to zatím nechat a nebo rozebrat, odsekat a co jde použít na jinou tatru. Přece jenom, když pominu zbytek, tak Z blatníky, podběhy, prahy mají cenu kolem 10tis a proč to znova kupovat když už to jednou mám....Fotky můžu poslat. A pokud se někdo ozve a domluvíme se tak to nechvátá. Jinak začínám příští týden likvidovat. Stojí to v Praze 6 a levnou odtahovku můžu zajistit.



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.