Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Založeno nové fórum
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2002 10:24

V reakci na smazání databáze na serveru host.sk, kde fungoval oblíbený TATRAWEB jsme založili tato fóra. Všichni čtenáři bývalých fór na TATRAWEBu jsou vítani na serveru Tatra klubu Brno a v těchto fórech.

Re: Založeno nové fórum
Autor: Lucián (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2002 13:08

Hurá!

Re: Založeno nové fórum
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2002 14:56

je to myslím super, vyjadrujem vďaku brnenskému tatraklubu a predovšetkým rišanovi a luciánovi!

Re: Založeno nové fórum
Autor: Lucián (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2002 15:15

Ondrej je první, takže má u mě flašku domácí slivovice!

Re: Založeno nové fórum
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2002 22:33

Taky dekuji - alespon dokud TatraWeb nejede, tohle je docela perfektni reseni. Opravdu - vdaka Brnenskemu Tatraklubu.

Re: Založeno nové fórum
Autor: Mirek (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2002 06:50

Díky, kluci! ;-))

Re: Založeno nové fórum
Autor: Mirek (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2002 09:02

Tak, Ondrej dostane slivku, a já, který jsem první "odhalil" provizorní fórum u Tomášů, nedostal nic (teď možná ještě dostanu briketou po hlavě)! ;-)))))))

Re: Založeno nové fórum
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2002 09:22

Lucián, na tú slivovicu sa už teším, prines ju do Bojníc a tam ju spoločne všetci okoštujeme... :-)))

Re: Založeno nové fórum
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2002 09:32

Vyjadřuji velké díky brněnskému Tatraklubu a hlavně Ríšanovi a Luciánovi za obětavou práci.

Re: Založeno nové fórum
Autor: Leoš (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2002 22:10

¨Pánové blahopřeji a děkuji za kontakt se světem značky Tatra.

Re: Založeno nové fórum
Autor: Vojta (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2002 01:53

Vrátil jsem se před půlnocí z ciziny a nestačím se divit. Dle předběžného průzkumu je teď web tady, jest-li se nepletu, he, he, aspoň na chvíli ne?
Zatím díky všem, kteří se to snaží oživit, a myslím že to u nás v Brně půjde.

Re: Založeno nové fórum
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2002 08:32

To jsou šoky, co? ;-)))

Re: Založeno nové fórum
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2002 15:55

Super...:-)

Re: Založeno nové fórum
Autor: brtník (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2002 20:41

Díky,brňáci, rád tu zase vidím starý známý,brumbrumbrum, :-)))

Re: Založeno nové fórum
Autor: Ctibor Veleba (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2002 00:08

Moc kluci gratuluji a dík! Tatra zase žije a to je dobře. Buďme na tuto značku hrdí a chraňme si tento český klenot v naších srdcích, ale i na veřejnosti a před celým světem! Ironií osudu dostali všichni tatrováci dárek ke stému výročí výroby osobních automobilů této značky ve formě zastavení výroby! Jak příznačné pro poměry v naší zemi! Vše jenom proto, že Tatra nebyla dost nobl pro prdele naších potentátů a musí si je vyvážet v Mercedesech, BMW, Audinách a já nevím v čem ještě! Byl to jasný lobismus výrobců těchto aut a ten, kdo je sem pustil asi také nepřišel zkrátka. Že kvůli tomu přišlo na severu Moravy hezkých pár stovek lidí o práci to naše mocipány zřejmě nzajímalo, vždyť za peníze se dá přece koupit vše - od prasete až po svědomí!
P.S. Jinak vás všechny srdečně zvu na 4. sraz Tatra klubu Čech a Moravy ve Štítarech ve dnech 8.-9.června 2002.

Re: Založeno nové fórum
Autor: svíčkař (IP zapsáno)
Datum: 08.05.2002 19:44

Lépe bych to nenapsal! Na Bítově bude určitě o čem hovořit.
Už zahřívám motor!!!!!!!



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.