Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Inzerce
Autor: Risan (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 08:37

Vážení příznivci,
měl bych sto chutí odpovědět na příspěvky v tématu ohledně fóra na tomto webu. Tentokrát se ale přemůžu a nechám toho. Naše rozhodnutí poskytnout obsah databáze Michalovi je definitivní a naše rozhodnutí ponechat běžicí fórum na tomto webu též. Budeme dále zvažovat přejmenování některých fór. Těm z vás, kteří si stěžují, že předchozí debata nebyla dost nóbl doporučuji navštívit některé jiné weby s běžící diskusí a pokochat se sprostými urážkami, které jsou tam běžné. Mě ta debata přišla docela věcná. Lidí, kteří mají pocit, že všichni musí vždycky sdílet jejich názor a kdo se ho odváží prezentovat je automaticky buřič je mi líto.
Ale k věci:
dovolili jsme si uvést v život další část těchto stránek - inzerci. Velký dík patří hlavně Luciánovi, který má na inzerci největší podíl. Jak jsem si všiml, někteří šikovnější z Vás ji už objevili. Pro ty ostatní, všímejte si prosím předposledního tlačítka v tom levém menu pod logem klubu. Dovolili jsme si ukrást názvy kategorií jako je "prodej", "koupě" atd z jiného nejmenovaného webu. Všem, kteří se cítí být autory pojmenování těchto kategorií se omlouvám, ale ani při nejlepší vůli jsem nedokázal vymyslet vlastní trefnější. Doufám, že budete hojně využívat i nové vlastnosti inzerce, totiž možnosti vložení obrázků hlavně těch věcí, které jsou předmětem obchodu. Závěrem prosím všechny, kteří se rozhodnou využít služeb inzerce o shovívavost k případným chybičkám, které se budeme na Vaše podněty snažit odstranit.

Re: Inzerce
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 10:33

Ad ostavec I: :o :o :/ :))
(Celý pr***r [čtěte: ´problém´] je podle mne v tom, že tohle je f ó r u m, tudíž k a ž d ý napíše, co jej zrovna napadne, následkem čehož mnohým jiným vstávají chlupy na těle...)

Ad odstavec II (věcný):
Mám otázečku (a neber ji prosím jako provokaci, urážku, výhružku, stížnost ani nic podobného, jsem prostě jenom zvědavý "jak to funguje"). Když odešlu inzerát, někam se "ztratí" - není v přehledu a vyvěšen je až za nějaký časový úsek - např. na druhý den. Znamená to, že jej někdo zpracovává/rediguje/cenzuruje na neslušná slova? Nebo jenom bez lidského přispění leží někde v systému a při nejbližší aktualizaci se objeví na světle božím? Díky za odpověď (neprosím o "opravu", ať to tak klidně funguje dál).

Také jsem si všimnul, že některé příspěvky do fóra (většinou, ale ne vždy ze Slovenska) se objevují až desítky minut po odeslání, přičemž se "zařadí" právě podle času odeslání, takže občas "vstoupí" mezi původní příspěvek a mou odpověď, čímž se někdy může rozhodit logická posloupnost. Je to stejná technická záležitost jako s inzeráty?

Re: Inzerce
Autor: Lucián (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 11:14

To bude asi problém u Tebe a u vaší proxiny, taky občas musím dát Aktualizovat stránku (F5 nebo pravé tlačítko myši a v menu volba Aktualizovat pod IE), aby se mi to tam hned objevilo, ale mělo by být vše přístupné okamžitě. Nic se nikde nezpracovává, hned jak se to uloží, tak je to k dispozizi!
Mě to taky občas provede, protože tady máme proxinu, ale vždy pomůže Aktualizovat!

Re: Inzerce
Autor: Lucián (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 11:15

Ale taky nevylučuji, že jsem někam zanesl nějakou drobnou chybičku!

Re: Inzerce
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 11:42

Inzerce je výborný nápad. Díky za další zkvalitnění tohoto výborného webu.

Re: Inzerce
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 12:06

Tahle věc s aktualizací to nebude; odešlu svůj příspěvek, ten se připojí na konec tématu (=proběhne aktualizace stránky u mne v prohlížeči) a po čase zjistím, že se mezi příspěvky "vklínil" jiný. Ale nevadí. V inzerci ještě prověřím, i kdYž se to chová obdobně.

Re: Inzerce
Autor: GIN (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 13:10

...skvely napad...drzim palce

GIN

Re: Inzerce
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 14:47

A je to tu, Luciáne! Martinova odpověď z 11:42 se u mne objevila až někdy po 13. hodině, ačkoliv svou z 12:06 jsem viděl už po refreši ve 12:07! ;-))
Tak kde to vázne???

Re: Inzerce
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2002 12:36

Chcel som podať inzerát, zaregistroval som sa, dostal mail-om potvrdenie mena a hesla a stále nie a nie ma prihlásiť do systému - vždy ma to vyhodí naspäť tam, kde treba zadať meno a heslo - prečo? Žeby nejaké bezpečnostné nastavenia ma serveri? Potom nebudem môcť inzeráty podávať.
Takže aspoň tu:
Mám záujem pre známeho o platné české papiere na T613 chrómku (ca do r.v.1984) , najlepšie z Kopřivnice a okolia, čím staršie, tým lepšie, môže byť k nim aj vrak, ale nemusí, nech je to lacnejšie.

Re: Inzerce
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2002 13:28

Ondro, někdy se to chová divně (stejně tak jako seřazování příspěvků, označování nových v jednom fóru atd. atd.). Zkus prostě lehce pozměnit login a/nebo heslo a mělo by Tě to pustit. Mně to např. vždy za určitý časový úsek (cca 14 dní) úplně rozhází osobní údaje.

Re: Inzerce
Autor: ondrej ertl (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2002 15:44

Přihlašování do inzerce je opravené!

Re: Inzerce
Autor: Lucián (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2002 17:28

Teď jsem něco zvoral - viz předchozí příspěvek!
Omlouvám se!

Re: Inzerce
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 07:38

Myslím, že jsi to nezkypřil Ty, Luciáne. Už mnohokrát jsem viděl, že někdo napsal příspěvek a v hlavičce bylo moje jméno! Dokonce možná i na tatrawebu - že by chybička v technologii fóra?

Re: Inzerce
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2002 11:49

4 DA: nejen technologí fóra, ale také tím, jak je nastavený server. Pokud je na servru nastaveno standardní zabezpečení, pak sessions nechodí zcela vždy zcela správně...



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.