Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Reorganizace fór
Autor: Risan (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 12:35

Vážení přátelé a uživatelé našich stránek. Došlo k první reorganizaci diskusních fór. Svá oblíbená fóra "Legislativa", "Technické problémy" a "Zážitky" hledejte prosím nyní ve složce "Běžný provoz s Tatrou". Děkujeme za pochopení.

Re: Reorganizace fór
Autor: D.A. (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2002 14:43

Fajn nápad, přátelé! Díky zejména za "veterány", o tom jsem uvažoval už dávno, nenavrhnul jsem to jen proto, že k téhle tématice psal ze "staré gardy" kromě mě Ondrej, sem-tam Radek a jednou Vojta. Třeba se to teď rozjede víc (kéž by a držím palce).

[b]Měl bych ještě jeden návrh - nešlo by přidat do úvodní stránky s názvy složek a/nebo diskuzních fór značku "NOVÉ", která se rozsvítí při přidání JAKÉHOKOLIV příspěvku ke vnořeným tématům? Ruční prohledávání široké struktury fór je zbytečně pracné, signalizace, jestli někdo přispěl, by pomohla. Datum posledního příspěvku mi připadá pro kontrolu nedostatečné (jednak není např. u "adresářů" tématických skupin, jednak mi na webu TKB funguje velmi nespolehlivě - někdy se zobrazuje starý časový údaj, ačkoliv ve struktuře už JE nový příspěvek).



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.