Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2003 13:56

Opět mezi nás zavítal nějaký vepřový mozek. Můžete jeho řádění prosím učinit přítrž?

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2003 13:59

Chápu Tvé rozhořčení. O panu Hinterschusterovi snad tady už každý slyšel a má o něm již utvořený obrázek. Promluvím s panem Dvořáčkem, snad na něj má nějaký bič, když jsou ti "společníci".



Příspěvek byl zeditován (11. 06. 2003 15:17)

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Milan Hinterschuster (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2003 18:37

Je mi luto Vasich reakcii.Len som chcel dat kontakt ludom,ktory chodia na tuto stranku na firmu pana Dvoracka.
Urcite zase vsetci ten kontakt nemaju.

Nebolo to myslene ako zneuzitie Vasej www.stranky.

"Kazdy ma uz snad o mne utvoreny obrazok".
Po Vasich reakciach aj ja o tomto diskusnom fore..dakujem.

Myslel som,ze tu nevladne taka nevrazivost...
Hinterschuster

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 06:26

Hele, jestli Vám ta reklama vadí v každém foru tak si ji prostě nečtěte a je to, ne? ;-) To chce klid :-)

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Lubos (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 11:18

Nie som v obraze. O co GO ?

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 12:07

No vidíte, vy z toho děláte takovou vědu a někdo, minimálně Lubos si toho ani nevšimnul :-)

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: pyro (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 12:15

Preco sa zbytocne rozculovat? Pan Hinterschuster neprispel vsade a asi zabudol prispiet do sekcii "Forum clenu Tatra klubu Brno" a "Veteranska legislativa, testace", ale v zmysle svojho "image" tam urcite skoro prispeje ;-) .....

Este jeden postreh: ked som si precital prvy prispevok S.O.S..... mal som taky divny pocit, ze sa s nim stretnem v dalsich sekciach a pocit neklamal az na dve vynimky....
Pan Hinterschuster to, ze ste to myslel dobre to Vam nikto neberie (ale skutek utek) a moj nazor je, ze ide o cistu komerciu a nie o priatelsku pomoc ako sa to tu snazite vysvetlit. Uz Vas vidim, kolko by tu bolo priatelskych S.O.S. ak by bolo treba za kazdy prispevok zaplatit...takze sa niet comu cudovat, ze tu zavladol urcity druh nevrazivosti a je len otazne ci k Vasej osobe, alebo prispevku.... ako ste napisal, kazdy si obrazok urobil sam, otazka len znie na zaklade coho ten obrazok vznikol.... a myslim si, ze nemusite lutovat nasich reakcii, polutovaniahodne je nieco ine.


Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Lubos (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 12:42

Pýtam sa preto, lebo mi bola pánom Hinterschusterom ponúknutá jedna Tatra.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 12:54

>Luboš: A nenašel jsi, čirou náhodou, tu "ponuku" i v baleném cukru a na toaletním papíře a na domovních dveřích a ve všech autobusech a ještě latexem na asfaltu před barákem?

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Lubos (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 13:40

Ok, chcem kupit nejaku T613-4 a on mi ponukol T700/1. Nepatrny rozdiel nie? V cene urcite. A tak neviem co si o tom mam mysliet. Samozrejme , ze na tu T700 peniaze nemam.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: pyro (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 14:13

aka je ta cena tej 700? ak to nie je tajomstvo

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 14:16

Jak jsme si přečetli jinde, jedná se jen o odlišný MODEL T613-4, takže je to úplně v pohodě, pokud jsi požadavek nelimitoval rokem výroby!

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 15:24

Jestlipak konečně pan Hintenschuster bude u tohoto vozu alespoň držitelem, když ne přímo vlastníkem.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 17:29

D.A.:Gůt :) :-D :-D

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2003 20:54

Tak to hej, ten D.A prispevok bol fakt tuhy

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Eda (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2003 01:24

Ty vaše narážky nechááápu, ale o.k.... Když chtěl někdo něco dělAT aa vědělo se, že jde sklad do prdele, tak to bylo keců, že jako hmmmm, npo jooo, kafíčko atd. a Teď se tu swtrefujete do někoho kdo to tu prostě nezná a ije trochu někde jinde, ja nevim , ale taky jsem chtěl od Hinterschustera koupit auto, a nikdy se mi nezdal byt nejaky nefer, nebo neviiim jaky spatny, tak co je tady tahle zmet agresivit??? p-s- rad se priucim a neco dozvim, treba se pletu, ale honu na neco uz tu bylo dost ne?

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Lubos (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2003 08:55

Pyro: T700/1 za 1250000,-Sk

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: pyro (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2003 12:19

ha ha a este by stalo zato vediet ako bola obstaravacia cena...to by snad vedel povedat Fantomas, ak sa jedna o to iste auto ktore sa predavalo svojho casu v istej statnej institucii....

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Lubos (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2003 14:24

A kolko stalo? celkovo by ma zaujímalo, či má niekto prehľad o tom za koľko sa dajú na Slovensku zohnať T613-4 v slušnom stave.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: pyro (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2003 14:32

co je to slusny stav??? a kolko si ochotny investovat???

na oficialnej stranke slovenskeho tatraklubu su nejake 4 na predaj...

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Milan (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2003 23:02

Dobre sa mi citaju Vase prispevky.
Odpovede typu...ha,ha..aka asi bola obstaravacia cena T700/1,ktoru mam...ja Vam odpoviem takto:zozente si teda T700 svojou cestou a ja to akceptujem...
A pre niekoho ineho...auta Tatra,ktore som v minulosti ponukal..boli bud moje alebo som ich ponukal po dohode s majitelom.
A tato T700/1..ano,som majitel...cudujte sa svetu...

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2003 22:41

MH: Dobre sa mi citaju Vase prispevky.

Děkujeme, to jsme rádi. :-)

MH: Odpovede typu...ha,ha..aka asi bola obstaravacia cena T700/1,ktoru mam...

A neřekne, filuta jeden. To se pak člověku honí hlavou myšlenky jako "koupil ji za tak málo (řekněme 320 tis.), že se bojí, abychom mu to nezáviděli?" Nebo: "koupil ji za tak moc (řekněme 1,25 mil.), že se bojí, abychom se mu nesmáli?" A tak podobně.

MH: ja Vam odpoviem takto:zozente si teda T700 svojou cestou a ja to akceptujem...

To jsme rádi, že to akceptujete. Už jsme měli strach, že byste nám to (jako celosvětový dodavatel nebo jak to bylo) nemusel schválit a my bychom byli nuceni to auto pak vrátit.

MH: A tato T700/1..ano,som majitel...cudujte sa svetu...

No skutečně, některým věcem na světě se nepřestávám divit.
U tohoto zase člověka napadá, pročpak se asi to auto prodává? Že by majitel zjistil, že to auto není zase tak dobré? Nebo se nabažil a hodlá poskytnout potěšení z tohoto mimořádného vozu také ostatním spoluobčanům? Jak šlechetné. Nebo už auto kupoval s tím, že je obratem prodá nějakému pravověrnému tatrovákovi, protože my tatrováci bychom si nebyli sami schopni auto obstarat u původního majitele (jak nám bylo naznačeno v narážkách výše) a v duchu "celosvětového obchodního zastupování) je nám tak za směšný peníz poskytována tato služba?

Promiňte, to není nic osobního. Všichni na tomto webu vědí, že jsem posedlý analyzováním cizích pohnutek.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: martin havel (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2003 21:55

Ríšan: nechtěls být v dětství psychologem?

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2003 22:55

alebo nieco tym smerom...

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Lubos (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2003 08:14

Ahoj pyro: Tie Tatry z oficialnej stránky Tatraklubu poznám, bol som si ich pozrieť ( až na tú zelenú). Tiež som si myslel, že keď to je ponuka z oficiálnej stránky, tak tie autá budú stáť za niečo, ale ako mýlil som sa a hľadám ďalej, pretože pri týchto vozoch cena nezodpovedala ich stavu.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2003 12:27

Lubos:
....Tiež som si myslel, že keď to je ponuka z oficiálnej stránky, tak tie autá budú stáť za niečo, ale ako mýlil som sa ....
Len pre doplnenie - tie autá neponúka TAKS, ani nik z jeho členov (až na tú zelenú, ktorá je naozaj veľmi pekná a napriek tomu je už v ponuke dosť dlho). Dokonca z tejto služby nemá TAKS ani žiaden profit (rozumej províziu, ak by sa niečo predalo). Je to čiste len nezištná služba majiteľovi, ktorý nás požiadal o takúto pomoc, resp. prípadná pomoc záujemcom na poskytnutie možného typu na kúpu, alebo len na zorientovanie sa v situácii na trhu. Dokonca tam neuvádzame ani cenu, ani popis stavu atď. Je to potom už na každom záujemcovi, ako sa rozhodne a akú cenu si prípadne dojedná. Takže TAKS nepreberá žiadnu záruku za ponúkané vozidlá. Možno sme naivní, že to takto robíme, ale občas to niekomu poslúži. Pred časom ponúkaná T87 má už nového majiteľa v Brne a červená T613-3 zas v Šamoríne. TAKS z toho nemal ani "ďakujem", a to ani od predávajúceho, ani od kupujúceho. Ale o to nám ani nejde, sme radi, ak Tatra nájde nového majiteľa, ktorý sa o ňu postará a auto tak bude žiť ďalej.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: Lubos (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2003 14:24

ondrej: Rozhodne nechcem kritizovať činnosť TAKS a ponuku áut, ktoré tam uvádzate som sobral presne tak ako bola myslená. Škoda len , že na tej stránke nie je inzercia tak ako majú naši kolegovia na stránke, na kdorej sa práve nachádzame. Myslím si, že aj na Slovensku je ešte dosť ľudí ktorí sa o Tatry stále zaujímajú, ale sú aj takí ako ja , ktorí si chcú kúpiť svoju prvú súkromnú Tatru ( nie firemnú ) a ktorí by takéto niečo asi uvítali. Dovoz Tatry z Čiech je podľa toho čo sledujem dosť komplikovaný, nehovoriac o colných bariérach. Takže ešte raz, nechcel som kritizovať stránku TAKS, snáď len tých (toho), ktorí na nej ponúkajú svoje autá. Kiež by si vstúpili trocha do svedomia.

Re: S.O.S. Tatraklubebrno!!!
Autor: ondrej (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2003 14:59

Rád by som na stránku TAKS zaviedol knihu návštev, ako aj živšiu interaktívnu inzerciu. Žiaľ nie som programátor a je to nad moje schopnosti - a to nie len programátorské, ale hlavne v poslednej dobe aj časové. Už dosť, že som sa kvôli tvorbe stránok naučil ako-tak html basic ;-)
Rád by som tvorbu stránok odovzdal niekomu, kto by v tom dokázal pokračovať na profesionálnejšej úrovni, pričom by ostala zachovaná určitá úroveň odbornosti. V už niečom pomáha Maťo, tak uvidíme.



Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.