Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Hliníkový štítek
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2006 17:43

Chci všechny varovat před panem Leo Buchtou, který nabízí hliníkové štítky na T-603.
Když jsem si na jeho stránkách přečetl že ceny jsou od 350Kč čekal jsem za tento větší štítek cca 400 + balné. To že si ještě připočtetl DPH a to i k ceně dobírky mě celkem překvapilo.
Výsledná cena 630Kč za opravdu prachobyčejný potisk jakéhosi moderního media, které nemá vůbec nic společného s dobovým materiálem je opravdu drzost!
Pan Buchta je vykuk a za jeho vysoké ceny rozhodně nečekejte kvalitu.
Honza

Re: Hliníkový štítek
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2006 19:16

Na poštovní služby se nevztahuje daň z přidané hodnoty, tak pokud byla neoprávněně připočtena, řešil bych to reklamací. ;-)

Na samotné štítky ale bude 19%, tak pokud tam má uvedeno, že je plátce a ceny jsou uvedeny bez DPH, tak je to v pořádku. Co jsem koukal po burzách, tak se tyto obyčejné tištěné štítky pohybují kolem 150-300 Kč...

Re: Hliníkový štítek
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2006 21:21

Já jsem bral manžety na poloosy a jsem velice spokojen. Jedna byla za 500
dle udání na webu + poštovné. Zkus zavolat, třeba šlo o nedorozumění. Luboš

Re: Hliníkový štítek
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 08:51

A do toho štítku se pak razí čísla raznicemi? A když není hliníkový (alespoň tak jsem to vytušil z narážky na "moderní médium"), jak to dopadne?

Re: Hliníkový štítek
Autor: Kontráš (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 13:22

jak? moc to nejde, a když se vynaloží trochu větší síla aby to šlo, tak je štítek celý zprohýbaný...

Re: Hliníkový štítek
Autor: Audin (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 18:46

No mě se povedlo na burze v Brně, když jsem od jakéhosi chlápka kupoval lištu na zadní kapotu v supr chromu (stála 150,-)tak jsem mu platil dvoustovkou a on neměl na zpět.Tak mi řekl ať si něco vyberu a měl tam zrovna štítek novej samozřejmě takže mě přišel na 50Kč:-P

Re: Hliníkový štítek
Autor: Jerry (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 21:55

Audin, takový obcnody taky zbožňuju. :-D

Re: Hliníkový štítek
Autor: Leo Buchta (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2006 15:14

Dovolím si reagovat na Honzovo vyjádření o štítkách, které vyrábíme.
1. Nutno si prostudovat "Obchodní podmínky", které jsou uvedeny na našich www stránkách.
2. Jsme výrobci, nikoliv obchodníci, kteří si nechají vyrobit větší množství a pak je jeden kus určitě levnější. Tento pán "Honza" si objednal 1 ks, tedy jsme vyrobili jeden kus.
3. Účtujeme "Náklady na dopravu" nikoliv poštovné. Zde se pravidla o DPH poněkud liší.Opět doporučuji shlédnout "Obchodní podmínky".
4. Pokud chcete, milý "Honzo" něco reklamovat, nutno se obrátit přímo na nás.
5. Některé štítky jsou vyráběny leptem a některé jsou tištěné. My vyrábíme hliníkové tištěné a mosazné leptané. Tyto různě barvené, smaltované a pod.
Doporučuji všem našim potenciálním a váženým zákazníkům předem konzultaci o svých požadavcích. Nedocházelo by k nedorozuměním.




Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.