Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 2 z 7
Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2003 14:12

Chtěl bych říci, že jsem nemyslel, že bych nechtěl exemplář z Mladé Boleslavi proto, že by teď ta kvalita měla být nějaká horší - po 50 letech stejně už originálních věcí příliš nebude, jak říká Agent. ;-)
Na původní "zakonzervovaný" kousek asi těžko narazím :-D
Jinak pro všechny, kdo by mi mohli poradit, doufám, že se tady neztratí to hlavní a původní, co jsem psal, tedy příspěvky z 1.8. 7:42 + 9:26
Přeju příjemný víkend a zdravím Agenta, Agentku, a Agentčata (hlavně nejmenší Agentčátko :-)))) ) čau


Re: T 600 Tatraplan
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2003 14:17

Tady se nic nemůže ztratit!
Díky, i Tobě přejeme hezký víkend!

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2003 14:50

Ještě já... :-) Něco takového bych si představoval:

[www.dentika.cz]

Konkrétně tento je k mání za 100.000 Kč, má ale pravostranné řízení, a navíc cena je podle mě tak o 20 - 30% vyšší než u obdobných T600vek jinde. Doporučuji, klikněte si na ty obrázky a prozkoumejte to tak jako já! A kdo řekne, že to není úžasný, musí být naprostý ignorant a necita... Jo, jinak to auto je samozřejmě nepojízdný :-)


Re: T 600 Tatraplan
Autor: Matej Mojzis (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2003 15:55

Je pekné, má zvláštne čaro, charizmu.
Ale to je všetko jasné, veď je to Tatra. I keď už Škodovácka

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2003 20:44

Tohle renovovat musí být teda sranda. Já bych si na to netroufnul. Tenhle kousek byl asi před půl rokem v annonci za těch 100 000 Kč, ale pak jsem ho tam viděl za 85 000. No ale už je to dýl.

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2003 11:06

Děkuju za připomínky :-D :-P
Dávám všanc ještě jeden dotaz. Předpokládám, že žádný majitel T600 tento web nenavštěvuje a chtěl bych tedy poprosit, kdo by takový kontakt měl a mohl mi ho poskytnout, učiňte tak, prosím. Případně samozřejmě po domluvě a se svolením toho člověka. Děkuju všem za podporu a pomoc.

D.A : Co říkáš Ty? viz Tvé "...jen tak rozdávat adresy se nehodí..."
Mohl-li bys pro mě něco udělat, neváhej prosím!! Dík čauky Vašek :-D

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2003 11:32

Jestli Vašku vydržíš do září, tak by jsi nějaký Tatraplán určitě mohl vidět na akci Beskydy 2003. Jestli se nepletu tak loni tak nějaký Tatraplán byl. Tam by jsi si ho mohl omrknout, pobavit se s majitelem, zeptat se ho třeba na ceny, atd. Osobně si myslím, že koupit pěkný Tatraplán nebo renovace horšího bude mimo finanční možnosti většiny z nás...

Je ale fakt, že Ty jsi Pražák, vám je hej :-) ;-) :-D :-P Z vašich platů se to musí renovovat jedna radost ;-) :-P

Nic ve zlém, sranda :-D (CERT)

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2003 12:01

A je to venku... Můj plat je 1.000.000.000.000.000.000.000.000 Eur pro Monat, alles klar? :-D
Tak proto si můžu tancovat :-P
:-D :-D :-D

PS: Já si myslím, že T600 půjdou brzy velice nahoru, a tím pádem bych si těžko nějakou pořizoval. Nějakou tu částku za auto před renovací dohromady dám a už mi ho nikdo nevezme. Jak dlouho budu potom renovovat, to už je potom věc další, bude to několik let určitě. Jinak mít prachů jak šlupek, já bych to bral - koupil bych nějakej vrak, rady nerady, nezkoumal bych nic co a jak, nechal bych to za půl melounku udělat a bylo by, ne? ;-)


Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2003 12:08

PS 2: Jinak zase aby to nevyznělo, že jsem nějakej jouda, to taky ne!! Holt ale uvažuju ekonomicky... ;-)
Čím dřív bude doma, tím líp. Čauky Martine :-D

Re: T 600 Tatraplan
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2003 13:48

To s Beskydama jsem Vaškovi říkal taky. Tam se dáš do řeči třeba s panem M. (půjdu klidně s Tebou) a bude to v pohodě. Cítím to tak, že na akci už s tím trošičku počítá, ale kdyby ses na něho vrhnul doma, tak možná omdlí ;-). Vydrž. Už jenom necelý měsíc!

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2003 14:31

14 dní tady teď nebudu, ale nebrečte, já zase přijdu!! :-D


Re: T 600 Tatraplan
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2003 06:31

Fajn :-)

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 13.08.2003 15:53

Tak jsem neodolal... a zdravím z dovolený!! :-] Je supr počásko :-P


Re: T 600 Tatraplan
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2003 06:50

Supr počásko? :-O Možná někomu na dovolené, ale nám, pracujícím vedro moc nesvědčí :-( Předpokládám ale, že se Vašek celou svou dovolenou asi vozí v T 613 s klimatizací :-) To by byla asi nejlépe prožitá dovolená :-)

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2003 15:35

Vozím se vozím, ale klimatizaci jsem v tom mým autíčku zatím nenašel - ještě se ale podívám a dám vědět :-D
Jinak Martine, díky moc za cédéčko, právě jsem se na něj podíval, a fakt skvělý!! Martin Havel říkal, že Ti peníze za nosič nestačil dát, takže to máš u mě. Nebo to smažem - bude to CD proti CD :-) Čauky a ať žijí Tatry!!!! Hurá!! Létu zdar!!!!!!! :-P
Martin Havel > díky ještě jednou!!!


Re: T 600 Tatraplan
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2003 06:25

To nevadí, těch pár korun nestojí za řeč. Potom to uděláme třeba jak říkáš Ty, CD proti CD.

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2003 08:14

Zdravím všechny po víkendu a nedá mi to, abych se nepodělil o zážitky z mé sobotní cesty na chatičku J
Tak si tak jedu jedu po starý benešovský silnici od Prahy na Benešov a potkávám Tatru za Tatrou -- nejdřív koukám, co to, a proti mně vyjela tmavá 613, ale fakt kráááásná :-D, ten poslední typ, jak měl přední a zadní sklo vlepený a masku s tím pruhem mezi předními světly nalakovaným do barvy karoserie, no víte co myslím, ne? SPZ byla myslím AEY 00-17, třeba majitele někdo zná, tak mu můžete říct, že má supr auto ;-)
Pak jedu dál, proti mně VW Busík (zdravili jsme se J ), no a potom jedu z kopce dolu a koukám, další Tatra, ale proč jede tak pomalu? Ale netrvá dlouho a hned to vidím -- jedna Tatra táhla druhou, 815 tahla tu starší, ještě vědět to číslo.... (zkrátka ta nová hranatá táhla tu, co jsem si s ní hrál na pískovišti :-D :-D ). Bomba.
Pak jsem přijel na chatičku, převlíkl jsem se, a až do neděle do večera jsem díly z auta demontoval a demontoval... Po odmontování sedaček a čalounění jsem objevil věci FAKT nevídané... Pak šly stupačky, nárazníky atd.... Jsem z toho ještě teď hotovej, vyjde to všechno 100% o moc dráž, než jsem si původně představoval :-O, ale asi nebudu první na světě, kdo má takovýhle pocit...
Před zásahem vypadalo autíčko takhle: viz.
www.flat4.org, vlevo "fórum", pak "ukažte své auto" a "Vaškův červený brouk..." Pro původního majitele znamenala renovace nejspíš kilo kitu a nový lak... Mít digitální foťák, vyfotím to všechno, přál bych všem vidět alespoň záplatu, která byla navařená zevnitř na zadním podběhu -- normálně prorezlý místo a na něm (přes to) kousek plechu jak záplata na kalhotech a asi ve čtyřech bodech přivařený, přičemž mezi kastlí a "záplatou" několik mm mezera....
Tak jsem to řekl všem, už je mi lepší... J V.

Re: T 600 Tatraplan
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2003 14:14

Co znamená to opakované J ? Jezdím z práce s chlápkem z jatek, který před každým slovem dělá "JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ", ale tohle je řidší???

:-D

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2003 14:45

Důvodem je, protože jsem nebyl napíchlý na netu, napsal jsem to dopředu a pak zkopíroval - to se snad smí ne?? :-D ... no a místo smajlíků je tam D... Takže na D zapomeň a všude si tam představ :-)
To je, co? To jsem dobrej :-D


Re: T 600 Tatraplan
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2003 08:31

DDDD? JJJJJJJJJJJ!

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2003 10:20

Tak koukám, mě nikdo nepolituje a nepolituje... Kdo by moje autíčko viděl, dá mi alespoň 40 - 50.000...

Posílejte na číslo účtu ČS ......... :-D
... konto Brouček :-P


Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2003 10:22

PS: od výše konta Brouček odvislé konto Tatraplánek :-(

V. :-)


Re: T 600 Tatraplan
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 13.09.2003 12:32

Prej teď někdo prodával u Liberce Tatroša za 20.000. Nevíte o tom někdo něco?

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 16.09.2003 08:10

Fakt? ... mít tak za 20.000 kompletního Tatraplána co se prodává za 70... :-) To by bylo. Odkud pochází ta informace? Žádný inzerát na něj NIKDE nebyl a není. 100%. Je to zajímavý.


Re:ja v tem kramu ziju odmala T 600 Tatraplan
Autor: michal (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2003 17:30

ahoj vydim ohlas veliky ja mam t600 nekolik ted 2 jeden ok hral i v tv cernych baronech novy pokracovani a stary vrak 49.tatraplan zehnadt dnes je skoro nemozny jejich fakt par kusu a vetsinou uz se zname podle aut asi 20ks neof.zdroj vraky byvaj fakt total hnuj apokud nemas praxi v tomto aute a zasoby dilo jako ja tak je to nesmysl nebo se ozebracis my sme meli asi 5 tatraplanu a v nasi rodine jezdí bzmala 40 let a tento fanatizmus se u nas dedí z otce na syna ja su zatim posledni a hral sem si v te popelnici i jako mali kluk posledni tatraplan sem sehnal za 2000kc nahoooodaaaa uplny vrak r.v 49,kupsi raci 603 nebo nejlíp 613 nadherny svezení.javym jeto tezky ale s tetraplanem pokud nemas jiz doma se fakt zasekas a peníííze sileny zdarr a síílu tate michal

Re: T 600 Tatraplan
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2003 10:01

Myslím, že je to otázka Vaškovy míry posedlosti :-).

Re: T 600 Tatraplan
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2003 11:22

Havrla II? :-O

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Jirka Jirout (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2003 13:13

vasek - " apokud nemas praxi v tomto aute a zasoby dilo jako ja tak je to nesmysl nebo se ozebracis"

My sice uznáváme, že jsi skvělý, ale přesto si myslím, že je na každém aby sám zvážil svoji finanční situaci než začne dělat podobně obecné závěry... Jsou lidé, kteří si mohou dovolit sbírku veteránů ještě vzácnějších než Tatraplán a jsou lidé, kteří mají problém sehnat peníze na pojistku k T613...

A představ si, že existují dokonce lidé, kteří se i při starosti o svoje Tatry ještě dokážou naučit česky... ;-)

Re: T 600 Tatraplan
Autor: D.A (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2003 13:23

Ha! Konečně trošička tulipánové jízlivosti. Už mi to tu scházelo!

Re: T 600 Tatraplan
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2003 15:29

... ale proč je tam vepředu "Vašek" ??


Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 2 z 7


Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.