Tatra klub web :  Diskusní fórum TKB
 
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: LanTa
Autor: mato (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2004 22:41

no vyzera nejake kratsie, ale ma vraj 4.5 metra. Mozno mal byt predok trochu nizsi, ale inac je to fajn auto, take pre radost. Najviac adrenalinova jazda by vsak bola na tom cistom rame bez karoserie.

Re: LanTa
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2004 23:00

No já bych si to uměl představit celé nižší, tahle to vypadá jako zkažená konzerva před explozí.

Těch 50 koní navíc se získá natřením filtru na modro, to dá rozum, ne? :-D A když už je na tom motoru provedena tak náročná úprava, je nutné změnit i označení T613iKat --> T700...


Re: LanTa
Autor: ladis (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2004 23:01

600: Ano, LanTa _je_ hračka. Lidé si zkrátka ve svém volném čase hrají. Na tom se tedy neshodneme (ačkoliv si nejsem jistý, jestli jsem Tě správně pochopil, neboť Tvůj jazykový projev činí porozumění velmi obtížným). Pokud jde o "dělání gymlu", zajímalo by mě, kde jsi jej "dodělal". Čistě pro zajímavost, protože já měl z češtiny čtyřku a svůj jazykový projev poněkud neskromě hodnotím jako o řád lepší ;-) Dále by bylo vhodné Ríšanovi přisluhovače jmenovitě vypsat. Mám pocit, že mě mezi ně také počítáš, což mě při vší úctě k němu hluboce uráží a nerad bych šel spát nasraný zbytečně :-) A úplně na závěr bych zvláště tobě chtěl zdůraznit, že tohle fórum slouží k výměně technických informací o tatrách poměrně malou částí, zbytek je čirá zábava.


Re: LanTa
Autor: Zdicho (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2004 23:11

Jo, bez toho rámu by to bylo peklo:-D. K tomu koženou kuklu a letecké brýle. Jo, ještě šálu:D.

Re: LanTa
Autor: Kamil (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2004 07:51

Jo je to pravda! Musel jsem se fakt na příspěvek od 600 dost soustředit..
Jinak chci bejt jak risan!!;-) , páč mít svoje "přisluhovače" to je fakt něco!:):)

Re: LanTa
Autor: risan (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2004 08:31

Já přece jen ještě zareaguju: "na pocatku byl clanek o prototipu a ne prezentace jednoho clena tatra klubu brno" ... no, tak nemyslím, že bych se tu prezentoval o něco víc než třeba pan 600. Také má stejnou příležitost jako já. Ostatně nemám zapotřebí se zde někomu prezentovat, co bych z toho asi tak měl? Já za to nemůžu, že pan 600 tu opakovaně uvádí moje jméno a jeden z mých akademických titulů.

Nikoho z tohoto webu nevyháním, to není můj styl, na rozdíl od některých nejmenovaných pánů. Nic nebrání panu 600 také se zeptat lidí, kteří zde přispívají, jestli má jít pryč nebo ne. Za svoji osobu bych klidně odpověděl, ať zůstane. Jestli někomu připadá vyjádření mého názoru, který se liší od jeho názoru, jako vyhánění, pak je to zřejmě tím, že dotyčný má tak malé sebevědomí, že podobnou, zcela nevinnou virtuální konfrontaci, nemůže unést.

Neustálému omílání tvrzení, že důležitý je obsah a ne forma by se také měla učinit přítrž. Malý příklad: když vyjádřím svoje myšlenky textem dejme tomu v čínštině, budou mít stejný obsah, jen jinou formu. Kdo mi z vás ale porozumí? Nikdo. Tady je vidět, že při sdělování je forma také důležitá. Myslím, že i umělec by to měl vědět, protože umění je také jednou z forem, jak sdělit světu své myšlenky.

600 napsal, že "ono koupit vybydleny Mičko po nejakym papalašovi a nechat ho trosku pošochtlat v servisu aby to jelo , pak blbnou s již tak nepodařenou elektronikou tatry,jak mali kluci .... to není nic svetaborneho a konstruktersky přinosneho." To by mne zajímalo, zdali to bylo na mne a jak pan 600 došel na to, že "blbnu s již tak nepodařenou elektronikou tatry jak malý kluk".

Re: LanTa
Autor: D_A (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2004 08:41

Obávám se, že člověk s aspoň kapkou sebevědomí nepotřebuje žádné "přisluhovače" v diskuzích, to takhle v garáži by se parta 4 až 10 přisluhovačů hodila pravidelně :-D.

Re: LanTa
Autor: EVIL (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2004 12:18

Do diskuze vstupuji pozdě, takže souhrnně...

1. ad LanTa: mně se to docela líbí. Sice bych to nechtěl (nejde o nastupovaní a jízdu, ale dostat se z toho ven... ;), ale docela se mi líbí. Líbí se mi zrovna kvůli těm "brejlím" a zádi, které mi dávaly jasnou souvislost, byť tak okatou... Naproti tomu díky za osvětlení toho dělení čelního skla ala T87, protože první co mne napadlo bylo, že dodavatel plexiskla už prostě širší desky nedělal... ;)

2. ad Ríšan: Ty bys mi fakt chyběl, chlape ;) když si tak vzpomenu, co jsem se na tebe navztekal... jooo, to už je let ;) a s postupujícím časem musím uznat jistou názorovou konvergenci... ;)

3. JJ, ad maloprodukce: udělat nějaký exkluzivní motor (aircooled V12) by zase až tak velký problém nebyl (myslím tím výrobní cenu i při malé serii). Nedávno jsem zjišťoval nějaké věci v podobném duchu a: jde všechno. A troufám si tvrdit, že by to vyšlo levněji, než kupovat nové motory V8 přímo v Tatře (kdyby je byli schopni vůbec dodat)...

4. Obecně: vážím si každého, kdo je schopen dát si auto do _dobrého_ stavu sám. Je to fuška, stojí to moc času a peněz. A udělat na koleně celou káru, to už je... makačka ;) ale mnohdy je to snazší, než se snažit vyvařit samonosnou karoserii a snažit se přitom zachovat její původní tvar ;)

5. ad Přisluhovači: kde že je k dispozici ta přihláška do SCHIZZY BOYZ CLUB? ;)))

6. ad Forma vs. Obsah... hm... no comment... JJ - meet me at CHAT.RU ;)))


Re: LanTa
Autor: Letty (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2005 16:26

jj, strejda je KING, co? :o) jen nechápu, proč v tom nechce jezdit :o(

Re: LanTa
Autor: Lubomír (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2005 21:21

Auto jsem už viděl a zdá se mi velice povedené.Rozhodně obdivuji nápad a tu strašnou sílu to dodělat. Nápadů mám také dost, realizací žádnou.
A Rišan je chytrej více než čekáte. Nikoho nezhazoval. Jen se ptal co se vám líbí, někdo to bere jako pohrdání a někdo řekne --- Jo přesně toto se mi líbí a já říkám, jo přesně totose mi líbí.
Nebýt rišana a podobných možná by tu byla mrtá diskuse, občas je nutnu podpíchnout.
Když napíšu Tatra je sračka určitě někdo zareaguje, když napíšu Tatra je super nikdo nezareaguje. Luboš

Re: LanTa
Autor: Luboš (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2005 23:19

Tatra je super! To jsem se zase dneska naodstraňoval koroze! :-D Tohle bych s jinou značkou asi nezažil...

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3


Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.
This forum powered by Phorum.