Srazy, setkání, akce :  Diskusní fórum TKB
 
Goto Thread: PreviousNext
Goto: Forum ListMessage ListNew TopicSearchLog In
Goto Page: Previous1234
Current Page: 4 of 4
Re: Akce vychod
Posted by: D_A (80.188.27.---)
Date: December 15, 2004 11:43AM

Nebo že ho od obou nemohli deratizéři zrazovat :-).

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (---.leknet.cz)
Date: May 18, 2005 05:18PM

...je květen a já jsem ještě tady...Kruci. Období bílých nocí je na spadnutí a já ještě ani nevyřídil nový pas. Snad nedostanu ten s EU, na hranicích s RUS by z toho asi nebyli moc odvázaní. I když se snaží spolupracovat a už to není tak, jako kdysi. Mění se to rok od roku směrem kupředu, ale i tak běžný člověk narazí na tolik nepochopitelných odlišností. Letošní trasa je až trošku moc dlouhá a já jako tradiční skeptik v ni moc nevěřím. Ale spíš kvůli toho, že tady mám nějakou práci a vrátit se a být bez ní by asi nebylo až tak veselé...No, vykecal jsem se... S takovými přípravami stejně vyjedu až v srpnu. Na auto zbyde zase jen jeden den, natankovat, umýt, a jet :-)

Re: Akce vychod
Posted by: Havrla (---.lhotkanet.cz)
Date: May 18, 2005 06:04PM

No my jsme to z ciste praktickych duvodu posunuli na cervenec a to do obdobi tech dvou svatku co tam jsou protoze se usetri z pracovniho volna... , no zatim to vypada ze nas moc nepojede...

havrla



Zdarec... tuhle jsem pořídil dva peklostroje, hm... vlastne mam uz jenom AEKa....., jeden staci az az.

Re: Akce vychod
Posted by: Marek (---.isp.t-mobile.cz)
Date: May 18, 2005 09:40PM

My chceme íst v červenci (2-8, ten "sviakový" týžden) do Litvy.
Aké máte skúsenosti s prejazdom polska. Čo by ste poradili čo skontrolovat na Tatre aby vydržala. Od vianoc som nenej najazdil cca 5000km a nechala ma v štichu len minulý týžden útorok 5 dní pred svadbou. Myslíte, že by som mal dat tatrovku pripravit v nejakom odbornom Tatraservise (koprivnica, brno)?

P.S. nepridal by sa niekdo? ide opel vecra 2,5 a hrdzavá 4-ka

Re: Akce vychod
Posted by: Michal Heky (---.nat.karneval.cz)
Date: July 22, 2005 01:11AM

Takže, možná by vás zajímalo, jak dopadla akce východ.

Nuže. Havrla začal připravovat tatru s takovou vervou, že doteď stojí na špalkách. Zároveň se tímto tuším ocitl ve finanční krizi, takže cestování ho teď nebere.

Štafetu jsem převzal já s tím, že vyrazím na 14 dní ne do Ruska , ale ,,jen" na Ukrajinu. A ne tatrou, protože si o té své myslím svoje :-(, ale osvědčenou Š105L.

No, abych nenapínal, ačkoliv jsem vynaložil nemalé úsilí a zdolal zdárně se škodovkou STK i emise, nevyrazil jsem stejně nikam, anšto v práci mi vyšla dovolená na jindy, než by bylo potřeba...

Re: Akce vychod
Posted by: ladis (---.2n.cz)
Date: July 22, 2005 02:54AM

Tak to já jedu vlakem na Slovensko. Ještě někdo pojede na východ? :-D


Re: Akce vychod
Posted by: Marek (---.isp.t-mobile.cz)
Date: July 25, 2005 06:29PM

Já idem už druhý krát na východ v tomo roku s tatrou!!! Litva sa podarila... tento veekeeend ideme ku košicom... na streche tatrofky budú 3 bicykle, tak to bude úlet...

Re: Akce vychod
Posted by: Kontráš (---.osa-projekt.cz)
Date: July 27, 2005 08:49AM

... to jako až ti ty bicykle ze střechy uletí??? :-)



Příspěvek byl zeditován (27. 07. 2005 12:05)

Re: Akce vychod
Posted by: Marek (---.tucnak.org)
Date: June 11, 2006 09:32PM

to to leto máme naplánované madarsko- tokajskú oblast, a čo Vy ?

Re: Akce vychod
Posted by: Tomáš Petlach (80.188.31.---)
Date: July 24, 2006 05:24PM

Moje tatra letos zatím nejela na východ, ale na jih, Rakousko, Chorvatsko... Polsko beru, že máme za rohem, to neberu jako nějaký delší výlet :-) Ještě není všem dnům konec, pokud bude trošku lepší situace, protáhnu ji zase někam k Petrohradu :-)

Goto Page: Previous1234
Current Page: 4 of 4


This forum is currently read only. This is a temporary situation. Please check back later.
This forum powered by Phorum.